Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ZTRATIL SE!!!

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

ZTRATIL SE!!!

Příspěvekod Veronika Křimská v 01 pro 2013 21:02

SOS!!!!!!!!!!!!! SDÍLEJTE ZTRACENÉHO PEJSKA!

Volala mi teď Eva Tunková, co má od nás adoptovanou Burbu a Vienta, že se jí ztratil pejsek rasy norský lundehund (prý to vypadá jako liška), ztratil se v PARBUBICÍCH (Studánka, Dubina, Spoji). Pejsek se nebojí lidí, má sobě černý obojek bez známky, je velmi hodný, slyší na jméno BRAGID, je čipovaný, čip jdu zaregistrovat, nikde v registru bohužel není, kdybyste ho někdo zahlédl, volejte prosím přímo EVU 604 180 096. DĚKUJI ZA SDÍLENÍ!!!
Veronika Křimská

Re: ZTRATIL SE!!!

Příspěvekod basanta v 01 pro 2013 23:48

Děkuji všem ochotným, především Veronice, pejsek se už našel, díky práci městské policie se dostal v překvapivě rychlém čase do útulku a v tuto chvíli už spinká ve svém pelíšku. "4"-()
basanta

Příspěvekod Janina v 02 pro 2013 06:46

uuuff Tak to byla rychla akce SUPEEER

""-() "2"-()
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Příspěvekod Veronika Křimská v 02 pro 2013 09:06

uf, Evi, to jsem moc ráda. Mrkněte potom prosím na tu registraci čipu a doplňte si tam další údaje plus foto. Já tam naflákala jen to nejdůležitější :-) :-) :lol:
Veronika Křimská

Zpět na Pomoc pro všechny