Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pes a miminko - bezpečnost, hygiena

O problémech a potížích - ne zdravotních...

Re: Pes a miminko - bezpečnost, hygiena

Příspěvekod Lenka Č v 06 led 2011 15:08

hezky napsáno a je to pravda,já se nikdy nemusim bát,že moje děti budou jednou alergičtí na zvířata a na prach,protože v těch alergenech odmalička žijí :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod niklo v 06 led 2011 20:57

psa sme mali doma asi od mojich 8 rokov a najradsej som s nim spavala v posteli. Dokonca teraz zakazdym ked pridem na Slovensko, tak zaspavam so psom v posteli :-). A ako dieta som nikdy nebyvala chora, uz vobec ziadne alergie a ani sme od psa nikdy nic nechytili, ako si niektori ludia stale myslia.
Katarína a Martin + Boris
http://boris2005.rajce.idnes.cz/
niklo

Příspěvekod jitul v 06 led 2011 21:07

Je fakt, že jsem alergická skoro na vše, ale na psy ne (jen občas se mi udělá vyrážka když sáhnu na nějakého cizího psa, nebo když mi drápne kočka...s chrty se mi to ale zatím nestalo...:-) )třeba je to tím, že od malička jsem měli psy, kteří s námi žili samo vevnitř a občas se mnou i spali v posteli :-)
jitul

Příspěvekod Dona v 07 led 2011 13:29

Tak když je tady tohle téma, tak sem dám čerstvou dětsko-psí historku ze včerejška: Klasicky hektický večer. Já krmila mimčo, tatínek hlídal starší dceru na nočníku. Starší si od mě převzala nějakýho bacila a tak jí tatínek hned měřil a zjistil, že má stále horečku, tak vyrazil pro sirup s plným nočníkem v ruce. Ten si v obýváku odložil, aby vzal z lékárny ten sirup a vrátil se za námi do pokojíčku. Najednou slyším divný zvuky, myslela jsem si, jestli nějaký pes nezvrací. Kouknu, a Ben (mamčin pes, který je tu na dovče a pak nedobrovolně na léčení) chlemtá obsah nočníku. Seřvala jsem ho, on toho nechal a já se dál věnovala mimču. Až po chvíli mi došlo, že ten nočník byl, dle tatínka, plný a to nejen tak, jak tu někdo na foru psal o mimču a adopťákovi, který šel ochutnat, jak je v nočníku načůráno.
:roll: "6"-()

Dětem a psům zdar!
Dona

Příspěvekod Lenka Č v 07 led 2011 14:47

jo,tak tohle už se nám stalo taky,ale už je to drobet dýl :lol: :49: :25:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 07 led 2011 15:36

:lol: :109:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Zuzík v 09 led 2011 03:18

Ano ano, to Amča dělá s oblibou, hlavně mu chutnají tuhé části :-)
A výborné téma a je moc pravdivé. Doktorka Bena, když mi jednou ujelo, že máme doma kočky jen suše poznamenala, že by neměl být tak malinký se zvířaty. Doktorka je to moc dobrá, ale už se před ní o zvířatech nezmiňuju, abych zase nebyla za nejhorší matku roku :-) Ben je také naprosto zdravé dítě a nějaká ta špína je zapotřebí.Vždy jsem ho i venku nechala sahat na vše, klacíky, kamínky, jen jednou, když našel nějaké psí hovino a zálibně ho matlal v ručičkách :109: jsem trochu šílela.A od miminka spí s námi v posteli i se všema kočkma, které dorazí a psy muchlá a pusinkuje. A nemoci? Nějaká ta rýmička a kašílek. Takže bacilům a zdravím dětem, které rostou se zvířaty zdar.
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Baby v 09 led 2011 09:26

Liduško chtěla bych ti poděkovat za toto téma, protože u nás trochu probíhají boje, když mě holky olíznou apod. Olda má psy rád, ale pro něj je to jen pes, bohužel pro mě je to rovnocenný partner, takže se občas chytneme, co holky můžou a jak se k nim chovat. Respektuji jeho rozhodnutí, že pes do postele nepatří, i když jsem byla zvyklá od mala psa v posteli mít a nevidím v tom nic hrozného. Bohužel u mě se alergie objevila i na psy, i přesto, že s jsem s nimi v kontaktu od svých osmi let. Ve dvanácti letech to vypuklo a doktor mi řekl, že bych psa neměla vůbec mít. Vtipálek, to bych asi nepřežila. Takže si semo tamo kýchnu, nebo si vezmu prášek a nijak to neprožívám.
No a pokud vše klapne, tak za chvíli bude mimčo a už vidím, jak se budeme dohadovat, jestli ho holky můžou oblíznout atd. Proto ti děkuji, že jsi to sem dala a vy zkušeně matky ;) pište své zkušenosti, ať mám dostatek argumentů. Čím více příspěvku, tím více uvidí, že není čeho se bát a že ta tzv. zdravá špína je důležitá a nic se nemá přehánět.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Magda v 09 led 2011 09:41

Před dvaadvaceti lety :o jsem čekala Toma, v té době jsem našla na ulici jezevčíka, naočkovala jsem ho a zůstal u nás. Jeho nejoblíbenější poloha byla ležet na mém břiše a poslouchat jak syn kope. Měla jsem krásné těhotenství, neb jsem se neválela u televize ale chodila se psem na procházky což prospělo nám všem. Když se syn narodil, tak Beník asistoval při všem, dokonce i při kojení, prostě ležel vedle a sledoval. Řeknu vám, že dnes s přibývajícím věkem bych asi měla větší strach, že se třeba pes lekne a kousne, ale tenkrát mi to přišlo normální. Nikdy jsem nebyla bez psa, celý život mně provázejí, syn nikdy neměl zdravotní problémy, dnes má 1,90m sportuje a miluje zvířata. A ujišťuji vás že nejednou jsem ho načapala když začal lézt v misce u psa a přežil :lol:
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 09 led 2011 11:17

DSCN0076.JPG
Adriana s Míšou
DSCN0076.JPG (47.55 KiB) Zobrazeno 4466 krát

naše holky byli v kontaktu s pejskama a kočkama od malinkata.Pamatuju si,že Adrianka když začala lést,strašně jí přitahovala naše ovčanda Elinka.Elinka už tenkrát špatně chodila,tak si jí babička vzala k sobě domů dovnitř.A naše malá k ní pořád lezla.naše Elina Adriance vždycky oblízla hubu,ručičky a Adriance se to strašně líbilo a pořád s ní chtěla hajat v pelíšku.Potom když se nám narodila Vanesska,Elinku už jsme neměli,ale měli jsme už shit-tzu Kačenku(1 rok).Vanesska vedle kačky byla taky odmalička,navíc kačka jí chodila krást dudlíky a hračky a holkám krade plyšáky dodnes a chrťácí taky :3:
Lenka Č

PředchozíDalší

Zpět na Problémy a potíže