Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sancho

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sancho

Příspěvekod pzlkovanova v 01 dub 2010 19:43

super, jste šikulky.. a Edie má fajn kočičího kámoše /6§:) .. Blani ale vy se nedivte.. máte přeci jen štěndo a to jsou tajtrdlíci - to si ještě užijete "legrandy" {5;26}
pzlkovanova

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 12 kvě 2010 00:52

Po delší odmlce posílám pár foteček :-)
Edie je už v sídlišti mezi hafanama profláknutý jako šílený ulítaný třeštidlo, pejsci se ho nebojí, ale závodit s ním odmítají :-D , naposledy to zkoušel jezevčíček, po půl hodině to vzdal, "5"-() , hodil by se nějaký chrtí kolega v ulici, aby mu spadl hřebínek :-D {5;28}
Zateplují nám panelák, tak je vykulený zase pro změnu z Ukrajinců, co tu pracují, chodí nám za oknem, tak odmítá spát na svém oblíbeném gauči a přemístil se na zem.
Plánujeme cvičák, potřebuje se pořádně začlenit mezi lidi, hafany už zvládá v pohodě, dokonce se už ani nebojí, když na něj nějaký pesan cení zuby. Je to pašák, dokonce se mu postavil a neutekl. Ale je pak legrace sledovat jeho malou kamarádku Dášenku, bere ho jako mladšího brášku, takže zuby ven a žene cokoliv a kohokoliv se k němu přiblíží, naposledy hnala 4x tak velkýho naštvanýho vlčáka, až jsem se divila, s respektem utekl :-). Akorát lidi mu pořád dělají problémy, tak si myslím, že na cvičáku tohle všechno můžeme natrénovat. Jinak poslouchá, ale nesmí tam nikdo být.
Garfieldek už je taky v pohodě, chodí k Ediemu spinkat na pelíšek.
A jedna smutná rodiná zpráva, umřel nám králíček, tak jsem si přinesla jiného, je na zemi s klecí, tak má Edie televizi. Dneska jsem ho pouštěla proběhnout, Edie nevěřícně koukal, zda vidí správně :-) , ale nic mu neudělal, lehl si a koukal, co se bude dít, tak doufám, že i s králíčkem budou kamarádi {5;22}

P4030785.JPG
Tak já se tedy pozvu na baštu taky, když mohl Garfield :-)
P4030785.JPG (33.94 KiB) Zobrazeno 2038 krát
Přílohy

03042010077.jpg
Přikrmování, to nesměj kluci chybět
03042010077.jpg (51.49 KiB) Zobrazeno 2037 krát
yaniik

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 12 kvě 2010 00:56

Ještě pár foteček
Přílohy

P4060805.JPG
Debata
P4060805.JPG (29.6 KiB) Zobrazeno 2042 krát

16042010108.jpg
Vzorné chování na návštěvě
16042010108.jpg (96 KiB) Zobrazeno 2041 krát
"Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata."
yaniik

Příspěvekod yaniik v 12 kvě 2010 01:01

A to je pro zatím vše :-)
Nějak mi tu zlobí vkládání fotek, tak doufám, že to tu nebude několikrát :-D :-D

Obrázek
yaniik

Příspěvekod Rosťa-OV v 12 kvě 2010 07:36

no to vám lidi teda závidím tu pohodu pes + kočka !!! to náš Sabrošek by s kočkou být nemohl ani omylem ! ten by s ní udělal přinejmenším dvě,ne li víc kusů !!!! stačí mu kočku vidět,a mám co dělat ho někdy udržet....se vzepře,postaví na zadní a lidi okolo mně raději utíkají jinde ..... :21:
Rosťa-OV

Příspěvekod Verda v 12 kvě 2010 07:50

Zdravím, my jsme Mosťáci, tak až budete vyrážet na cvičák, můžeme s chrtama také přijet, jsou moc rádi, když vidí jiného chrta a mohou se spolu proběhnout ;)
Verda

Příspěvekod Azzamína v 12 kvě 2010 09:09

Zdravíme našeho velkého oblíbence Sancha...říkali jsme si, kde je vám konec a bylo nám smutno. Je skvělé, že je Sancho /teda Eddie,omlouvám se, já si na to ještě nezvykla/ takový pohodář. Buďte ráda, že je spíš za dobře s pejskama než lidma. Lidem spíš vysvětlíte ať ho nehladí, ale u pejsků je to už horší. Soberano zase spíš víc může lidi než psi, takže musíme být občas na pozoru. Má takový divočejší způsob hry a někteří pejsci to nechápou,nakonec ani já to někdy nechápu, jestli si pořád hraje nebo se už pere:))) zvláště když to zkouší na svýho bráchu Azzama, kterýmu se to hodně nelíbí.
Mrkněte do topicu Soberana - je tam video z příjezdu našich pesanů,jestli jste neviděla a pak právě tryskoběhy chrtisek. Škoda, že je prdelka tak daleko...zdravíme.
Azzamína

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 12 kvě 2010 13:00

Azzamína - musim Vas pochvalit za krasnou presentaci, tekly mi u toho slzicky :´(, hned jsem si to stahla i do pocitace a napsala prispevek na youtube. Bylo to takove krasne dojemne, jak smoulici prijeli vyjukani, a nevedeli, co se bude dit.
Rosťa-OV - ja jsem za Edieho odhodlani vzit jako svoji rodinu moji ZOO :-) a nevsimat si kocek venku a na navstevach opravdu nesmirne vdecna. Uz ho ani nevzrusuje litaci kralik po byte.
Verda - z Mostu? tak to je kousicek, to se nekdy sejdeme na venceni ;-). Alespon spadne Ediemu hrebinek, ze preci jen neni nejrychlejsi {5;28} :-D
yaniik

Příspěvekod Blanka v 12 kvě 2010 15:03

z fotek vyzařuje klid a pohoda,moc hezké.Koukám,že je to stejný melír,jako Amigo a Anetka.
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 04 čer 2010 21:12

Zdravim Vas vsechny,
prispivam dalsi foteckou, co se v nasi ZOO nafotila :-).
Do rodinky nam přibyla jeste fretka Anetka, tak je o zabavu postrana, protoze Anetka si postavila do pozoru i takoveho hafana, jako je Edie :-) :-). Vsichni pred ni prchaji, tak az bude nejaka fotecka, tak ji sem dam, at se taky pobavite, jako my kazdy den.
Njn, delam ve zveraci, tak bych pomahala vsem tem chudackum, co je tam lidi nosi, ze je uz nechteji, ale byt neni nafukovaci. Uz bych potrebovala toho nekoho s barackem a ooohromnou zahradou pro to moje zachranovani :-).
A jedna otazecka. Uz nejaky cas premyslim, co ze za vsechny krevni testy se pejskum delaji, protoze me vet nabidnul jen srdecni cervy, a to ze se dela az po nejake dobe, co je zvire v Cechach, takze na ne jdeme v srpnu. Ale kdyz pak tady procitam prispevky, tak urcite chodite s adoptakama na jinci testy, ze?
Blani, presne by se k Vam do smecky hodil, je to taky zihanecek :-).
Přílohy

12052010120.jpg
Kralici kamarad Bambulka
12052010120.jpg (23.6 KiB) Zobrazeno 1913 krát
yaniik

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní