Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Taste of the Wild

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Re: Taste of the Wild

Příspěvekod norinco v 21 dub 2013 13:50

Tak jste mě holky docela nahlodaly... už několik let, co jsem neměla velkýho psa, granule nesleduju - nebožky Pepina a Anys dostávaly Proplanku pro prťavce (byly to krysařindy) a Kryšpína v tom pokračovala. Až s Kájou jsem zase sáhla po osvědčený Calibře a čubinda s ní problém nemá (marně přemýšlím, co vlastně nežere a na nic nemůžu přijít - je to čuně křížený s Otesánkem :) ), ale asi zkusím koupit ToW - ať se má ještě o něco líp. Ikdyž... mám pocit, že už to ani líp nejde :11:
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod Listopadovic v 28 kvě 2013 23:41

Mě Kim krásně prospívá na Calibře Energy.. Zbytek smečky mám na Acaně (která opravdu podražila).
Na TOTW jsem slyšela jen samou chválu, ale u Kim, která konečně nějako vypadá, se bojím jakýchkoliv experimentů.. Dva týdny od transportu mi zhubla na Acaně dvě kila, tak jsem ještě letěla koupit Energysku, na který mi postupně hezky zas nabrala a ztratily se i docela lupy.. :-) Orijen máme pro fretky a mají po něm luxusní kožíšky.. Zbytek smečky (2 australští ovčáci) na Acaně krásně prospívají a do budoucna bych neměnila.. Ale Když vidím Kimuše apetit, tak s TOTW bych zachvilku byla o chlebu a vodě... :D :D
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

bývalý dočásek Lisa(Bobo)
Listopadovic

Příspěvekod akras v 29 kvě 2013 04:29

Stále krmím TOW a musím říct, že opravdu pohoda.Oboum hodně chutná, oba krásně prospívají, Zuzka pomalinku nabírá a zkrásňuje před očima(dávám malinko větší porci než je předepsaná).Pro mě ideální volba, nemusím řešit různé granule - Pierrek měl vždy granulky pro starší kastrované psy a Zuzce jsem kupovala pro malé mladé, problém byl, že si oba navzájem mysleli, že ten druhý má samozřejmě lepší granulky, takže zahlíželi a vzájem ""5-() ně ochutnávali,teď dostávají oba stejné a je klid.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Petula v 29 kvě 2013 07:26

Za nás také hlásím spokojenost. Moje banda rozmazlenců baštila granule pouze se nějakou mskou (maso, konzerva, šproty). Pořád jsem jim vymýšlela nějakou pestrost, teď co máme ToW - baští je samotné a neprotestují. Malá Amy ještě dojíždí granule VetFit-Crock od Barona, které jsou také výborné a nedám na ně dopustit, ale malá somračka stojí pod vysokými miskami a očividně by si dala ToW...takže na nich bude taky
/§9:)
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Návštěvník v 29 kvě 2013 08:51

Taky už krmíme TW, bizonem a Suince moc chutná, má pěkné malé, tuhé bobky..dříve dostávala Acanu pro velká plemena, ale nic moc..za nás TW je super..
Návštěvník

Předchozí

Zpět na Potřeby pro Naše chrty