Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Will

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Will

Příspěvekod Aleš v 26 črc 2009 19:51

Dneska byl Wilouš poprvé na volno u nás na stráni.V pohodě si běhal okolo mě a na zavolání hned přiběhl :113:
Aleš

Příspěvekod dadynka v 26 črc 2009 20:16

Tak to ten váš černoušek Willy zaslouží pochvalu ""4-()
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lenka Č v 26 črc 2009 22:23

Wilíku,to tě musím taky pochválit,já když pustim Bruna chová se vzorně jen chvilku,pak jako kdyby do něj naskákali čertící,začně řádit v neposečenym poli a hlavně se mu pak nechce zpátky na vodítko :107: ,denně chodím z procházek s vykřičenejma hlasivkama :63: :19: asi začnem taky chodit na cvičák :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Aleš v 27 črc 2009 21:00

Dneska byl další test.Na procházce mě předběhl tak o 50 metrů,na zavolání se zastavil a koukal,co se bude dít.Tak mu říkám"Tak čau,jdu domů sám" otočím se a jdu a za tři vteřiny byl u mě.Pak se už ode mě nehnul. ""-() Fakt mu ten cvičák prospěl
Aleš

Příspěvekod pzlkovanova v 27 črc 2009 21:17

Tak to já také budu muset začít chodit na cvičák.. ten můj mě má absolutně na háku.. ale už alespoň slyší na jméno :P je pravda, že Tigera mám teprve 14 dní, takže se nedají čekat žádné zázraky když jsem ještě ani nic kromě jeho oslovování jménem nezkoušela...
Za jak dlouho po adopci jste začali chodit na cvičák?
pzlkovanova

Příspěvekod tereyska v 27 črc 2009 21:54

.. pěkně Willy i pánečky jste šikovná dvojka, gratuluji :103: , hlavně nepolevovat oni si toho hned všimmnou jak se přestane cvičit je to hned znát, tím nemyslím chodit pořád na cvičák jen, ale trénovat naučené , ježíš já jsem zase chytrá :lol: :D
jj Peti vše má svůj čas :) a za odměnu jde vše lépe.
tereyska

Příspěvekod Lucky v 27 črc 2009 22:54

Willda je šikovník. :103:
Lucky

Příspěvekod Aleš v 28 črc 2009 20:36

Na cvičák jsme začali chodit až po třičtvrtě roce.Ted chodíme tak jednou za 14 dní,ale procvičujeme průběžně.Hlavně přestal startovat na menší psi.Přivolání funguje v pohodě,ale kdyby uviděl zajíce nebo kočku,tak ho nezastavím.
Aleš

Příspěvekod Girlie v 28 črc 2009 22:19

Téda Wiilda je fakt pašák, protože u nás při přivolávání občas přichází na Sky přechodná hluchota. Cvičák vřele doporučuju, protože i nám hodně prospěl. Sky se od příjezdu strašně bála každého psa, třeba i malého, kterého jsme potkali mimo těch co znala z domu a právě na cvičáku se nejen naučila základní povely a získala aspoň trochu discipliny, ale taky se tam potkávala s jinými psy, přestala se jich bát a postupně se z ní stala sebevědomá holka. Ale opravdu je potřeba dát pejskovi nejprve nějaký čas po příjezdu, aby se srovnal s tou hromadou nových věcí, které neznal a pro nás jsou běžné a až pak přidávat novinky, jako třeba cvičák. Naše cvičitelka, když jsme se o výcviku bavily řekla, že každý pes potřebuje zaměstnat a to nejen tělo, ale také hlavu a myslím, že je v tom obrovská pravda. :113:
Girlie

Příspěvekod Aleš v 29 črc 2009 21:11

Přesně tak.Až když jsme si s Wiloušem rozuměli,tak přišel cvičák a tam se dostal do kontaktu s malými plemeny a začal je tak nějak tolerovat.Do té doby to byla kořist.Přivolání trénujem průběžně,třeba když je zaměstanej na zahradě očucháváním apod.,tak ho zavolám a dostane tyčku nebo piškot.Doma to funguje na 100%.
Aleš

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní