Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Poslušnost doma

Hlavně v začátcíh je péče o adoptované chrty trochu jiná, takže o tom zde

Re: Poslušnost doma

Příspěvekod V+G v 13 úno 2012 08:58

Jé holky,tak to jsem si asi špatně vybrala psa(teda ne,to je jen vtip)....ale s tím hubnutím by se mi to hodilo {5;24} jenže je pravda,že Soli je ještě pořád hubená a já naopak.......
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod Ajka v 13 úno 2012 12:22

Tedy přiznám se, že žádný pes by mě od jídla v lednici neodradil. Na psí linii jsem vždycky dbala, ale na sebe vůbec přísná nejsem. :-( Dokonce jsem kvůli Biddy pořídila chlebník, aby nekradla pečivo. Ale já do něj lezu pořád.
""-1() /1§:)
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod lanzpodenco v 13 úno 2012 15:08

Johnko, ja jsem nepochopila...jde ti o to, aby nebyl Andys tlusty a tak radeji nejis? :D A jestli nenecha nikoho k lednici, tak odstrante psa do jine mistnosti a v klidu se najezte...Marti, nenech sefovat 15 kg psa!!! A s tim stresem, jestli padla nejaka rana...u nas jendou byl takovy pruvan, ze se dvere vyvratily z pantu...Tay z toho byla v nervu taky pomerne dlouho a z tech dveri ma strach jeste rok pote...
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Blanka.Mull v 13 úno 2012 15:30

No holky dobrý zážitky s těma nenažrancema,Rhyna stávkuje a už zase nějaké místečko nezná.Teď máme o zábavu postaráno,včera dostala kus jablka a od rána 4.30h.Lítáme s průjmem.Rhynin hlad nezná meze a nejradši by se do ledničky nechala zavřít.Já jí zase na rozdíl od Marti chci malinko vykrmit ,ale nějak to nejde,žere jak prokoplá a pořád je to vychrtlej chrt.A poslouchat stejně nebude,Nikča(nervák) taky s ní cvičí,ale spíš cvičí Rhyna s ní.Na místo jí musíme doslova odsoukat metr po metru.Ale tvrdě trénujem a uvidíme.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Ajka v 13 úno 2012 16:45

Blani, chce to ještě k piškotu dělat kašpárka, prostě zahrát divadlo, jak je šikovaná, že na to místečko došla, ikdyž jste ji tam dostrkaly.
""4-() ""-()
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Blanka.Mull v 13 úno 2012 17:11

Ají a co myslíš že tam asi u ní dělám???Dementíka s dobrůtkou za zády,ona to ví že něco držim v ruce a dělá druhýho dementíka.Před chvilkou jsem si to zopakovala.Dostala kostičku od koně ,že ani nešla za ty záda ukrýt.To bylo skákání.Oči jak dva tenisáky,hubu až za uši a -mámo dej mi tooo,dělej,nemůžu to vydržet,umíráááám,máámo pomoooc,dej už mi tu kost.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Johnka v 13 úno 2012 19:35

Jani,bylo to trošku myšleno ironicky,ale něco na tom je. On neloudí,ale vleze všude a kouká tak smutně,že bych mu asi stejně dala. Jsem na to slaboch. On by hrozně žral,chci aby zůstal štíhlý. Tak to svádím na něj a musím zhubnout,abych se k němu hodila.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Maceska v 14 úno 2012 07:42

Berry je na výcvik vcelku šikovná, ale povel místo je při její hyperaktivitě jeden z nejtěžších. Na místo jde, ale za dvě vteřiny je zpátky :-D Žebrání u stolu jsem vyřešila zpočátku tak, že musela na místa, kde jsem ji normálka připla vodítkem k radiátorové trubce, když jsme dojedli tak dostala pochvalu a byla propuštěna povelem volno. Dnes už to doma zvládá v pohodě bez vodítka, ale na každé návštěvě se stejně hned žene kontrolovat stůl a kuchyň. A co se týče ocáskování za mnou ,tak to u nás trvalo minimálně půl roku, pak to nějak přešlo samo.
Maceska

Příspěvekod Johnka v 14 úno 2012 07:55

S tím ocáskováním jste mi udělala radost,tak ještě 3 měsíce a snad ho to přejde! {5;24}
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Blanka.Mull v 14 úno 2012 09:07

Marti neraduj se,nechci ti brát iluze,máme Rhynču hnedle 5 měsíců a tvrdě ocáskuje stále dál.Nevypadá to že by stim chtěla někdy přestat.A stím hubnutím-se připrav na sobotu,budem hubnout všichni.Já jsem taky ze začátku zhubla asi 3 kg a to tím že chodím každý den ,většinou i 2x denně s Rhynou na dlouhý procházky.No ale vánoce mi to nějak zkazily tak začínáme odznova.
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Péče o adoptované