1. tentokrát zimní sraz v Chrastavě u Liberce 2009

Vše k zimním srazům adoptovaných chrtůL......

1. tentokrát zimní sraz v Chrastavě u Liberce 2009

Příspěvekod Magda v 23 říj 2009 14:46

Tak asi se vám to zdá příliš brzo, ale čas letí, a je potřeba naplánovat další velký sraz. Předpoklad opět na jaře, třídeňák?
A teď kde, tak proto vás prosím o vaše názory a připomínky, za ten rok jsme se rozrostli o další adopťáčky, a do srazu ještě určitě pár pesanů přibyde, takže posílejte návrhy,ať můpžem vše zajistit včas.
Já navrhuji opět Doksy, napoprvé tam byly drobné mouchy, ale už víme jak je vychytat.
Pak je možnost Křešína, kdy by ale ubytování bylo asi tři km. od volného puštění psů, o tom by mohl napsat Vlasta a vy kteří jste tam byli, výběh a vycházky super, penzion také, jen bychom se museli přemisťovat, nicméně podmínky pro volný pohyb ideální.
No a pokud by se Morava cítila v nevýhodě, což chápu, prosím pošlete náměty, tak aby to splňovalo podmínky pro nás i naše zlatíčka, teda hlavně pro naše zlatíčka, tj. uzavřený hotel, penzion, a výběh.
My skalní dorazíme kamkoliv. :lol:
A pokud by jste toužili po nějaké vánoční besídce, tak pište hned, kde jak a co?
Co, víme, ale kde a jak čekáme od vás...
Magda

Re: 2.jarní sraz adoptovaných chrtů

Příspěvekod pupulu v 23 říj 2009 14:56

Jééé my se těšíme!!Doksy byli super a žádné mouchy nebyli.Udělali jste fakt velký kus práce a moc se nám tam líbilo.Takže hlasujeme pro Doksy.A vánoční besídka?To vidím na Chrastavu!! :lol: Pečené prasátko,soudeček piva,rumíček,griotka,...volné venčení a zatopeno v krbečku-paráda!!Ozdobený stromeček dle výběru v areálu :113: :21:
pupulu

Příspěvekod pupulu v 23 říj 2009 14:57

A soutěže pro chrtí i nechrtí dvojice (trojice,čtveřice,..) vymyslíme! :113:
pupulu

Příspěvekod Magda v 23 říj 2009 15:04

ty vánoce v chrastavě to je dobrý to bych brala, hele ale co ubytování pro přespolní, abychom mohli popít? Pošli alternativy a manžel dojedná slevu. :lol: No a objednej někoho kdo nás po vánoční besídce bude rozvážet :lol:
Magda

Příspěvekod pupulu v 23 říj 2009 18:19

No Magdi rozvážet budu já,jako vždy a všude neb alkohol mi nic neříká! ;) A ubytování to se musim poptat,ale něco se najde.Na to že je Chrastava prdel prdelí je tu ubytování celkem dost. :113:
pupulu

Příspěvekod evana v 23 říj 2009 18:49

Mno mi se pripojujem jaro v Doksech tam to bylo super i kdyz jsem jeste nemela pesana.Jo a vanoce chrastava tak to jke jasny jo a noclech keme do veole obejvaku se vejde dost lidi i s pesnama kdyby nekdo nechtel platit za prespani ale mame jen jeden gauc takze spacaky karimatky a vasim zlatickam pelisky.Podle meho odhadu se sem tak 6 dvouclenech rodin plus jejich mazlicci vejdou. :103: :103:
Ps> pritel umi dobry michany vajicka . :103: :103: :103:
evana

Příspěvekod Dona v 23 říj 2009 19:23

Na sraz bychom také rádi dorazili. Nemám tušení jestli to nakonec nějak v Doksech dopadlo, ale tam volné pobýhání přeci nebylo??? Nebo jen částečně zajištěné (z fotek myslím jen pásy, což pro nás nepřipadá v úvahu).
Dona

Příspěvekod Jana v 24 říj 2009 16:17

I mi se připojujem Doksy byly naprosto super,ale pokud to bude jinde,tak se zcela jistě dostavíme,ono to jaro bude za chvilku. Mi se víckrát do roka nikam nedostanem, ale aspoň jednou za rok určitě jo.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lenka Č v 24 říj 2009 18:02

my už se taky těšíme.v Doksech bylo supr a v Křešíně je taky fajn,tam by se hafani vylítali :113: Tak si to nějak rozhodněte.A v doufam,že v Chrastavě tentokrát už nebudem chybět :113: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 24 říj 2009 19:10

Jo chrastava je super bude besidka?? žáků...... ? to zalezi na vas dnes jsme delali drevo a je ho dost tak muzeme topit uz tyden dopredu Jirka
pupulu

Další

Zpět na Velká zimní setkání adoptovaných chrtů