Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rufina a Pretty fenky afgánského chrta

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Rufina a Pretty fenky afgánského chrta

Příspěvekod L + L v 23 dub 2011 18:36

Hledáme domov pro dvě fenky afgánského chrta

Rufina
s PP, barva černá s pálením druh srsti dlouhá, momentálně ostříhaná.
Je více zvyklá na lidi, nevadí jí děti a jiné psy - je průbojnější.

Pretty
s PP, barva černá s pálením druh srsti dlouhá, momentálně ostříhaná.
Je klidnější,také více bojácná,hubenější.

Z mailu:
........bývalí majitelé o fenky neměli zájem,nekrmili je a žili s jinými psy štěnaty, kteří se od nich domáhali mateřského mléka, dcera si myslela že jim poskytne domov než sežene náhradní umístění do rodin, což se jí nepodařilo a proto vás kontaktovala, sama mám děti takže z chování fenek vím, že děti a ani psy (máme svého malého psíka fenku) jim nevadí. Dcera k fenkám dostala pouze očkovací průkazy, na Rufi i PP a bonitační list................očkovací průkazy jsou bohužel bud zastaralé, nebo nedoplněné. Poslední datumy očkování jsou 13.9.2008............

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

adopce.chrtu@seznam.cz
774 715 885
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Rufina a Pretty fenky afgánského chrta

Příspěvekod pupulu v 23 dub 2011 18:54

No to jsou krásný holčenky! {5;13} Určo najdou brzo domov,takové krasavice milé to bude rychle. ""9-() Mrzí mě co se to děje,zejména afgánům a poslední dobou i naháčům.....
pupulu

Příspěvekod Dona v 25 dub 2011 17:32

""9-() doma by mi to asi neprošlo "8"-()
Dona

Příspěvekod Magda v 05 kvě 2011 07:33

Máklo na tom několik organizací a holky dnes jedou domů. Poděkování patří především Martině Pohorské z Cibely, která přes takřka plný stav byla připravena fenky přijmout do dočasu. Nicméně sdílením na fb se podařilo najít páníčky. Události posledních dnů byly rychlé a musely se řešit, fenky zůstaly opuštěné v bytě, sice s dostatkem krmení a zajištěním venčením sousedů, ale samy. Tak snad už jim začne hezký život.
Magda

Příspěvekod Marzita v 05 kvě 2011 07:35

Paráda, kéž by to takhle končilo vždy, díky ""5-()
Markéta + kočka Kačenka + italáček Irkk Irtorr
Marzita

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 12 čer 2011 10:38

Tak vás asi zklamu,když napíšu,kam holky dojeli...zvedá se mi z toho žaludek.Někdo si je vzal na kšeft a prodávají je na internetu,chtějí za každou deset tisíc!!!Soudím,že si je vzal někdo,kdo prd rozumí hodnotám těchto psů...jako 10.000 za pětiletého psa?Fuj...dejte mi adresu toho,kdo si je vzal a tvrdil,že je bude mít rád...mu šlápnu do tlamy...mám zkaženej den...tady je odkaz na ten inzerát
http://www.inzerce-psu.com/afgansky-chr ... sky-chrti/
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 12 čer 2011 10:40

Sakra...se omlouvám....tohle je inzerát ještě před tím než se objevili u nás...ale stejně bych demetovi o je prodával šlápla do úsměvu...je jasný že za tyhle prachy psa neudá.....fuj..každej chce jen vydělat.....
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Zpět na Pomoc pro všechny