Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kříženka kavkazana,nalezena v lese.

Našli jste pejska, nebo se váš zaběhl, či byl ukraden? Pomoc tohoto fóra pro všechny chrty. Podívejte se: http://www.youtube.com/watch?v=Spc_VksyCtQ

Kříženka kavkazana,nalezena v lese.

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 20 srp 2011 09:05

Nevíte někdo,kdo by potřeboval spíše hlídacího pejska?Fenka je sice milá ale absolutně nevhodná k dětem.
Našli jsme ji uvázanou,zmlácenou,bez vody a jídla v lese.Když jsme slyšeli slabé kníkání,byla fena již tak vysílená,že měla problém se postavit na nohy.Když vypustím dehydrataci,nějakou tu jizvu po šití,tak je dle veta zdravá.U mě zůstat nemůže,mám 4letou dceru a taťka ji má v paneláku,jeho situace mu též nedovoluje si ji nechat ale nechtěl ji dát do útulku.
Foto ložím až půjdu k taťkovi na návštěvu,zatím žádné nemám.
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Re: Kříženka kavkazana,nalezena v lese.

Příspěvekod Magda v 20 srp 2011 09:15

Nahoďte to na fb a dejte mi to na zeď, nasdílíme a pozjistíme. Ach jo, smutné, ale najdeme domov, nebojte.
Magda

Příspěvekod Lucu v 20 srp 2011 10:16

:20: ach jo ...HODNĚ ŠTĚSTÍČKA pusince :54: :54: :54:
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod westička v 20 srp 2011 11:21

Tak u tohodle člověka až zamrazí :( Teď už bude jenom dobře a najde se ideální páník, uvidíš chlupáčku ((14:))
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod catchie v 22 srp 2011 09:55

Lidi jsou hajzlove - takove chovani neomlouva absolutne nic. Je mi z toho smutno. Dikybohu, ze jste ji vcas nasli! Az bude fotka, tak urcite rozeslu po znamych a urcite se panicek najde. Tatka je frajer, ze se o ni snazi postarat a nechce ji dat do utulku :53:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 22 srp 2011 18:50

Přes víkend jsme byli na chatě a nebylo třeba ani sdílení(Magdě a Catchie moc děkuji za nabídku pomoci).
Fenky se ujal taťkův soused,vdovec co tráví 8 měsíců v roce sám na chalupě a v paneláku je jen pře zimu.Takže holčička bude mít dost pohybu po zahradě plus milujícího páníčka.Jsem moc ráda,že vše proběhlo tak rychle :113: Páníček je ten tip člověka co dá psovi řízek a sám bude jíst suché brambory(vyzkoušeno na mojich psech)Takže jsem moc ráda,že se ujal zrovna této holčičky,která by si dle mě trochu té lásky a péče opravdu zasloužila....
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod hrdlička v 22 srp 2011 21:38

Jůůů, tak to je moc fajn, že bude holčička šťastná a spokojená s novým páníčkem, moc jí to přejeme :54: .
Dobrá práce ""4-() ""5-() "1"-()
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Příspěvekod sajtarka v 28 srp 2011 08:49

jen se tak zeptám... tady na foto ztracená fena středoasiata , tak jestli se třeba nemohlo jednat o stejnou fenu - pokud se toulala déle, mohla pochopitelně vypadat zanedbaně :-( http://www.vetkom.cz/advertisement/index/sectionId/20
sajtarka

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 28 srp 2011 20:19

Ne to není ona.Tohle byla kříženka a jak už jsem psala,byla uvázaná(na řetězu kolem stromu)a pěkně domlácená.Nějaká svině ji tam nechala schválně v domnění,že tam umře....
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod Morganka v 30 srp 2011 14:00

Super takovýhle pejsek si takovýho páníčka co dostal zaslouží a Vám tleskáme za zachráněnou psí dušičku ""4-() ""5-() ""4-() ""5-()
Morganka

Zpět na Pomoc pro všechny