Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sancho

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sancho

Příspěvekod Blanka v 04 čer 2010 22:50

Jestli jste měla na mysli Amiga,ten na žádné testy nechodí,je evidentně zdráv a přespříliš živý.Na testy k psychiatrovi budu ale chodit asi já.Žíhance dalšího bych asi už nezvládla.Amigo jen kvete a já chřadnu. {5;23}
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 05 čer 2010 22:16

Nee, Blani, Amigo je od pohledu zdravy chlapik :-), mela jsem na mysli hafany, co k nam prijizdeji do Cech, tedy adoptovane chrty.
Je pravdou, ze ja mam ted stesti na klidna zvirata, ale mit baracek a zahradu, tak klidne pro legraci takove dva tajfuny Amigy preziju :-D :-D. Vy mi to asi nebudete verit, ale ja Vam ho fakt zavidim - ten uzasny maly tvorecek zarucuje vzdycky a vsude zabavu ;-).
"Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata."
yaniik

Příspěvekod Azzamína v 07 čer 2010 11:00

Zdravíme úžasňáka Eddieho...my se Soberanem jsme žádné testy neabsolvovali...základní prohlídka u veta, odčervení nějakou komplexnější pilulkou, dneska si jdeme pro jednu zase tak napíšu název /myslím, že to ještě dlužím majitelům Rubinky, co s náma přijela/ a vet nám řekla, že Sobču nebudeme odběrama trápit, pokud se nevyskytnou nějaké zásadní potíže. Myslím, že naši španěláci jsou zase trochu něco jiného než dostiháci, kteří mohou mít potíže třeba s játry, kdy testy jsou třeba účelné...Sobča je bez potíží, i když pořád vylaďujeme střevní mikrofloru:))) a dolaďujeme jídelníček...ale jelikož jednoho takového trávicího citlivku už doma mám, tak to není pro mě nic nového. My teď teda bojujeme s velkým línáním...
Azzamína

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 30 čer 2010 23:19

Ahaaa, tak to bude asi tim :-). No tak nas ceka v srpnu ta srdecni cervivost, ci jak se to jmenuje, ja rada veci prejmenovavam, aniz bych to mela v umyslu, hehee. A jinak vsechno v poradku, beha normalne, papa i vyprazdnovani ma pravidelne. :-)
Jinak jsem se dnes seznamila s Usteckym kamaradem Bowiem, tak se tesim na spolecne venceni, az se Edie pozna se novym kamaradem :-) , protoze s Ohnicskou kamaradkou Flo nam to nejak porad nevychazi :-(.
yaniik

Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 04 led 2011 09:33

Par novych fotecek.
Smecka se Edikovi rozrostla o dve kotatka, obe uplne v pohode prijati {5;15}
Snih mu udelal neskutecnou radost, a to jsme meli strach, ze se bude snehu bat a bude mrznout :-). Jezisek Edikovi prinesl namky, Dasenka si rozbalila a zbastila svoje a pak se hned vrhla pomahat Ediemu s rozbalovanim, asi jestli nedostal nahodou nejake lepsi /5§:) :-) :-). A na silvestra taky v pohode, koukal s Dasou za oknem na ohnostroj. "4"-()
Přílohy

14112010510.jpg
Edie a Jerry
14112010510.jpg (43.74 KiB) Zobrazeno 1979 krát

10568.jpg
Si vystaci sam :-D
10568.jpg (41.47 KiB) Zobrazeno 1979 krát
yaniik

Příspěvekod Magda v 04 led 2011 09:40

Už jsem koukla na fb na fotky, díky za zprávu. Pro ty kteří si nepamatují, Sancho je galgo ze Španělska. Trošku vás musím pokárat s tím lítáním na volno, i když vím, že galgové jsou v tomto směru ovladatelnější,přeci jen to nedoporučuji v neuzavřeném prostoru.
Jinak foto super, má se klučík fajn. :54:
Magda

Příspěvekod pupulu v 04 led 2011 17:19

Krásný šťastný psík!! {5;13}
pupulu

Příspěvekod Verda v 05 led 2011 08:25

Jak kouká na mimi kočičky ""9-()
Verda

Re: Edie (Sancho)

Příspěvekod yaniik v 07 led 2011 23:50

Magdi, on to ma jako zahradu a jen v mistech, ktere zna, si to muzeme dovolit, jinak je na voditku !!! Tohle je u nas v sidlisti, a on za domy nejde, je videt, ze to bere jako svoji obr zahradecku ;-)
A voditko sice ma, ale jen jako jisteni, pac netaha, ma to jako ze patri k ty pani na druhym konci :-). Ve meste bych ho nepustila, boji se chlapu a 'kofol' ,takze tam by problem byl.
Vychazi tu se vsema pejskama, porad by si jen hral, nehoni mi venku ani kocky ani ptaky, takze pohodar, jak doma tak venku.
Přílohy

Hrajeme si - Edie a Jerry.jpg
(83.98 KiB) Zatím nestaženo

Spinkame.jpg
(99.62 KiB) Zatím nestaženo
yaniik

Příspěvekod Lenka Č v 08 led 2011 15:49

no to je mazáneček a s kámošem koťátkem :113: :11:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní