Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Zázračná yucca

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Re: Zázračná yucca

Příspěvekod catchie v 01 zář 2013 17:11

Na chrupavky doporučují hydrolyzovaný kolagen (já s ním ale osobní zkušenosti nemám, mám psy na syrovém a tak zajišťuji přísun vepřovými oušky, kůžemi atd.) - výhoda, je že, že tak jako u yuccy, jím nejde psa předávkovat. Přebytek vyloučí. Někdo ale občas polemizuje s myšlenkou, zda je dobré ho přidávat i například šťěňatům, zda si tělo na vyšší dávku kolagenu nezvykne. Více například zde: http://www.veterina-info.cz/odborne-cla ... .-207.html .

No a někteří místo hydrolyzovaného kolagenu vaří pejskům sulc z vepřových nožiček :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Veronika Křimská v 02 zář 2013 06:33

Marti, tak to je super, že už je Rodánek FIT :-))
Veronika Křimská

Příspěvekod jesterka v 02 zář 2013 23:24

My preventivně vaříme sulc z vepřových nožiček, Tíťa se po něm může utlouct a navíc pomáhá i srst udržet v kondici, Tíťa se nádherně leskne :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod Jana v 17 lis 2013 10:10

Přátelé měla bych takový dotaz ohledně dávkování yuccy.

Potřebovala bych vědět nějakým "lidským" způsobem jak dávkovat. Třeba na špičku nože či nevím jak to určit to dávkování. :39:
Chtěla bych si yuccu objednat pro psy a i pro sebe,ale nejsem schopná si nějak propočítat to dávkování. Říkáte,že se nedá předávkovat,ale zase je zbytečné dávat větší dávku.

Tak prosím Vás - máte někdo vyzkoušené jak dávkovat? Buď pro psa- 20- 30 kilo nebo pro člověka 60-70 kg?

Moc děkuji a přeji hezký den. :54:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Johnka v 17 lis 2013 18:02

Jani,já ji mám už asi 2 měsíce,objednala jsem ji pro sebe na klouby,ale samozřejmě ji dávám jen Andýsovi. Je určena pro zvířata,ale myslím,že mi neuškodí.Je tam psané dávkování na 100kg hmotnosti 2g denně,další týden už jen 0,5 g denně. Já mu dávám od samého začátku do každého žrádla špetku. Jako,když solím. Tím myslím nic nezkazím.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Jana v 18 lis 2013 10:36

Moc děkuji za radu. Já ji budu taky objednávat jak Agir dopapá sirupek na klouby Apto-flex(taky je dobrej bral ho na jaře a na podzim).
Tu yuccu si budu samozřejmě brát i já a naše nová členka rodiny kanadská ovčanda Keliška. Potřebujeme,aby nám naše packy dobře chodily a nic nás nebolelo.
Takže uvidím jak to bude fungovat na nás.
Přeji krásný den všem páníčkům a pejskům a hlavně,aby byli všichni zdravý a spokojení!
/§:5)
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod jesterka v 18 lis 2013 11:58

Títě dávám yuccu většinou obden (je na syrovém mase a jeden den má mleté v tom to jí a jeden den kusové a kosti a na tom je to prý jedovaté a nechce jíst :D ) a obden to bude asi cca čtvrt čajové lžičky. V plánu bylo že si budu brát i sama, ale nalepilo se mi to na patro, a fakt mi to neudělalo dobře a teď mám husinu po celém těle jen když to dávám Títě ...
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
jesterka

Příspěvekod kvetamama v 18 lis 2013 22:20

:-D já to zkouším v jogurtu. Nasypu si ho tam trošku, zamíchám do vrchní části, sním a zbytkem jogurtu zajím. Ale dá se to. Alín to sní v krmení nebo v kousku taveného sýra a Betka v krmení :-)
kvetamama

Příspěvekod jesterka v 21 lis 2013 13:33

Díky za tip, zkusím v jogurtu :)))
jesterka

Předchozí

Zpět na Potřeby pro Naše chrty