Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TRAINER italské krmivo

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

TRAINER italské krmivo

Příspěvekod L + L v 01 bře 2013 14:06

Tak jsme ještě dnes stihli navštívit zástupce
velmi kvalitního italského krmiva
TRAINER

snad už brzy Vám povíme více a nabídneme Vám jej
v našich odběrných místech za skvělé ceny, stejně jako
už máte možnost nakupovat CALIBRU....

Obrázek
Obrázek
Obrázek

{5;32}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: TRAINER italské krmivo

Příspěvekod Jitul v 01 bře 2013 14:59

To je skvělé! Trainer jsou super granule!!!
Jitul

Příspěvekod Verda v 02 bře 2013 08:28

jakým jitul krmíte?
nib má acanu (bez obilovin), ale toto vypadá kvalitou podobně, cenově lépe...
Verda

Příspěvekod Betynečka v 02 bře 2013 08:46

Betynečka baštila Trainer Natural s Aloe vera pro střední plemena, teď jsme přešli na Trainer Sensintestinal, protože má citlivé zažívání. Jinak pro velká plemena je skvělá řada Trainer Finess3(chovatelská balení 20kg) - A jestli můžu doporučit, tak variantu Adult M/M Horse and Pea (ač nám lidem seto nelíbí, tak koňské maso je velmi chutné a kvalitní :-))
{5;22}
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod Romča + R + D + D v 02 bře 2013 13:12

""4-() tak to je úžasné! Trainer jsou super granule, pokud bude možnost nákupu za výhodnější ceny, pak jsem naprosto nadšená! ""-()
Romča + R + D + D

Příspěvekod L + L v 02 bře 2013 13:27

Spolu se zavedením krmiva Trainer budeme muset také přehodnotit naše odběrná místa. Pokud máte zájem a ve svém okolí najdete více zájemců ať už o Calibru nebo Trainer, napište mi. Nasmlouváme někde stávající někde nová, abychom zajistili co nejlepší krmení za co nejpříznivější cenu a co nejvýhodnější do polohy pro distribuci adopťáčkům. Zapojit se k nám mohou i útulky, depozita či soukromá místa pro dočásky nebo chovné stanice !!! Výhodné ceny jsou limitované množstevním odběrem, některými požadavky partnerů a vedením našeho účetnictví.... Stávající odběrná místa i zájemci o zřízení nových odběrných míst, kontaktujte mne, prosím..
gacr.adopcechrtu@seznam.cz
777 715 881
DD::)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Jitul v 06 bře 2013 00:15

U nás se tedy Acana neujala, sice jsem neměla tu bez obilovin, ale měli průjmy z ní, komplet, vyjímka byla Troya, které dělá problém málo co.
Brala jsem pro Mišina z Traineru řadu Fitnes, protože mu kuře nedělá dobře, tak jehně nebo kachnu a pro ostatní nějakou 20kg z Top Breeder. Ale pak Trainer z eshopů dost zmizel, objednávání trvalo dlouho a musela jsem vždy objednávat ze dvou eshopů, protože v jednom jsem nenašla oba dva druhy zároveň. Ale jinak Trainer opravdu doporučuju, jsou to supr granule!
Jitul

Příspěvekod Nikola.Mull v 29 kvě 2013 13:00

Musim sem napsat, na srazu jsme v tombole vyhráli pytel 3kg Traineru. Teď ho Urla dobaštila a musim říct že jsem s ním byla fakt spokojená, myslela jsem že na těch 3 kilech ani nepoznam rozdíl, ale byl velikej hlavně co se týče hovínek. Bylo to až k neuvěření že Urle se změnšili bobky víc jak o polovinu, byli krásně tuhý a i kajdila místo 3x tak 2x denně, sbírat to byla jedna radost :-) Navíc Urle moc chutnaly. Takže doporučuju ""5-()
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod slipka nadherna v 29 kvě 2013 15:17

A copak jedla holčina předtím? Já o Traineru na zimu taky uvažuju. Přes léto krmím BARFEM, ale v zimě vyhrávají granule. :)
Iveta a Jirka - lidé , Kimi a Polly - basenji, Didi , Píňa a Walinka - podenco , o patro výše Káča (Kuřátko)- dcera a její smečka čtyř psů
slipka nadherna

Příspěvekod Nikola.Mull v 29 kvě 2013 15:41

Předtim měla Calibru ale tu premiovku jen. Ten Trainer ji sedl zatim nejlíp, taky měla předtim Brit a ten byl pro ní katastrofální, jen průjem.
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Další

Zpět na Potřeby pro Naše chrty