Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

SYD (Derry) - greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Derry - greyhound

Příspěvekod Nikola.Mull v 23 dub 2012 10:53

Jee no tak to by bylo super kdyby se Sydovi zkoušky povedli! byla by to taky super reklama na chrtíky :-P U nás Rhyna uměla pac jako první, ale ona je ten typ co je asi většina, že víc než nás nebo sebe miluje jídlo, takže za pamlsky se naučila dávat pacičku jak nic, teď nám jí i dává sama jako vyjádření spokojenosti když se mazlíme.. Zkuste to s tou houskou a paštikou :D
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 13:05

to jo, pacičku by mohl za housku zmánkout a aport se musí opatlat v paštice, ale nevím, zda by ho pak vrátil, ale určo se za ním rozběhne :)
je sranda, že píšeš o té canisce, zrovna si píšu s paní poblíž mostu, ta má obč.sdružení zaměřené na canisterapii a dokonce ten její chrt složil zkoušky - jeho příběh je tady - viewtopic.php?f=10&t=815&hilit=jasper
klído předám kontakt, když bys potřebovala toto téma s ní probrat, určo ráda poradí, jak chrta na to připravit :)
Verda

Příspěvekod Baby v 24 dub 2012 16:07

jéé, tak to by bylo super, kdyby to Syd zvládl. Oni se nauči snad vše, ale něco jim déle trvá. Mě Baby překvapuje stále i po roce a půl. Zrovna nedávno začala běhat s ocáskem nahoru. U ní jsem to moc nečekala.
Tak Vám přejeme, aby to s tou caniskou vyšlo a Syd dělal radost nejen Vám. Jo a s tím druhým chrtem je to dobrý nápad a pokud už nad tím přemýšlíte teď, tak do roka druhého máte na stopro a malý baráček určitě pro dva chrty nemáte. Jsou skladní, takže pokud se Vám tam vejde jeden, tak dva určitě {5;24}
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Dona v 01 kvě 2012 20:11

Sid je šikulka. Canisterapeutické zkoušky už má víc adopťáků, tak vám budu držet palečky.. :113:
Dona

Příspěvekod Dáša Trojáková v 01 kvě 2012 20:27

Jé to je fajn že nebudeme sami... Tak drříme palečky, my pujdeme až v září, tak nám musíte povyprávět jak to probíhalo a jak mu to jde :-) těšíme se
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Stříberka v 03 kvě 2012 09:39

Díky za podporu :-) Myslím, že Syd by to zmáknul levou zadní, teď ale ještě abych já byla důsledná a něčemu ho naučila. Pokusím se sem dát nějaké fotky. Zatím posílám odkaz na video :), snad to půjde otevřít. viewtopic.php?f=10&t=815&hilit=jasper
On se totiž děsně krmí trávou, nevím, jestli to je obvyklé u chrťáků, on ji jí jako koza :)
Stříberka

Příspěvekod Stříberka v 03 kvě 2012 09:41

Pardon, omylem jsem zkopírovala jiný odkaz :) http://www.facebook.com/photo.php?v=3982714006682
Stříberka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 03 kvě 2012 09:54

Já myslím, že je to u ních normální :-D u nás je to také tak. jdu trhat trávu pro králika a Charlie si tam vedle mne trhá a žere jetel :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Verda v 03 kvě 2012 10:35

Pěkná koza :)
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 03 kvě 2012 20:56

Jéé vy ale ušetříte za granule a za sekačku :D
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní