Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

SYD (Derry) - greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: SYD (Derry) - greyhound

Příspěvekod Verda v 12 říj 2012 15:22

nebo položit na postel složenej sušák na prádlo, židle...aby tam nemohl..
Verda

Příspěvekod Stříberka v 14 říj 2012 12:18

Díky za rady :-) vyzkoušíme všechno. On má v těch laních nožkách děsnou sílu :-)
Stříberka

Příspěvekod Verda v 15 říj 2012 07:41

No, my jsme museli přeštukovat a přemalovat roh v ložnici, kde má Nib pelech..jednou si usmyslel, že si ho ustele a dvakrát hrábnul mimo polštáře a vydrápnul zeď až na lepidlo :)
Verda

Příspěvekod Stříberka v 15 říj 2012 21:39

To je mazec :-D
Stříberka

Příspěvekod Johnka v 15 říj 2012 21:47

Holky,nechte je na posteli,Andýs na zemi nikdy neleží. Vždyť jim to tam tak sluší.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Stříberka v 16 říj 2012 09:50

Jo, jo, když jsem doma, tak jinde neleží. Ale jak odejdu, tak by to dopadlo tak, že by neměl kde spát on ani já. Je to velký ničitel matrací :))
Stříberka

Příspěvekod Johnka v 16 říj 2012 09:51

Aha,tak to jsem nevěděla,tak potom tam vážně zavírat.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod jirinaligocka v 16 říj 2012 12:56

No, ten náš taky dost hrabe v pelíšku, venku už rozhrabal matrace co mají psi na ležení, a když jdu pryč, tak ho zavřu v kuchyni, má tam pelíšek,a jsou tam kachličky, takže nemá jinou volbu, než lehnout do pelechu... pozor musim dávat, aby se nedostal na jídlo :) jsem zvědavá, jak dlouho mu pelišek vydrží, .
jirinaligocka

Příspěvekod Stříberka v 02 led 2013 10:40

Přeji krásný nový rok 2013 všem!
Četla jsem si komentáře u greyhoundice Urly a musím se s vámi podělit o neblahou zkušenost. Brala jsem si Syda jako psa, který by měl dobře vycházet s kočkami, ale opak byl pravdou. Jak mohl, tak je prohnal. Trénováním se vychoval k tomu, že si kočky doma ani nevšiml, i když prošla kolem něj. Dokonce na procházce v sadě před ním vyběhla kočka z křoví a Sydík, na vodítku, pochopitelně, jen zvedl uši. Ale na dvorku, když jsem nebyla doma, tak kočka neměla šanci. Tak se stalo, že jsem v srpnu přišla o desetiletou Zuzanku (odskočila jsem si do obchodu) a v listopadu (vytahovala jsem popelnice na hlavní cestu) o dvaapůlletého Samíčka.
Po této zkušenosti už nevěřím, že by se chrt, prohánějící malá zvířata, dal úplně vychovat k tomu, že by je nechtěl ulovit. Nikdy bych nenechala takového psa ve společnosti kočky doma samotného. Vlastně bych se je ani nikdy nesnažila skamarádit.
Pejskař srdcař asi nepochopí lásku ke kočkám, ale můžu vás ujistit, že když je chováte od dětství a znáte dokonale kočičí povahu, tak vám nad jejich zrátkou puká srdce stejně jako nad psím kamarádem. Především, když vám vydechne naposledy v náručí. Ted si už žádnou kočičku nepořídím, protože nemůže žít se Sydem pod jednou střechou, respektive, nesmějí se potkat na jednom dvorku. Odpustila jsem mu to, protože k tomu byl vedený po mnoho let a lov má v krvi.
Jinak je Syd úžasně milý pes, budící pozornost všude, kam přijde.
Má za sebou canisterapeutické zkoušky, udělal je trochu s přihmouřením oka paní cvičitelky :))
Taky přežil hrůzy silvestrovské noci, kterou strávil na gauči pod dekou s vykulenýma očima a dýcháním, jakoby běžel závod.
Doufám, že se na žádném jiném chrtíkovi letošní Silvestr nepodepsal a všichni jsou v pořádku.
Stříberka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 02 led 2013 11:43

Kočičky je mi moc líto... My máme kočičky také a máme je venku... Já myslím, že každý pejsek je jiný a spousta je s kočičkami naprosto v pohodě... jde o to, jak se na nich dostihy podepsali a jak to dokáží pochopit, že kočička je kamarád a né nějaký soupeř.Syd má asi silný lovecký pud, a jak píšete, nemuže za to, ale Jinak Sydoušku gratulujeme ke zkouškám :-) Nám je v listopadu neotevřeli, protože nás bylo málo, takže my až tak v březnu... SI PAŠÁK !!! Velká gratulace ((x:)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní