Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Krmiva,granule,.....aneb co je dobře a co ne??

Hlavně v začátcíh je péče o adoptované chrty trochu jiná, takže o tom zde

Re: Krmiva,granule,.....aneb co je dobře a co ne??

Příspěvekod west v 16 dub 2012 12:23

west

Příspěvekod Blanka.Mull v 16 dub 2012 16:30

Jo díky četla jsem to ,vypadá to dost dobře,je to jenom z lososa??To může pořád jíst jenom z ryby??Měla by tam mít i jiné maso.I když jí stejně kupuju konzervy s nějakým masem.A ještě dostává kuřecí syrový maso. A vajíčko - po něm nemá průjem,ten asi měla po těch vločkách.Podívám se jestli to tu mají. /§9:)
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 18 dub 2012 07:42

Tak Péťanku,tyhle granule tu nemají,měli v misce nasypaný nějaký hnusně hnědozelený,prej za studena lisova :? ný.Rhyna se s nima cpala,ale mě to připadalo jako něco pro koně.Něco podobnýho žral náš králík.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Nikola.Mull v 25 dub 2012 20:23

Jak jsme psala tak se i stalo.. Dneska nám dorazili tady v Německu tyhle granulky- Marcus Mühle.. protože je měli v jednom zverimexu jako ochutnávku v misce a rhyně moc chutnali tak jsme je objednali takže pak dáme vědět jaký jsou jestli chutnaj, jestli nebude prdět, jaká bude srst a hovínka atd. Zatím jako pamlsek jí to moc chutná i malý pudlici a vůbec nejsou tvrdý, dají se rukou rozlomit, ale jestli na vzduchu ztvrdnou ještě nevim no máme je pár hodin..
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 26 dub 2012 08:49

Tak podávám hlášení - hovínko je tuhý a má dokonce i barvu jakou hovínka mívají.Po Calibře jsme měli barvu žlutou.Chutnají (ty granule) holkám oboum,tak uvidíme.Dokonce to přišlo krásně zabalený a vypolstrovaný v krabici,i s další slevou na nákup.Teď mi obě spokojeně chrápou v mojí posteli. :10: :cry:
Blanka.Mull

Příspěvekod stepastemberk v 15 kvě 2012 19:47

Je to věčné téma,ale já našel tohle

http://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/dry/

tak třeba to pomůže :-) rozhodně moje Eukanuba je jen za 3 hvězdičky,příště už mám objednanou ACANU tak uvidíme.
Frockin Berry
stepastemberk

Příspěvekod west v 15 kvě 2012 23:18

Co se týká balení, tak nejlepší co jsem kdy viděl, je u granulí Orijen. Pytel je z hliníkové fólie a balení je vakuované.

S granulemi pořád experimentujeme, ale naši psíci je mají jen jako doplňkové krmivo. Kvůli složení teď krmíme Bozitou Rubur, ikdyž vlastně jen kvůli tomu, že obsahují mimo jiné chondroitin a glukosamin kvůli Shaggymu, kterému "lupaly" klouby, což po několika týdnech přestalo. Dalším efektem je, že našemu labradorovi už při krmení Orijenem přestala padat srst a nepadá mu ani s Ruburem. Souvislost ale může být v tom, že jsme z vařené stravy přešli na konzervy.
west

Příspěvekod Blanka.Mull v 16 kvě 2012 07:58

Péťo vy už nevaříte masíčko a dáváte konzervy:????Mě by zajímalo co teda mají ti psi jíst,Granule nejsou nic moc,konzervy prej taky né a kdybych měla Rhynu a popř.Melody krmit jenom syrovým masem,tak bych asi musela mít soukromý jatka.Myslím že je to dost finančně nákladné - jenom to maso a nic jinýho..Rhyna dostává všechno - jako malý prasátko,taky má už 3 kg navíc.Ted krmíme granulema za studena lisovanýma Marcus muhle,můžou se po tom utlouct a hovínka nesmrdí,tak jako po Calibře - tu už zase nechtěj...
Blanka.Mull

Příspěvekod west v 16 kvě 2012 14:33

No, jsou asi konzervy a pak jsou konzervy :-) Začínali jsme konzervami od Anomody ( tuším že jsem je zahlédl i ve vaší ledničce :-) ) a přešli jsme kompletně na německé produkty Grau, Defu, Terra Canis, Almo Nature a občas do toho vsuneme Lukulus nebo Happy Dog. Svátečně Cenpuru :-)

Přestože mají psíci každý den jinou příchuť od jiného výrobce, ustaly i občasné střevní potíže a psíkům chutná tak, že vyleští misku.
west

Příspěvekod westička v 16 kvě 2012 14:54

a psíkům chutná tak, že vyleští misku.
.... což je u Shaggyho co říct :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

PředchozíDalší

Zpět na Péče o adoptované