Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Furminátor za SUPER CENU

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Furminátor za SUPER CENU

Příspěvekod Luci P. v 24 čer 2011 11:44

Ahojte,
kdo ještě nemá furminátor, koukněte na stránky hafani.cz, kde na něj mají neuvěřitelnou slevu!!
Furmík vel.M za 249,-!

http://www.hafani.cz/potreby-pro-psy/ka ... ro-psy-1ks
Luci P.

Re: Furminátor za SUPER CENU

Příspěvekod Tereza T v 25 čer 2011 17:43

Mate nekdo prosim vyzkouseno na labradorech? A jak je to s temi hornimi krycimi chlupy? Bere je to take?
Dekuji
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Návštěvník v 27 čer 2011 14:27

Já mám vyzkoušeno, ale bere to jen podsadu, ale je to super.
Návštěvník

Příspěvekod Lucu v 27 čer 2011 21:52

já ho pořídila na Podenca a teda stál mě necelých 700 a musím říct že zbytečných :( u nás nezabral...
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Luci P. v 27 čer 2011 22:18

Tak jsem vyzkoušela na sousedovic labradorce a fakt dobrý, ale spíš jen podsada, krycí tak z 20ti%.
Luci P.

Příspěvekod Tereza T v 28 čer 2011 08:54

Děkuji, uvažujeme o pořízení furminátoru pro sestřinu kříženku, co má srst trochu jako labrador, ale jen málo podsady. No za tu cenu do něj možná půjdeme a uvidíme.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod iprejzova v 20 srp 2011 03:09

My jsme koupili Furminátor v Německu-v Heidenau-ve zverimexu hned vedle Realu(hypermarket).Měli myslím 5 velikostí(šířku).A na krátkou a nebo na dlouhou srst.(je to napsané na těch zubech).My koupili tu třetí velikost a stál 39,90 Euro.Můžete si ho tam vyzkoušet-mají ho vystavený k půjčení.Češeme s ním greye-na 100%,vipeta-slabota,ale trochu to jde.italáka-no,hodně nic moc,labradora-jde podsada a i vrchní chlupy.Jenže se mu to vůbec,ale vůbec nelíbí.Cení na něj zuby.....Mám pocit,že by možná potřebeval ten na dlouhou srst.a nebo raději žádný..... {5;24}
Ruby - labrador, Jimmy - vipet, Biddy - greyhound (GACR), Kleofáš - italský chrt, Rozárka - kakadu bílý, Peťula - andulka & Pack Leaders Iveta + Ivana

http://iprejzova.rajce.idnes.cz/
iprejzova

Příspěvekod jablůňka v 20 srp 2011 08:19

mám Lko a používám na greye,boxery,mopse a kocoura a super.Vyčesává je mrtvé chlupy a v takovém množství,co se nikdy jiným nepodařilo.
Já ho mám posílaný z Anglie,kupovalo nás ho tenkrát hodně,takže to vyšlo asi na 350,-,ale je to ten samý jako tenhle.
http://aukro.cz/original-furminator-lar ... 13528.html
jablůňka

Příspěvekod westička v 20 srp 2011 15:54

Náš labrador vyčesávání chlupů miluje :-) Vždycky se u toho nakrucuje a smutně kouká, když přestanu :-) Na podsadu používáme kartáč s ocelovými štětinami a na krycí chlupy gumovový masážní kartáč. Přikládám obrázky:

hrablo.jpg
na podsadu
hrablo.jpg (20.74 KiB) Zobrazeno 2721 krát

masazni.jpg
na krycí chlupy
masazni.jpg (16.88 KiB) Zobrazeno 2721 krát
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod westička v 20 srp 2011 15:57

Mimochodem ten kartáč s ocelovými štětinami funguje skvěle i na vyčesávání labradorových a asi i všech ostatních chlupů z koberce :-D (Filip na něj dost žárlí :-D )
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Další

Zpět na Potřeby pro Naše chrty