Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

WOOF-pes

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: WOOF-pes

Příspěvekod lanzpodenco v 26 říj 2012 20:36

O bramborech se to říikalo, to vím, ale mnoho granulí je obsahují..Prý jim fakt nevadí... Ale nejlip asi vygooglovat.... ale urcite nesolené, sůl je pro psy vyloženě nebezpečná... No a obleček lupmové ocení, až jim bude fakt veliká zima...Zjistí, jak je to fajn!!
Jinak snad nevadí trochu nekalé reklamy (není až tam nekalá, majitelka nám vyrábí adopční trička pro psíky)...ale pro podenky zkuste www.sofadogwear.eu. Majitelka firmy má faraonské psy a ibizské podenky a umí na ně opravdu dobře šít. Pšššt, nikde to na mě neřekněte:) Šije teda na všechny, stačí ji kontaktovat, upraví vše na míru. Jo a mají super termo prádlo:):) (psí jegrovky:)
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Dáša Trojáková v 26 říj 2012 20:39

Adopční trika? máme od nich obleček, ale kde najdu adopční tričko? Ale to je super :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod lanzpodenco v 26 říj 2012 21:58

Daši, ještě nejsou a budou určena pro lidi, co mají dočase..jako jeho označení, aby lidi věděli, že se jedná o pejska k adopci...
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Dáša Trojáková v 27 říj 2012 09:56

Ahá, bylo by pěkné i udělat trička s adopcemi, aby se to propagovalo :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod kvetamama v 27 říj 2012 10:30

A tričko pro psa s nápisem "jsem k adopci" ?
kvetamama

Příspěvekod Nikola.Mull v 27 říj 2012 10:55

ještě k těm bramborám, vím že patří mezi věcy které by neměli, ale jen z toho důvodu že je nestráví a projdou tim psem..
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Miaa v 27 říj 2012 14:00

Taky mi něco takového bylo řečeno, tak jsem se ptala a prý pejsci nemají enzymy, které by ty brambory rozkládaly. Takže by se jim dávat neměly.
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod jerhotova jana v 27 říj 2012 18:56

aha o tich bramborech jsem to nevěděla. jinak já mu nedávám vařené ale syrové a třeba jen dva tři kousky. ale děkuji. jinak dneska sme měli bundičku venku a už to bylo fajn asi věděl že by mu byla jinak zima. jinak nelíbí se nám sníh ani se mi nevyvenčil musela jsem si ho dát i nazahradě na vodítko a trochu ho donutit aby se trochu prošel a třeba se jen vyčůral ale vůbec nic takhle už je to dva dny vždy se vyvenčí jenom ráno a tim skončí. no tak nevím co mám dělat nu asi nic dima nic neudělá tak ho asi nechat.
jerhotova jana

Příspěvekod jerhotova jana v 13 pro 2012 18:54

ten náš woofík si prostě bundičku brát nebude ne on ne. At sněží at je zima at mrzne on ji prostě nechce já už nevím jak na něho jeden člověk mi radil to abych mu ji dávala i doma přes den abych si s ním hrála aby v tom i jedl aby si v tom vzal i naminky a tak pak ji zase nachvilku sundat a zase nandat , že jak ji dostává jen když jde ven a není na to zvyklí že to má a bereto jako za trest nebo tak něco. no nevím jestli je to možné možná to zkusím a uvidím. ještě nikdo má také takové problémy já jen jak to řešíte. já jen nechci aby byl nějak nemocný a hlavně aby nechytl zápal plyc nebo něco jiného no nevím poradtě. :lol:
jerhotova jana

Příspěvekod monika v 13 pro 2012 19:17

Brambory vařené psi můžou, jsou dokonce součástí různých diet,akorát nesmí syrové.....
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní podenco