Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Látkový obojek

Vaše aukce věcí, jejíž výtěžek bude věnován útulku DOMOV MINARET - http://nunvar.sweb.cz/ - 20.11. - 15.12.2009
Pravidla fóra
Jako nové théma vkládejte Vámi nabízené věci s ilustrační fotografií a vyvolávací cenou. Zájemci odpovědí v témtu přihazují dle libosti. Výtěžek z aukce bude zaslán útulku Domov Minaret, s jejichž pomocí jsme zachránili i milou "greyhoundku" Daisy... Uzávěrka bude 15.12.2009 v 18.00hod... Po té vítězové aukce na naší výzvu zašlou finanční částky ve výši vítězného příhozu za vydražené věci do pěti pracovních dnů na účet GACR číslo účtu: 228200236/0300, vedený u ČSOB, a.s., a bývalí majitelé na naší výzvu zašlou věci vydražitelům na námi sdělené adresy. Pokud od vydražitele do pěti pracovních dnů od ukončení aukce platbu neobdržíme, bude vyzván k uhrazení platby druhý nejúspěšnější vydražitel ve výši jeho posledního (v této době vítězného) příhozu. A vydražená věc bude zaslána tomuto vydražiteli.

Re: Látkový obojek

Příspěvekod Draza v 15 pro 2009 16:41

530,-
Draza

Příspěvekod Draza v 15 pro 2009 16:46

540,- :63:
Draza

Příspěvekod Magda v 15 pro 2009 16:49

Bože se blíží finále, za chvili se aukce uzavře
550,-
Magda

Příspěvekod Lucky v 15 pro 2009 16:50

"7"-()
ó to napětí, že bych si přihodila?
Lucky

Příspěvekod Tereza T v 15 pro 2009 17:11

555
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Magda v 15 pro 2009 18:42

Uzávěrka byla v 18.hod. přesně, tak jsem ten obojek o ždibec projela, a vy jste projela obleček od Monči, o pár vteřin, má ho Dona, nešel by kompromis, když už máte červenej, Lašence by tak šel ten zlatej :(
Magda

Příspěvekod Tereza T v 16 pro 2009 13:49

Magdi, jestli chudák Lašenka nemá v čem chodit, tak vám ten zlatý zlatý obojek přenechám, na Enynce se bude lépe vyjímat ten červený. A stejně jsem ho chtěla darovat sestře.
A obleček jsem chtěla pro Enynku. Ještě jsem od půl šesté seděla u netu a pak na mě začala mluvit mamka a já jsem to prošvihla. No holt ženská ukecaná.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Magda v 16 pro 2009 16:36

Tak platí, Lašenka fakt má odrbaný, takže posílám i za obojek a hned řeknu manželovi at to změní, děkujeme, Lašenka je totiž ohromná parádnice, v Chrastavě dostali obě holky obleček z anglické mody od Renatky, a Lašenka se nakrucovala a házela prdelkou jak manekýna. ""5-()
Magda

Předchozí

Zpět na Vánoční pomoc pro DOMOV MINARET