Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Čistící prostředky do domácnosti s pejsky - moje zkušenost

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Re: Čistící prostředky do domácnosti s pejsky - moje zkušeno

Příspěvekod Lucu v 25 říj 2011 11:21

jj to jsou super nápady, děkuju, ten čistič je dobrý, našla jsem jen drahý právě, a ten s tou vůní kapradin je hutný či více tekutý gel?
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Vipetka v 25 říj 2011 14:37

Je to gel, ale hutnější, pomalu teče, možná jako čerstvý tekutý med. Barva gelu je bílá a ta vůůůůůůně.
Vipetka

Příspěvekod Lucu v 25 říj 2011 15:19

ummmm už kvůli té vůni jí ho asi musím zkusit :) jsem na ní zvědavá, vůbec si nedokážu vybavit vůni z dětství...
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod akras v 26 říj 2011 05:46

Také budu objednávat, ta vůně mě láká :-)) Díky za typ !!
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Vipetka v 07 led 2012 12:11

Hezký den Vám a Vašim čtyřnožcům!
Dnes jsem koupila v DM drogerii aviváž s desifekčním účinkem značky Denk Mit Hygiene Spüler 1 litr za 45,- korun.
Je to tedy ještě levnější, než desinfekce Sanytol na prádlo a desinfekce Madel, i když pravda, tyto přípravky se přidávají k pracímu prášku, tahle Denk Mit je jako aviváž.
Já peru pořád dokolečka 5 flízových a 3 háčkované deky, na kterých se mi zvířata válí, tak to ráda využiju. A taky se to hodí v období chřipek a po nemoci.
Třeba se někomu můj tip bude hodit.
Na dece voní lehounce jako do mentolu.
Vipetka

Příspěvekod L + L v 27 úno 2013 12:18

Tak jsem to tu všechno poctivě prostudoval a prošel internet..
Došel jsem k závěru, že nám tu něco chybí... A TEDY!!
V příštích dnech sestavujeme návrh spolupráce ve věcech hygieny
u zvířat včetně prstředí ve kterém spolu s námi žijí.
Přípravků, které používáte a i my používáme je velmi mnoho
a liší se nejen vhodností, účinností, ale i cenou...

Zaměříme se specificky na tu oblast, která nás i Vás nejvíce zajímá
a připravíme pro Vás nabídku produktů s nejvyšší účinností a okruhem
použií - ale také se skvělou cenou....
Jakmile dohodneme přípravky, ceny i podmínky prodeje, seznámí Vás
zástupce výrobce a distributora s použitím, vhodností, aplikací
a dostupností produktů - nejdříve u transportu 23. března v Proboštově
a pokud to vyjde, tak i 10 - 12. května na Velkém jarním setkání chrtů

Jedná se o bezkonkurenční produkty v oblasti hygieny prostředí člověka i zvířat.

Zatím jen informativně:
DEZISAN VET SPRAY
Tekutý koncentrovaný dezinfekční prostředek na bázi GUAA, určený k okamžité dezinfekci přepravních boxů, chovných klecí, pelechů a kotců. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez jakéhokoliv negativního vlivu na ošetřované materiály. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů. Odstraňuje pachy...

DEZISAN 1L, 3L, 5L
Je vhodný pro všechny omyvatelné a voděodolné povrchy a předměty.
Je charakteristický dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. Přípravek je určen pro profesionální použití. Nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, fenoly a estery, žádné těkavé ani leptavé látky, je nehořlavý.

GUAASTAR-pěnivý
Vhodný na všechny vodou omyvatelné, nesavé povrchy. Čistí, odstraňuje pachy, vytváří ochrannou polymerovou vrstvu.
GUAASTAR-nepěnivý
Vhodný na podlahy nejen v mokrých provozech. Osvědčil se také v lázních na čištění hydromasážních van a vířivek, ale i na běžné vany.
.............................................
Dezisan Pet Sprej určený pro dezinfekci domácích zvířat všeho druhu a to pro následující aplikace:

1/ Veterinární ordinace, kliniky
2/ Psí hotely, chovné stanice
3/ zoo parky
4/chovatele

Dezisan je nová vysoce účinná dezinfekce, kterou ani citlivé zvířecí smysly nezachytí, zvířata z tohoto důvodu její aplikace nestresuje.

Tento typ dezinfekce účinně likviduje veškeré známé viry, bakterie včetně jejich spórů, plísně a jednobuněčné organismy. Nedráždí kůži, sliznice, použití je zcela bezpečné a lze ji aplikovat i u zvířat citlivých na dezinfekce. Dodáváme již do řady zoologických zahrad.

Dezinfekci lze aplikovat i za přítomnosti zvířat, lze ji bez problému aplikovat na veškeré materiály, povrchy, chovatelské pomůcky, pelíšky, hračky, misky, přepravky, aniž by došlo k jejich poškození.

Dezinfekci neoplachujte, působí dlouhodobě, což je její další velkou předností.

Dezinfekce by se v každém zařízení, domácnostech měla provádět pravidelně. Zvláště s ohledem na skutečnost, kdy se boj s infekcemi stává nelehkým, finačně nákladným problémem, představuje toto preventivní opatření nutný krok k zabezpečení zdraví chovaných zvířat. Dezinfekce dále zabraňuje i přenosu nemocí na lidi / salmonela, leptospiróza a další /.
{5;32}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod akras v 27 úno 2013 12:46

No tak to je skvělý nápad, jen já bych ještě uvítala, kdyby prostředky nebyly testovány na zvířatech, ale to už toho asi chci moc ;)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod L + L v 27 úno 2013 14:07

Já nevím, byly testovány s velkým efektem na viry, bakterie, plísně.... Eliminují širokou škálu včetně virů TBC, BDVS, Vakcinie virus, Adenovisrus, Poliovirus..., proběhlo testování na sladkovodních řasách...řasové inukulum Chlorella kessleri, bakteriích Escherichia coli, Pseudomonas aeruginasa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae.... ale to jsou mikrojednobuněčné organizmy....

Docela určitě byly testovány na člověku:

Obrázek

a na nejrozšířenější a velmi nebezpečný virus Chřipky typu A:

Obrázek

Ale to hodně předbíháme. V této chvíli se pokoušíme zahájit
obostranně výhodnou spolupráci.... A pro Vás skutečně velmi účinnou a potřebnou pomoc.

{5;14}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod lanzpodenco v 27 úno 2013 18:34

Láďo a co nějaké ekologické prostředky? Já třeba moc velkou chemii nemám ráda, všechno, co lejeme do záchoda, na podlahu, pračky..všechno odtéká do přírody. Čistota musí být a čističky máme účinné, ale i tak, vím, že existují velmi dobré a účinné prostředky a biologicky odbouratelé! Voní, čistí, desinfikují:) Navíc třeba nevytírám savem, kvůli psům, kteří pořád luxují drobečky na podlaze, a nechodí obutí....
Jo a do vytírání na desinfekci dejte pár kapek octa. Po chvíli už ho není cítit a bezpečně vyčistí podlahu a navíc není škodlivý a nevadí psům ani kočkám vůbec. Navíc, když se dostane troška do strsti, tak neva, prý to působí proti klíšťatům:)
Nebo jak je to s odbouratelností v přírodě s těmito přípravky???? Díky!
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Veronika Křimská v 27 úno 2013 18:53

holky... já měla stejné otázky jako vy (v hlavě), ale neodvážila jsem se rýpat :lol: už tak mám vrub za propálení rezervace na Romea, viď Ládi? :lol:
Veronika Křimská

PředchozíDalší

Zpět na Potřeby pro Naše chrty