Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kikinka - plaváček z Chrastavy

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Re: Kikinka - plaváček z Chrastavy

Příspěvekod Magda v 16 srp 2010 14:51

Kikinka je statečná holka, brečela bych nad ní, čím si prošla na stará kolena, ale věřím, že už bude jen dobře, vet říkal, že její kondice jinak je ok, má krásné zoubky na svůj věk, krmím jí několikrát denně, a co nejvíce potřebuje nyní je klid, naše smečka je úžasná, jako kdyby věděli, respektují jí, ani jí baštu neukradnou, a že je to pro ně lákavé, voňavé..Má svůj košík, cítí se v něm bezpečně, včera byla bouřka tak chudinka byla zase vyjevená, byla s námi v obýváku na sedačce a přitiskla se k Lašence a spala.jen občas zvedla hlavičku. Přenášíme ji v košíku, tam kde jsme my, a až léky zaberou, a zádíčka přestanou bolet, ještě to nandá i chrtům :lol: No jasný, že nejlépe by jí bylo doma u páníčků, ale věřme, že se tam brzy vrátí, pořád jí to šeptám...
Magda

Příspěvekod pupulu v 16 srp 2010 17:37

Láďo a Magdo konečně mám net a vteřinku času-dííííkkkyyy tisíckrát za Kikinku.Bylo mi jí moc líto v kotci a nezasloužila si to.Já neměla čas ani na své pesany-viděla jsem je všeho všudy 4x denně a Xí mám nemocnou,tak nebyl dech ještě ubytovat Kikinku.Jsem strašně ráda,že je u Vás a opečovaná.Tahle stará dáma si to zaslouží!!!!Ten mladší ovčáček je prozatím v útulku a Kazan ten trhač lidí co všechny pokousal je v záchytném kotci.chodím sním denně ven,krmím ho a je to celkem fajn pesa.Jen se sním musí umět jednat.Dnes se na něj šel capit vojenský psycholog co je tu na pomoc lidem a Kazan ho chtěl sežrat. :lol: Stáhnu fota co mám pejsků a vložím.I těch dvou rváčů a kočičáčka plaváčka ze Vsi.Jinak máme zachráněné 3 pejsky,1 koťátko a jednoho kosáčka se zlámanou nohou.U 4 psů se zasahovalo po napadení mezi sebou a 1 pejsek se odchytil a vracel majiteli.Takže jsme snad situaci zvířátek zdárně zvládli. {5;12}
pupulu

Příspěvekod L + L v 16 srp 2010 20:27

A takhle to nějak u Kikinky vypadalo.
Vše zachytil Jiří Částka, FotoBanka.net:

Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Vladka v 16 srp 2010 20:43

člověk by brečel když na to kouká.... Strašně moc je mi lidí líto.... Kdybych mohla pomůžu ale bohůžel nemám jak...
Vladka velka, Vladka mala, Vláda a Jacobek, kokršpanělka Bella
Vladka

Příspěvekod stana v 16 srp 2010 20:51

Je to divne a nespravedlive, ze to "chlejstne" vzdy na jedno misto. Na severu prutrze u nas slunicko, v Praze kroupy u nas ani kapka. Je mi lito vsech co to musi prozivat, my na "suchu " to nedokazem ani domyslet.
stana

Příspěvekod pupulu v 17 srp 2010 09:05

Kikinka,když byla v záchytném kotci:

Snímek 144.jpg

Baryk nádherný mladý pes,nyní je v meziazylu Chrastava,kde čeká až bude moct jít zpátky domů:

Snímek 146.jpg

Oddělené krmení hádajících se pejsků:

Snímek 149.jpg

"Můj" Kazan trhač lidí,všichni se ho bojí,ale on je milášek,jen maličko strasovaný a nedůvěřivý po tom všem:

Snímek 166.jpg

Odchytová služba města Tachov,přijeli nám na pomoc-moc děkujeme!!!

Snímek 109.jpg

Zachráněný ptáček:

Snímek 128.jpg
pupulu

Příspěvekod Magda v 18 srp 2010 06:19

Tak Kikince se zřejmě po injekcích ulevilo, už běhá po domě, sice ještě opatrně, ale už jí více zajímá dění kolem ní, a záda nejsou tak citlivá na omak. Jinak zřejmě trpí na chlapy, zamilovala se do manžela, a dnes dokonce spala v posteli, to opravdu nevím co nám na to povědí páníčci až se Kiky bude vracet domů :o
Má sice svůj pelíšek v pracovně, i vedle postele košík, aby byla s námi, ale v klidu, jak radil vet, no ale kdo by jejím smutným očím odolal...
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 18 srp 2010 13:57

to je dobře,že už je Kikince líp :11:
no páníkům potom budete muset vysvětlit,že jste jí drobíček převychovali :lol: a třeba je na to zvyklá :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Martina v 18 srp 2010 17:54

Určitě to holčička pochopila, jak moc jste jí pomohli. My alespoň posíláme pusinky na čumáček, bohužel v mých silách není pomáhat, jak bych si taky přála. :53:
Martina

Příspěvekod Magda v 19 srp 2010 14:56

Ju, Kikuška dělá pokroky, dnes už sešla schody do mezipatra, a smutně koukala, tak jsem jí zbytek schodů snesla, zvládne to, baští, a to je důležité, už i hlavičku pokládá, mazlí se a s Lašenkou okupuje postel, kam už sama vyskočí, takže léčba zabrala. Foto bude, fotím, a manžel dodá, mám z ní radost, je obdivuhodná, milá, vděčná, a smečku bere, a smečka jí, co víc si přát, skvělí pesani...všichni, oni snad vědí a chápou...
Magda

PředchozíDalší

Zpět na Pomoc pro všechny