Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rodinka osmi kříženenečků

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Re: Rodinka osmi kříženenečků

Příspěvekod Monča v 27 dub 2011 11:24

Zdeni, to je právě ono, pokud tam majitelé jednou za čas dojedou a dají jim něco k jídlu, je to v prd...,pardon, protože pak veterinární správa nenajde důvod, kdyby to nebyli idioti a vzdali se jich...trošku mám pocit, jestli je taky nemají na prodej...během toho měsíce je krmila ta sousedka a nevíme jestli ten bezdomovec tam byl nebo ne, někteří z nich byli pohublí, uvidím, co se bude dát dělat, jak to všechno bude...
Monča

Příspěvekod akras v 27 dub 2011 11:25

Ach bože, držíme pěsti vše dopadlo pro pejsky co nejlépe !!!
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Monča v 08 kvě 2011 14:47

Tak nejnovější informace o osudu pejsků. Dostala jsem zprávu z útulku v Maršovicích, že 3 velcí psi a 1 štěně jsou u nich, majitelé je tam dovezli.Štěně už má nový domov a ti 3 pejsci půjdou do nabídky příští týden, tak bych sem dala pak odkaz, kdyby se někomu líbili, aby měli šanci najít nové domovy. Jinak v Maršovicích je o ně výborně postaráno, v tomto útulku se pejskům maximálně věnují, hodně lidí tam jezdí pejsky venčit a paní ošetřovatelky dělají výbornou práci, psy mají moc rády. Vezla jsem tam nějaké věci před 2 týdny a byla jsem uvnitř, a musím potvrdit, že o pejsky je opravdu skvěle postaráno, samozřejmě, že vlastní domov je nenahraditelný, ale v rámci útulků patří Maršovický k těm nejlepším co se týká péče. Ostatní 3 psy + 1 štěně si majitelé ponechali. Podle informací od sousedů té chaty, tam dnes majitelé byli i se 3 psy a štěnětem, ale zase všichni odjeli. Netuším, proč tam byli, protože ta chata je skutečně v dezolátním stavu... prý znovu přijedou a mají v plánu tam psy opět ponechat, což budu sledovat a v případě, že tam psi budou opět ponecháni sami nez dohledu, budeme jednat... díky všem, co pejskům držíte pěsti a Magdi díky, že o nich můžu tady psát. :53:
Monča

Příspěvekod Kateřina D v 08 kvě 2011 15:59

Mončo jsi úžasná, doufám, že se poštěstí i těm zbývajícím pejskům :54: :54: :54: :53:
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Lenka Č v 08 kvě 2011 17:10

moc jim držíme palečky :54: :54: :54: Moni,jsi úžasná "1"-()
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Monča v 08 kvě 2011 17:14

Holky díky, snažím se, ale je to běh na dlouhou trať a hlavně takových případů je víc, akorát, že o nich člověk neví, ale jsem vděčná za každého pejska, který se dostane do láskyplného domova. A taky jsem moc ráda, že nás tady spojuje láska ke zvířatům a ochota pomáhat. :53:
Monča

Příspěvekod pupulu v 08 kvě 2011 17:26

Moc jim držíme všechny tlapky ať jsou všichni brzo v nových rodinkách!!Díky Mončo! "1"-()
pupulu

Příspěvekod Monča v 13 kvě 2011 18:42

Jak jsem slíbila tady je odkaz na stránky psího útulku Maršovice, v nabídce je zatím jedna fenečka z těchto pejsků, je až na konci nabídky, jmenuje se Nugetka, je tam více jejích fotek, ani nevíte co pro mě znamená
vidět jí v nabídce a vědět, že už není u těch majitelů a má šanci na nový domov, moc jí přeju hodně lásky. Dál sleduju osudy všech ostatních.

http://www.utulek-marsovice.estranky.cz ... ejsku.html
Monča

Příspěvekod Kateřina D v 13 kvě 2011 18:51

Týjo, je moc krásná {5;13} :54: :54: :54:
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Liba v 17 kvě 2011 18:46

Fakt že jo .. Moni je fakt překrásná jistě se najde nějaký hodný páníček... moc jí to přeji holčičce a vlastně všem těm bafíkům... ((19:))
Liba

PředchozíDalší

Zpět na Pomoc pro všechny