Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pesa sám doma - co ten váš

Hlavně v začátcíh je péče o adoptované chrty trochu jiná, takže o tom zde

Re: Pesa sám doma - co ten váš

Příspěvekod Lex v 25 srp 2010 08:15

a co je nejhorsi? ze jsou lidi co si z ni berou priklad, a to jenom kvuli tomu ze je medialne znama.... ne kazdy vyhodnoti situaci jako ty, vyslechnes si to, ale myslis si svoje... jsou lidi co tomu nerozumi a proto jeji ´rady´ aplikuji... jejich pejsky opravdu lituji..... :?
Lex

Příspěvekod pupulu v 25 srp 2010 08:19

Lex souhlas!! :113: Já jen ten Kong bych nezatracovala,spousta psů snese samotu lépe s touhle blbůstkou,Jack je jiný-jak to nepíská tak ho to nebaví {5;24} Ale s pískačkou se vyřádí nádherně,ikdyž jen krátce... :mrgreen:
pupulu

Příspěvekod Magda v 25 srp 2010 08:24

No, tak mě toto až tak nevytočilo, dle mého názoru každý rozumný člověk se nad tímto jen usměje, protože já osobně nikdy svému psu žádný tišící lék nepodala a nepodám, a to jsem měla opravdu těžké nerváčky doma, viz.dnes už desetiletá Aťka, ta se počůrávala při setkání s člověkem, v očích děs a hrůzu z prožitého utrpení, kdy byla vyhozena a nakopána v těch největších mrazech, po pár měsících péče, pochopení, a docházení do psí školičky byl z Atiny normální vyrovnaný a sebevědomý pes. Stejně tak to bylo s Abbejkou, u té znáte pokroky už sami, trvalo to sice déle, ale bez tišících prostředků.
Magda

Příspěvekod Lex v 25 srp 2010 08:32

ha Pupulu! piskaci hracka nam uz vydrzi i tyyyyyyyyyyyyyden!!!!!!!!
uvazu ji na spagatek, a Jack ji honi.... mooooooooc ho to bavi, ucim ho i ´pust´a hracky uz nenici....
jak se hraje, je i videt z fotek (Podlevin, minuly vikend)

""5-()

DARUJI KONG, CHCE NEKDO????? MA NASTAVITELNOU DÍRKU !!!!!! :24:
Lex

Příspěvekod Verda v 25 srp 2010 08:44

Já můj Kong též - stále mě 300,- a psi si toho ani nevšimnou, ikdyž tam je jídlo..
Verda

Příspěvekod Lex v 25 srp 2010 08:50

a ma nastavitelnou dirku taky?
:mrgreen:
Lex

Příspěvekod Verda v 25 srp 2010 08:52

my jsme zakoupili jen univerzální velikost otvoru :lol:
Verda

Příspěvekod pupulu v 25 srp 2010 09:30

Hele holky oba si je klidně vezmu,dejte n to nějakou cenu.Naši to milujou,já používám např. při úklidu,abych o ně nezakopávala...Takže,když chci smečku klidnou plním Kongy :mrgreen: Pak se dohodnem a na ějaké akci si je od vás vezmu!! :113:
pupulu

Příspěvekod Lex v 25 srp 2010 09:41

klidek Pupulu, dostanes to jako sponzorsky dar pro zaplavenou Chrastavu.... alespon teda ode mne... :mrgreen:
pro me ma totiz jednu velkou nevyhodu (proc jsem i rada ze ho J. nechce).... neni z gumy ale z plastu...
vydava naprosto silene zvuky na parketach, to by me sousedi povesili, kdyby se s tim hral.... u tebe doma to bude OK, ty mas myslim lino...
Lex

Příspěvekod Lenka Č v 25 srp 2010 17:36

tý brďo,teď jsem si to všechno přečetla co o nás paní doktorka napsala!Pokud vím,tak představovala nějaké utišující léky na přírodní bázi,ale nevzpomínám si,že by nám je nabízela k prodeji!Nebyly nikde vystaveny,tak jak tomu bylo min.rok u fy.Beta-glukan.
paní dr. ve svém článku lže!
Také jsem se jí na nic neptala,zvažovala jsem se zeptat na Goldíka a ještě že jsem to neudělala,protože by mu na 100% naordinovala hromadu sedativ a to opravdu nepotřebuje.
její přednášku jsem si vyslechla a přebrala si podle svého .Že se paní doktorová nestydí! "6"-()
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

PředchozíDalší

Zpět na Péče o adoptované