Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sancho

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sancho

Příspěvekod Lenka Č v 28 bře 2010 16:01

jj,s Blankou jsme domluvené,to bylo supr,kdyby jste se se Sanchíkem přidali :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 31 bře 2010 16:23

To my se pridame urcite ""5-() na prochazkovani, to ma Edie rad. Ten by mohl byt venku stale.
Byt nerada, ale Sanchika jsme prejmenovaly. Maminka po shlednuti obrazku z perrer, a kdyz videla, v jakem je stavu, tak mu odmitla rikat jmenem, ktere by to stale pripominalo, takze je to nyni Edie (Edward). Uz na to i posloucha.
Je to zlaticko, je videt, jak se snazi, tak se na nej ani nemuze clovek zlobit, kdyz neco dela spatne. Dneska jsem vytahovala z kufru auta nakup a ten smoula tam naskocil a lehl. V mem aute by me to neprekvapilo, ja mam petidveraka, ale mamina ma sedana, takze me dost prekvapil, ze si lehl a byl v naprostem klidu, ze zavru a bude tam mit cerno-cernou tmu. A nechtel ven :-). No, ja snad ani nechci vedet, co mu tam vse provedli. Boji se velkych hafanu, nase diskriminovane spoluobcany obchazi obloukem a nejlepe by vzal caru, do vytahu vleze, sice az po mne, nicmene to zvlada, ale ocas stazenej az ke krku, a z koupani ma hruzu, necha se, ale boji se.
A mame pokrok, Garfieldek uz se s Ediem kamaradi /6§:)
Přílohy

25032010063.jpg
Na prochazce s Dasenkou

P3300782.JPG
Si dej, ja si pockam, az se napapas !!
P3300782.JPG (76.94 KiB) Zobrazeno 1819 krát

P3300780.JPG
Ja ochutnam, jo?! Ty jsi dostal urco neco lepsiho ;-).
P3300780.JPG (95.41 KiB) Zobrazeno 1821 krát
"Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata."
yaniik

Příspěvekod Blanka v 31 bře 2010 16:44

To je pěkné,jak kouká na tu kočičku z nadhledu,jen aby mu ten nadhled vydržel a nechtěl jí prohnat Blanka
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 31 bře 2010 16:55

Ja myslim, Blani, ze to bude v pohode. Nema tendence honit, je pravda, ze parkrat chtel, ale vysvetlilo se mu, ze nesmi a pochopil to. Edie je v klidu a jsem moc rada, ze i Garfield je v pohode a nevysiluje. /§:8)
"Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata."
yaniik

Příspěvekod Blanka v 31 bře 2010 17:57

já nechápu,že po vysvětlení že nesmí,pochopí.Já Amigovi řeknu pojď ke mně,jde ode mne,řeknu stůj,začne skákat jak když je na trampolíně,nesmíš kousat věci,a zachvíli najdu v kuchyni roztrhané noviny,prostírání,velikonoční srdíčko na bonbony a pomlásku.Paní Lída od Bosse a Jeta,dnes viděla co je to za ďábla.Skákal jí áž na ramena.Ty její chrťánkové jsou andělé. Blanka
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Příspěvekod Lenka Č v 31 bře 2010 17:59

krásné :113: Edík je jako náš Goldík,taky lidi obchází velkým obloukem,už ho mám dva roky a od cizých lidí se nenechá pohladit a má strach z chlapů.Manželovi trvalo rok,než si mohl Goldíka pohladit a pomazlit.Taky hodně pomohlo,že jsme si přivezli Bruna. :103:
Blanko jsem se zase nasmála :24:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Jana v 31 bře 2010 19:18

Je fakt hezký jak Edie kouká až se nají kočka! To Vám hodně lidí tady musí závidět,že s kočkama je kamarád. A ani se mamince nedivím,že ho přejmenovala,protože ten jeho minulý život musel být opravdu strašnej a je potřeba ho vymazat. Teď se teprve narodil,. až u Vás doma. A je mu nádherně a je to na něm vidět. Přejeme krásný a klidný život Vám všem. :41:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod dadynka v 31 bře 2010 20:11

Vůbec takhle neuvažovat a nevzpomínat....Už je to pryč a je doma u Vás. Úžasné s tím kocourkem, opravdu zlatý pejsek. No třeba nebude patřit k těm nejdůvěřivějším, ale určitě se to časem zlepší. Každý pejsek je jiný, je řada takových, kteří vyrůstali od malička v klidném prostředí mezi hodnými lidmi a jsou bojky. Ti moji drobečci jsou naprosto v pohodě s cizími, nechají se pohladit ve výtahu, na procházce, kdekoliv. Spíše je musím venku mezi lidmi přidržovat, aby se nevtírali, ne každému je to příjemné. Eddie je moc hezké jméno, nový život. :54:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Zuzík v 31 bře 2010 20:28

Yaniiku, s Garfieldkem je to nádhera. Také už se moc teším, až se mi to s Tommym podaří. Chudáci chlupáči mají teď s náma hodně málo kontaktu, tak snad to nebude trvat dlouho. Přeju moooc a ještě více štěstíčka s Ediem, je to krasaveček :11:
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Lucky v 31 bře 2010 22:17

Tak tedy Edie :3:
Gratuluji k novému jménu a díky za pozitivní zprávičky.
Lucky

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní