Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Caffe-bar, stojan s miskami

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Caffe-bar, stojan s miskami

Příspěvekod L + L v 15 kvě 2010 15:48

Zuzík Vám navečer podá informace k možnosti nákupu za výhodnou cenu
stojanu s miskami na krmivo - vhodné pro chrty a jiná velká plemena.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Caffe-bar, stojan s miskami

Příspěvekod Zuzík v 16 kvě 2010 21:30

Tak konečně jsem se k tomu dostala :)

S6300330.JPG
S6300330.JPG (55.18 KiB) Zobrazeno 3887 krát

Mám pro Vás nabídku stojanu s nerezovými miskami o objemu 2,8 l. Je výškově stavitelný do výšky 43 cm. Stojan je za cenu 368 Kč + poštovné. A stále přemýšlím, jak zbytečně to poštovné neplatit: pro Prahu a okolí se určitě domluvíme, že se můžou stojany dovést. Manžel do Prahy občas jezdí, nebo se můžeme domluvit při venčení. Pro nové páníčky adopťáčků, kteří pojedou k transportu se misky dopraví k němu (když třeba někdo z Prahy pojede na kukandu, nebo někdo z nováčků pojede kolem nás). Stále přemýšlím nad nějakým řešením pro Moravu. Bohužel manžel tam má málokdy služení cestu, tak mě tak napadá, když by byl nějaký nový páníček, co pojede k transportu. Určitě společnými silami na něco přijdeme (proč zbytečně platit poště, že ;) ).
Pro jakékoli info pište {5;1}
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Zuzík v 19 kvě 2010 13:04

Ještě kdyby někdo měl zájem o stojan s miskami 1,8 l, tak ty vychází na 328 Kč.
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod FotoBanka.net v 19 kvě 2010 13:33

To vypadá dobře... zrovna včera jsem koukal na samotné misky a tohle nevyjde o moc dráž.
Alespoň by se těm našim kočičím slepicím trochu ztížil přístup k psím granulím (u nás kočky žerou ze psí misky a pes z kočičí ... blázinec no) :) Zvážíme to, díky za nabídku.
FotoBanka.net

Příspěvekod Zuzík v 19 kvě 2010 13:59

No, s těma číčama, aby jste nebyli zklamaní. U nás chodí z psí misky pít :24: . Pro psa jídlo vařím a to přece naše číči nebudou papinkat :P
Zuzík

Příspěvekod FotoBanka.net v 19 kvě 2010 14:33

Nečekám, že by je to odradilo, ale bude to pro ně jistě méně pohodlné, tak třeba si to občas rozmyslí a půjdou zobat svoje granule :)
FotoBanka.net

Příspěvekod Zuzík v 27 kvě 2010 08:18

Velice se všem omlouvám, ale právě jsem se dozvěděla, že stojany nejsou k dispozici a budou až na podzim :evil: , což mě moc mrzí. Jen co zase budou, tak se určitě ozvu a ještě jednou se omlouvám. Díky
Zuzík

Příspěvekod Zuzík v 05 led 2011 18:43

Mám nové zprávy o stojanech. Sice není stojan s miskami o velikosti 2,8 l, ale je možnost mít stojan s miskami 1,8 l. Kupovala jsem ho pro Amina, ale kdo krmí granulkama, tak bude dostačující i pro velkého pejska. Já Tommovi vařím, a taky by se mu tam porce vešla. Cena vychází na 330 Kč a na dopravě se vždy nějak domluvíme a vymyslíme, aby se platilo co nejméně :-)
Zuzík

Příspěvekod Soňa v 05 led 2011 18:45

My určitě jeden nutně potřebujeme.
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Zuzík v 05 led 2011 20:58

Soni, tak mi písněte soukr. zprávu s adresou a domluvíme se co a jak.
Zuzík

Další

Zpět na Potřeby pro Naše chrty