Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Další 2 afgání holčičky!!!!

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Další 2 afgání holčičky!!!!

Příspěvekod LiVr v 29 zář 2010 17:02

Tak aby těch nešťastných afgánů nebylo málo!!!! - Teď mi došla zpráva o dvou holčinách v tísni:

Jedna je krémová - ostříhaná, 2 roky, vada skusu.
Druhá je 10 měsíců stará, černá s pálením, nedůvěřivá.
Obě jsou s PP - žijou ve středních Čechách.
Podmínky převzetí - dle dohody.
LiVr

Re: Další 2 afgání holčičky!!!!

Příspěvekod pupulu v 29 zář 2010 20:19

Je to hrozné kolik pejsků je v podobné situaci a ten chuděrka na aukru-nemám slov....Přeju jim všem ať mají brzo domov a milující rodinku!! {5;19}
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 29 zář 2010 20:43

achjo,co se to děje?já bych je nedala ani kdyby byly třínohý :33:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Equa v 01 říj 2010 16:53

10měsíců? :) to zní dobře.. mohu vědět více?
Equa

Příspěvekod LiVr v 01 říj 2010 20:53

No já taky víc nevím, než to co jsem napsala. Fenečka je s pp, Černá s pálením.
Současná majitelka prý se dostala do potíží a hledá fenečce nový domov. Taky mi ale bylo řečeno, že je dost bojácná. Nevím, co si holka prožila a jestli není psychicky zlomená. Podle mne by to chtělo človíčka, který se jí bude moct neustále věnovat, aby se dala do pořádku. Fotky i od té plavé bych měla mít o víkendu.
No ale, jak jsem četla níže - Vy jste snad chtěla Anýska, nebo?
LiVr

Příspěvekod wild owl v 01 říj 2010 22:18

No, mně by také zajímalo, jak to vlastně s vaším zájmem je... viz:

Re: Half Ranche - Anubis

Příspěvek od Equa » úte 28. zář 2010 23:31:11
Děkuji, máme teď určité problémy doma a čekám, jestli to přečkáme, nebo se to vyvine i ve finanční problémy, protože to bych si pak nedovolila vzít navíc i pejska, jeden nikdy neví, kdy pro něj bude potřebovat nějakou tu korunu navíc :/

A přitom jste 29.9. projevila zájem také o Kendu.

Já vím, že vzít si domů adopťáka vyžaduje pořádně si rozmyslet, jestli vůbec a když je jich víc na výběr, tak kterého. Ale také to chce trochu serioznější projev. Nechci vám křivdit, jen mi to připomnělo praktiky jisté Navalané, ta měla také zájem o kdejakého afgána, a jak nakonec všichni skončili, že. Tak se nedivte, když se ptáme.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Lenka Č v 02 říj 2010 08:03

možná to bude znít tvrdě,ale adopce není o přebírání psů,ale o pomoci! Equa projevila zájem o Anýzka,pak píše,že musí vyřešit finanční a jiné problémy(fajn,to bych ještě pochopila)za pár dní se zajímá o jiného psa.Nechápuco vás k tomu vede?
Když se objevil Anýzek,tak jsem to doma zase zkoušela na manžela,nekoukám na to jak se ten pes chová nebo jestli je čistnotný,protože vim,že láskou a trpělivostí se vše srovná,on se všemu naučí a přizpůsobí se.Jenže s manželem teď nehnu,je to moc brzo na něj,měla jsem co dělat,aby Boban zůstal :18:
Moc Anýzkovi přeju i těmhle holčičkám,aby brzy našly už trvalý a šťastný domov :54:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Equa v 02 říj 2010 13:08

Bylo to tak, že jsem od začátku chtěla Kennyho, jenže pro něj byl asi vybrán nový domov, tak mi byl nabídnut Anubis, jenže o tom jsme se doma bavili a nejde ani tak o čistotnost, jak o to, že kdyby vyl a dělal všude nepořádek, tak bychom si ho nemohli nechat (není to náš dům, jsme v podnájmu). A před pár dny mi psala paní, která má Kendu doma, že stále hledá domov, tak jsem psala manželům Lacinovým a ti mi předali odkazy i na tuto diskusi. Nejde o nějaké kšefty se psy, ale o to, že chci vybrat psa takového, abychom mu po nějaké době nemuseli hledat nový domov, nebo ještě lépe hledat domov pro nás všechny, kdyby nás kvůli němu chtěli vystěhovat. Co se týče problémů, ty přetrvávají, ale jelikož se věci zatím vyvíjí dobrým směrem, tak myslím, že "krize" bude zažehnána. A proto se zatím ptám pouze na informace, abychom to doma probrali, ale stále zatím máme primárně zájem o Kennyho.
Equa

Příspěvekod Equa v 02 říj 2010 13:14

a určitě máte pravdu, že se vše srovná, ještě u Anýse je velké plus to, že je mlaďoučký, ale opravdu bych se s ním bála, kdy vymyslí něco, co by vedlo ke stížnostem,atp. Mít svůj barák, tak to tolik neřeším a třeba udělám i vyšší plot a pak bych se nemusela bát, ale tohle je dost sázka do loterie(také jsem o tom psala, že by to byl přechodný domov pro Anýska a kdyby to nešlo, tak bychom hledali domov jinde), proto se i ptám, jak jsou na tom tyhle fenečky, jestli by třeba nebyly lepší volba.
Equa

Příspěvekod Equa v 02 říj 2010 13:27

Co se týče paní Navalané, tak právě takto nechci dopadnout, proto se raději rozhlédnu na všechny strany a poté snad nakonec budeme mít pejska, který se u nás bude mít době, nebude mu nic chybět a bude pro všechny člen rodiny. chápu, že se můžu jevit jako jedna z takových "Navalaných", co jsem poznala lidi kolem zvířat a i chrtů celkově, tak taky už ničemu a nikomu skoro nevěřím, asi jsem to napsala dost "neomaleně" :) Ale právě pejska s psychickým blokem jsem měla (bál se lidí, hlavně chlapů a důchodců a ze začátku kolem nich ani neprošel) a myslím, že takový pejsek jakmile najde postupně důvěru, tak je většinou nejvíce vděčný a přimknutý na majitele a i majitel na něj, protože ten stres a posléze radost prožívá s ním. My jsme se té bojácnosti zbavili asi po 2měsících (stále byl nedůvěřivý, ale už semnou prošel všude) a to měl skoro 5let. Takže s touhle mladou fenkou by to snad taky mělo jít relativně dobře.
Equa

Další

Zpět na Pomoc pro všechny