Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Náhubky pro chrty Praha

Forum nejzajímavějších nabídek potřeb pro chrty...E-SHOP: PSIOBLECKY.EU
Pravidla fóra
Zde si předáváme informace o zajímavých produktech pro naše chrty. Výrobky s opakovanou nabídkou najdete na našem E-Shopu: http://www.psioblecky.eu

Náhubky pro chrty Praha

Příspěvekod catchie v 05 srp 2011 12:20

Chtěla bych se zeptat, zda jste narazili na nějaký kamenný obchod v Praze, kde by měli sortiment speciálně pro chrtíky, třeba i takové náhubky? Nechce se mi kupovat pres internet - ráda bych náhubek vyzkoušela, ale zatím jsem nenarazila na chovatelské potřeby, kde by ho takto dostupný měli. Díky za Vaše rady, zkušenosti :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Re: Náhubky pro chrty Praha

Příspěvekod jitul v 05 srp 2011 16:36

Náhubky pro chrty se dají koupit ve veterinární ordinaci MVDr.Tandlerové - je tam i obchůdek
http://www.veterina-abc.cz/
Kdykoli jsem tam byla, náhubky pro chrtíky tam byly, ale radši bych zavolala, pokud to máte dál...
jitul

Příspěvekod catchie v 08 srp 2011 10:26

Dekuji moc, Jitul, urcite se tam taky mrkneme! Ale muzu doporucit chovatelske potreby http://www.canino.cz/ ! Jedna z prodavacek chrtiky zboznuje, sama je ma a uvazuje o adopci galga. Bohuzel s touto prodavackou jsme se ale v patek nepotkali, byla tam jeji kolegyne, ktera si hodinu hrala s Fredem a byla z nej unesena! A Fred byl v sedmym nebi, vybral si sam plno hracek a taky tam maji volne pristupne mlsky, ktere si Fredak taky sam vybral! A jinak tam maji pro chrtaky opravdu hodne veci, kosik jsme vybrali a maji tam take vyber oblecku primo pro chrty a podobne. Takze doporucujeme :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod jitul v 08 srp 2011 13:20

JJ, Canino znám :-) Akorát jsem tam náhubky pro chrty nikdy neviděla (pravda, je že jsem je tam ale nikdy nesháněla)
JJ, mají tam něco z DG + nějaké chrtí obojky a jsou tam moc milí.
A která prodavačka by chtěla galgouška, ta co má vipety nebo ta druhá?? :-)
jitul

Příspěvekod catchie v 08 srp 2011 14:14

Ta, co ma vipety :) ale s tou jsme se minuli.. kazdopadne i druha slecna je velmi miloucka, davala Fredakovi mlsky, takze Fredak v sedmym nebi v psi hrackarne a jidelne :78:
catchie

Příspěvekod catchie v 08 srp 2011 14:16

Jo a prej jestli jim tam nechci Fredaka nechat, ze by ho v prodejne meli jako maskota - to urcite :10:
catchie

Příspěvekod jitul v 08 srp 2011 15:03

by za chvíli neměli co prodávat {5;24}
jitul

Příspěvekod catchie v 08 srp 2011 15:05

Presne :24: to jsem se pani taky snazila vysvetlit, ale pry to nevadi a radi by ho nekdy alespon hlidali :) opravdu jsou slecny moc mile (s druhou jsem komunikovala mejlikama) :113:
catchie

Zpět na Potřeby pro Naše chrty