Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Luciano

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Luciano

Příspěvekod Magda v 25 bře 2009 12:03

Už jsem zadala do téma prodám, tak ještě sem.
Dnes mi volala majitelka čínského naháče, kterého ode mě koupila, dostala se do velmi svízelné situace, a pejska musí dát pryč. Jedu pro něj hned, jsem z toho hodně špatná, protože pro každého pejska je změna majitele a prostředí velmi stresující, Luciánovi je rok, předpokládám, že bude v dobrém stavu, večer Vám napíšu, pokud by jste věděli o někom, kdo by mu poskytl domov, dejte prosím vědět. Teď trnu hrůzou jak ho přijme smečka, držte palce.
Magda

Re: Luciano

Příspěvekod Magda v 25 bře 2009 13:26

Tak, ještě než jsem vyjela, tak jsem problém Luciana vyřešila, spojila jsem se s bráchami a ségrami Lucianka a s jejich páníčky, a pro Luciána už jede jeho bráška Kevin, který bydlí ve stejném městě a Luciánek bude bydlet s nimi, aspoň prý Kevinkovi nebude smutno.
Tak snad to všechno vyjde, a Lucián ani nepocítí změnu, bude mít brášku, kočičku a hodné páníčky.
Držte palce a tlapky.
Magda

Příspěvekod Iveta v 25 bře 2009 23:02

Držíme všechny pěsti,tlapky a kopejtka,které máme,aby to vyšlo :P .
Iveta

Příspěvekod tereyska v 27 bře 2009 15:27

..super držíme pěsti - štěstí :)
tereyska

Příspěvekod Magda v 27 bře 2009 15:47

Díky, zdá se to v pohodě, Kevin si už brášku nepamatoval, tak mu trochu vyprášil kožich, tada kůži nahatou :lol: lucián byl hodně smutný a spinkal pod peřinou u nové paničky. Zítra se na ně dojedu podívat, tak je nafotím, Kevínek a luciánek je z prvního vrhu Karolky, to se narodili dva nahatý a dva chlupatý kluci, paní tenkrát toužila po naháčkovi, ale už byli zadaní, tak si vzala chlupatého Kevina, a osud to asi chtěl teď má i naháčka Luciána.Moc na ně myslím a těším se na zítra až je uvidím, nafotím je kluky oba.
Magda

Příspěvekod tereyska v 27 bře 2009 16:11

to je super, že už jsou spolu a v nové smečce tam se Lucianek bude mít určitě fajn, kluci si to vyříkají a bude klid :lol: na čas.. Tak těšíme na fotos ..
tereyska

Zpět na Pomoc pro všechny