Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

E-shop pro prodejce a malovýrobce

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Re: E-shop pro prodejce a malovýrobce

Příspěvekod Kateřina D v 18 črc 2011 10:11

Souhlasím s Verčou od Habanky.
Setík rozhodně nemá několik obojků(má jeden) a nemá žádný obleček a taky proč ? On miluje sníh, furt se v něm válí a chladí, takže pro nás je obleček na zimu naprostá zbytečnost, to samé to je s pláštěnkou, on má rád když prší a to s ním musíme chodit na mega dlouhou procházku každý den, za každého počasí, takže pro mě je to zbytečnost, nechci mu kupovat mrtě obojků, které stejně neocení a navíc když je v jednom kuse ve vodě, v bahně, ve sněhu, v trávě, ... tak to pro mě nemá už vůbec význam :)
Ale chápu, že jiné to je u greyů, oni potřebují na zimu obleček a proti dešti nejlépe pláštěnku+ speciální obojek proti vyškubnutí, postroj, ...
A podotýkám, že děti nemám a ani se nechystám v nejbližších rokách :D
Prostě každý pes jiná ves a já radši něž abych Setíka vystrojovala věcma které nepotřebuje, tak mu za ty peníze koupím kvalitní a dobré krmivo, sobě holinky a budu nám tím trochu šetřit na barák, kde si přeji aby byla mega velká zahrada a on si mohl spokojeně furt běhat+ se už chystáme na psího kamaráda/kamarádku pro Setíka :)
Co člověk, to jiný názor, co pes, to jiná potřeba.
Každý ať si dělá se svýma poctivě vydřenýma penězna co chce :D
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Předchozí

Zpět na Potřeby pro Naše chrty