Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BLESK

Napsali a natočili o nás... Presentujeme se...

Re: BLESK

Příspěvekod pupulu v 03 lis 2010 16:40

Probůh Lex jen to ne,stačí,že konečně existuje něco,kde Aďák nenarval tu svou palici!!! {5;24} A to jen díky tomu,že byl v tu chvíli ještě doma,jinak by yl i v blesku páč on se vetře všude.. "5"-()
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 03 lis 2010 17:38

prostě se umí nenápadně prosadit :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Rosťa-OV v 03 lis 2010 18:58

Vážení všichni...největší průser ale je,že to nevyšlo u "nás" na Moravě ??? - sem naběhl do trafiky a chtěl Blesk a hleďme se,ono tam nic nebylo ?? :13: čímž mě to dost namíchlo,že Čechy to měli a MY né !!! tak na příště ať je to i pro Moravu - bude tím tak větší reklama pro nás a hlavně pro PEJSKY !!!!!!!!! to mělo snad jít nějak zařídit,sem tím sklamán a musel sem si u Ládi nějaké výtisky zařídit.... :20: fakt mě toto mrzí že to nebylo v tom Blesku CELOPLOŠNĚ !! :20: :20: :20: :20: ""6-()
Rosťa-OV

Příspěvekod pupulu v 03 lis 2010 19:04

take mame zasobu kdo by mel zajem staci napsat Jirka
pupulu

Příspěvekod Petra v 04 lis 2010 07:08

Láďo, v článku byly malé chybky, ale podle toho odstavce pod MOJÍ :105: fotkou ja GACR jediná organizace, která se u nás zabývá adopcema ""5-()
Petra

Příspěvekod Verda v 04 lis 2010 09:49

tak takhle věta musela holky pěkně nasrat {5;24}
Verda

Příspěvekod Monika v 05 lis 2010 11:25

U nás v Náchodě to vyšlo...tak předpokládám ,že královéhradecký kraj si to taky přečetl...
Mi to přinesla kamarádka ... k nim do retaurace chodíme každý den na oběd a jestli o tom vím,že se tam píše o adoptovaných...
Jsem měla radost jak si lidi všímají...
Monika

Předchozí

Zpět na Adopce a média