Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pomoc pro všechny?

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Pomoc pro všechny?

Příspěvekod Magda v 18 srp 2011 13:30

Vážení přátelé
Většinou držím své emoce na uzdě a snažím se o to žádat vás, bohužel kolikrát s malým úspěchem, vlastně skoro vždy bez úspěchu. V tuto chvíli víme o pejskovi greye, který byl dovezen bývalou organizací LM, do Čech. Jeho majitelka je nucena nabídnout pejska k adopci, ale snaží se mu najít domov sama, nestojí o naší pomoc a víte proč? Protože nechce číst o sobě na fb a sociálních sítích, jak je špatná a být napadána. My v tomto případě můžeme pouze doufat že se jí podaří najít pejskovi krásný domov a respektovat její rozhodnutí, neb pejsek nepřijel pod záštitou naší organizace a my jsme nepodepisovali smlouvu o adopci. Pro majitelku je velmi těžké se s pejskem rozloučit a já osobně naprosto chápu, její kroky. Tolikrát jsme vás žádala abyste se vyjadřovaly slušně, nebo pokud máte pochyby tak lépe vůbec, nepomůžete tím psovi, ale prohloubíte bolest lidí, kteří se z různých a věřte že z 99% závažných důvodů musí pejska vzdát.
Prosím zkuste se nad tím zamyslet. Zkuste toto forum udržet jako forum pro pomoc psům, pro pomoc lidem v jeich těžkých situacích, nikomu z nás nepřeji abychom se v takové situci ocitli, ale nikdy nevíte jaká rána osudu může přijít. Denně vidím tolik bolesti lidské i psí, tolik závisti - lidské /neb psi si nezávidí/, že je mi někdy za nás všechny lidi stydno. Prosím zkuste se zamyslet....Všechny nás spojuje láska ke psům, tak neřešme lidi ale psy. Díky.
Magda

Re: Pomoc pro všechny?

Příspěvekod Verda v 18 srp 2011 13:35

škoda, že tu není tlačítko "líbí se mi"
:)
Verda

Příspěvekod jitul v 18 srp 2011 13:48

Magdi svatá pravda...
Nicméně myslím, že kdybych byla v těžké situaci já osobně musela se z nějakého důvodu psa vzdát, obrátila bych se právě na vás, protože bych měla jistotu, že se pro pejska najde vhodný domov...i přes možné útoky a narážky ostatních bych to udělala
jitul

Příspěvekod Lenka Č v 18 srp 2011 14:12

jj,já taky :67:
pejsek je ještě od LM,což už je dlouhá doba a nenadálé životní situace můžou postihnout každého z nás. Pro paničku je to opravdu těžké období a ještě se rozloučit s milovaným psem...
To chápu,soucítím a je mi to moc líto. :53:
Rozhodně v tomto případě nebude nikdo psát nic negativního.
Paničce přeji hodně sil pro překonání těžkého období.Věřte-bude líp :53: :54:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod L + L v 18 srp 2011 15:09

pro Verdu a další:
Zvolte si tlačítko:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

A zaklikejte si... ""5-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lucu v 18 srp 2011 15:23

držím palce ať hafínek najde hodnou a milující rodinu :54: ...
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Lenka Č v 18 srp 2011 15:44

Láďo {5;24}
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod jablůňka v 18 srp 2011 16:22

Musím říct,bohužel,že se jí nedivím. :cry:
Kdyby se ,nedejbože,někdy něco podobného přihodilo mě,maximálně požádám Lacinovi o pomoc,ale nikdy bych nedovolila,aby se to presentovalo tady na fóru.
Protože člověk v těžké životní situaci,kdy se musí i vzdát psa,opravdu netouží ještě číst jak je špatný a bůhví co ještě a bohužel,tady by to nastalo. ""6-()
jablůňka

Příspěvekod Katka-Temnotka v 18 srp 2011 19:58

Láďo já dávám prst nahoru :DDD paráda {5;24} ""5-()
Katka +Martin + děti Kačenka +Péťa+ voříšek Kirí + CC Abrinka + Grey Beníček :) http://abraka-red-witch.estranky.cz
Katka-Temnotka

Bydliště: Kladina u Sezemic-9,8km od Pardubic, 22,5km od HK, 11,6km od Holic

Příspěvekod Marie v 19 srp 2011 11:30

Dlouho jsem sem nic nenapsala, ale nyní vážně musím.....

Však víte, čím jsem si prošla a musím jednoznačně konstatovat, že nebýt ZLATÉ MAGDIČKY A DIAMANTOVÉHO LÁDI a JEN snad tří, čtyř z Vás - vzdala bych to !!!!!!!!!!!!!!

Obecně podpora od chápajících lidí.........
A Ti co psali, VŮBEC nevěděli...............

Bylo to opravdu hnusné období.
Sir Dean Margodeer, Sir Matt Matelot, Aleš + Alešek a já
Marie

Další

Zpět na Pomoc pro všechny