Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Soberano

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Soberano

Příspěvekod Petra v 20 kvě 2010 10:55

u jednoho pejska jsem mívala podobné potíže. Předchází se tomu i doplněním kostí do jídelníčku. Stolice je pak tuhá a při kadění se análky trochu vyprázdní...
Petra

Příspěvekod Azzamína v 27 kvě 2010 18:11

U nás všechno ok, se Sobíčkem ještě trochu válčíme s trávicími potížemi, ale už to vychytáváme...je to vždycky pokus a omyl a podle toho bude za chvíli komplet jídelníček co si můžeme dovolit a co si dovolíme jen když bude druhý den volno (pokud mu to hooodně chutná) abych s ním mohla chodit častěji na průjmovou:) ale to jen vyjímečně...
Jinak je to mazánek všech našich přátel a rodiny, protože si absolutně užívá pozornost a mazlení...alespoň afghán Azzam má od toho klid, protože to nikdy neměl moc rád...má přece plno jiné práce jako dělat lumpárny než se někde nechat hladit:)

IMG_0135.jpg
IMG_0135.jpg (86.23 KiB) Zobrazeno 1749 krát
Azzamína

Příspěvekod Azzamína v 27 kvě 2010 18:14

Sobík spí

IMG_0270.jpg
IMG_0270.jpg (86.51 KiB) Zobrazeno 1746 krát
Azzamína

Příspěvekod Azzamína v 27 kvě 2010 18:18

Na coursingu.JPG
(50.4 KiB) 23 krát
Azzamína

Příspěvekod Azzamína v 27 kvě 2010 18:18

Amy spí.JPG
Amy spí.JPG (30.09 KiB) Zobrazeno 1741 krát
Azzamína

Příspěvekod Azzamína v 27 kvě 2010 18:20

IMG_0050.jpg
IMG_0050.jpg (86.36 KiB) Zobrazeno 1740 krát
Azzamína

Příspěvekod Lenka Č v 27 kvě 2010 19:23

sem se nasmála,Azzam radči lumpárny než se nechat hladit :lol: krásné fotečky :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Azzamína v 27 kvě 2010 21:16

Zdravím Lenko, no já se zrovna před pár dny moc nesmála...Azzam mi sežral komplet celý čerstvě udělaný oběd, zatímco jsem vešela na balkoně prádlo...nastala hysterická scéna, sousedi museli určitě volat Martě Kubišový, že sousedka vraždí zvířátka, zatímco spíš pak já měla nateklou červenou ruku o Azzamovi kosti na prdeli:))) Sobča to s nadhledem sledoval z pohovky, je na tohle vyhánění Azzama z kuchyně zvyklý:) hysteričnost je odvislá od stupně mého hladu, a ten den jsem byla hodně hladová:)))
Azzamína

Příspěvekod Lenka Č v 28 kvě 2010 16:15

{5;24} takže stejné jako u nás,asi jsem včera špatně dovřela lednici a Goldík povečeřel,zmizela i dceři připravená svačina do školy :25: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Azzamína v 24 črc 2010 22:02

Zdravíme všechny po čase, u nás vše ok. Za chvíli budeme slavit 4 měsíce, co je Sobík s náma. Je to miláček největší, mazel, který je schopný stát u vás dvě hodiny, jen když se bude drbat. Jinak se zařadil do většinové skupiny chrtů, kteří spí v posteli a na gauči, což mu nějakou dobu trvalo...ale zjistil jak je to fajn a na noc ho musím doprovázet na jeho pelech, protože spolu se teda nevyspíme.
Potíže s trávením co měl se zcela stabilizovaly, asi to chtělo delší čas na zvyknutí a teď vše ok. Spíš se mi zdá, že budeme muset zavést dietnější režim, že ten blahobyt je na něm už bohužel vidět, takže zavčas to podchytit, ať nemáme zdravotní komplikace.Ono už tak občas nožky bolí, když dá víc sprint koleček, tak ať nemusí nosit kila navíc.
Jediné co, tak nesnese všechny pejsky, má vytipované své favority, jiné přehlíží ale některé nemá rád, takže v tomto musíme být opatrnější. Ale doma malou krysařici zcela respektuje a absolutně není problém. Svého afgháního bráchu Azzama miluje, jsou nerozlučná dvojka.
Pravidelně informujeme na jejich webu www.azzam.websnadno.cz
Azzamína

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní