Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Half Ranche - Anubis

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Re: Half Ranche - Anubis

Příspěvekod L + L v 20 pro 2010 17:27

Pro Rosťa: Tak jen asi krátké vysvětlení, protože víc pozornosti si tihle lidé nezaslouží. Už asi měsíc jsme upozorňováni, že se chystá proti naší organizaci velmi promyšlený útok. Mezi sebou se domlouvali spřáteléné osoby ve stylu - nepřítel mého nepřítele je můj přítel.
Na většinu takových stránek máme zakázaný přístup, ale vždycky se najde někdo, kdo nás včas upozornění.

Mohl bych zde asi na 345 listech ukázat ofocené hnusoty i s jejich autory, nakonec, kdo to četl a viděl na vlastní oči, si obrázek udělal sám.
Nestojí mi za to, se o těhle lidech zmiňovat. Pro mne jako slušní lidé skončili už ve chvíli, kdy na nás na stránkách facebooku vytořili posměšné alegorie osobních stránek, propojovali je do skupoiny a pokoušeli se nás zdiskreditovat.
NEMÁME čas na takové ubohosti.
Na stránkách ANTI-GACR bylo ještě zajímavé to, že jedna z autorek byla Michala Henclová, která vlastně celou kauzu hospodářských zvířat začala. Její meily jsou zveřejněny na facebooku - Hafl Ranch Azur City, abychom dokázali, že lže!
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001236156351&v=wall&ref=ts

Za víc tihle "lidé" fakt nestojí.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Half Ranche - Anubis

Příspěvekod Baby v 20 pro 2010 18:50

Pravdu díš Láďo, nebudeme si kazit Vánoce. Opravdu za to nestojí a my můžeme být šťastní, že nejsme takovéto povahy, protože se jim vše, dříve či později, vrátí. Kdo s čím zachazí, tím...... ale vždyť to znáte všichni.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Předchozí

Zpět na Pomoc pro všechny