Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Vyhledávací zařízení pro psy

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Re: Vyhledávací zařízení pro psy

Příspěvekod Bronislav v 14 čer 2011 10:16

Já tomu rozuměl, jen jsem myslel to obrátit aby se vyjádřili první, trochu mezi sebou zabojovali a přesvědčili nás proč koupit zrovna u nich, víme, že prostoru pro stlačení cen mají dost a tady je hodně velká rostoucí komunita, a v neposlední řadě ten který je druhý má výhodu k vyjednávání. Tak jen tak jsem si myslel :oops:
Bronislav

Příspěvekod L + L v 14 čer 2011 10:18

..máme stejný tok myšlenek... :3:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Zuzana v 14 čer 2011 10:20

Já myslím, že to jsou super ceny, Láďo. ""5-()
I si myslím, že 48 hodin je dostačující doba. Chce to si udělat jen nějaký rituál, při jaké příležitosti, dát baterku do nabíječky a za chvíli, to člověk bude dělat automaticky. Např. poslední venčení, šup s tím do nabíječky místo do šuplíku/věšák/poličku...jde jen o to si to zažít a přidat jen k něčeme, co se opravdu dělá každý den, na co se nezapomíná.
Jediné negativum vidím jen tu velikost, ale to se nedá nic dělat...
Pokud to vyjde, tak bych to určo pořídila, nedokážu si představit, že by se mi chrtidla ztratila, asi by mi stačilo je nemít v dohledu 5 min a byla bych hotová....kolikrát vyšiluju i na zahradě, když je zrovna z žádného okna nevidím :D
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Dona v 14 čer 2011 10:21

Nečetla jsem to až tak podrobně, já měla zkušenost s telemetrickým sledováním vypouštěných zvířat, co měla vysílačku na těle a tam byl dohledání problém díky charakteristice Česka (kopce, lesy, nerovnosti...).
Jinak vidím jeden velký strašák a to, že to může zvýšit laxnost a důvěřivost majitelů adopťáků: PES MÁ OBOJEK = MŮŽE CHODIT NA VOLNO, PROTOŽE HO KDYKOLI NAJDU!!! To mi přijde jako obrovské riziko.
Proto bych do toho asi nešla.
A jinak za sebe - je to prostě drahé :( a útěk bych u svých psů viděla spíš v blízkosti domova, kde hlavním rizikem není stráta v nepřehledném terénu, nýbrž hustá dopravní síť a tudíž velká pravděpodobnost úmrtí po srážce s autem/vlakem?
Dona

Příspěvekod jitul v 14 čer 2011 10:24

Předávat pejska do adopce i s tímto zařízením je dobrý nápad, pak ovšem ale stejně záleží na budoucím páníčkovi, zda to bude pejskovi dávat :?
No a to co píše Dona o pouštění na volno, to je také pravda a riziko...

Je fakt, že je to dost veliké a tím i nepraktické....jak je to asi těžké?? aby pak neměli vytahané tag obojky a krky až k zemi....nemluvě o Cyntýně...pro to by to už asi vůbec nebylo :24:
jitul

Příspěvekod Dona v 14 čer 2011 10:26

Já bych to asi na každodenní nošení nevyužila, Lery nesnese na krku ani obojek, ale určitě možnost zapůjčení např. na tu dovolenou???
Dona

Příspěvekod Magda v 14 čer 2011 10:29

Tak to jsem si myslela taky, že to napadne páníčky, hurá pes může na volno, no to ale ne, bo bude muset volat, že psa nevidí a až bude volat po třetí tak to 1.bude ho to stát peníze :lol:
2.Dostane sprdunk, bo budeme vědět, že to není náhoda, ale nedbalost. To si každý rozmyslí.
Magda

Příspěvekod jesi v 14 čer 2011 10:42

vzhledem k tomu, že mají hanulu rodiče, asi bych o tom přemýšlela, pro můj klid :), Nejvíc mě odrazuje ta velikost. přijde mi 5 cm už celkem hodně, a na uzkém tagu si to vubec neumím představit. Kor když Handula neustále reje hlavou v zemi.. Co se ceny týče, kdyby byla do těch 2,5 tis. asi bych o tom uvažovala. Při vyšší ceně už bych hodně zvažovala.
Co s epouštění na volno týče, kdo chce pouštět na volno, pouští i bez toho...
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Bronislav v 14 čer 2011 10:49

Já myslím, že převážná většina to samozřejmě pochopila, že to s pouštěním na volno nesouvisí a pro GPS kopce a lesy nejsou problém. A pro notorické utíkače je to určitě suprzařízení, a s tím ostatním nebezpečím jako je doprava, tak čím dříve bude odchycený tím menší riziko úrazu.
Bronislav

Příspěvekod Dona v 14 čer 2011 11:06

Magdo: když ono stačí pustit jednou a může být malér. Právě proto, že tím majitel získá větší jistotu. Nebo bude pouštět - vrátí se, bude pouštět - vrátí se.. bude pouštět a nevrátí se a je prů.er. Když tohle mít nebude, ví z fora a od vás, že to prostě nesmí, ale s krabičkou na krku to najednou může vypadat jinak.
Jinak moc prosím, jestli máte kontakt na Láďu Mášu od Ruby, moc vás prosím, aby jste ho poprosili, aby sem dal (nebo přes vás poslal) příběh ztracené Ruby. Neboť tam to nebylo "bez škrábanců a boulí" jako u Samsona a Matta!
Dona

PředchozíDalší

Zpět na Potřeby pro Naše chrty