Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Burbujita - Bublinka

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: Burbujita - Bublinka

Příspěvekod Marta z Tenerife v 27 říj 2012 01:08

Burbujita neni zadny podes,teprve zaciname chodit na voditku,ale je to pejsek,ktery netaha bezhlave na vsechny strany.Vsak ja to vyzkoumam.Ma rada muj fikus,ten uz na fotkach nebude,prestehuju ho do koupelky.Ozira mi ,potvurka ,listky,a taky hrabe v hline,ale to vse prikladam,ze nemam dostatek casu je vyvencit.Jinak jsou naprosto zlati. {5;15}
Marta z Tenerife

Příspěvekod kvetamama v 27 říj 2012 09:16

Třeba se z ní vyklube skvělá zahradnice :-D .
Když jsme ještě měli zahrádku v kolonii, měla jsem Lojzíka, který pokud jsem mu řekla, že na záhonek nesmí, tak chodil důsledně po cestičce, také na požádání pomáhal s jamkami na sázení. A v lese hledal houby. Naše nalezená kokřice je našla taky, ale než jsme tam došli, tak houbu sežrala nebo alespoň okousala :-( . To Lojzík nikdy neudělal, vždycky seděl a čekal u houby :-) .
Přeji Bublince "zelené tlapky", aby po ní vše jen rostlo a kvetlo :-D.
kvetamama

Příspěvekod Marta z Tenerife v 24 lis 2012 22:08

Tak uplynul mesic od posledni zpravy.Udelali jsme vsichni pokrok,z fotek se vidi,ze Burbujita uz ma ocasek nahoru,vse si ocuchava s duslednosti,takze nekdy malem vystojim dulek.Na promenade ci u more na skale,kde nejsou auta,je nechavam uz asi tyden na volno.Bez problemu,pi.Lidmila dostala videjka a fotky.
Jak Burbu tak Gaspar jsou idealni jako druhy pejsek,nejlepsi by bylo spolu,protoze Ty jejich sourozenecke sarvatky,jsou lepsi nez televize.Prirovnala bych to k pauzam s kotaty,ktere vysilali v 70-80 letech v TV(pro pametniky)Hrajici si kotata-muj oblibeny program! :shock:
Dnes jsem zasla mezi mistni obyvatele,schazeji se kazdy vecer na jednom miste-je tam asi 15 pejsku vsech velikosti a ras-nebyl zadny problem.Burbu hrajici si celou dobu.Gaspar trochu se strachem,ale po zkusenostech z utulku-potrebuje trochu casu.Ale je to mazel!Oba,jsou jako Ruby.
Marta z Tenerife

Příspěvekod lanzpodenco v 15 led 2013 02:54

Tak přidávám nové fotky Bublinky a informaci, že byla vybrána rodinou v Pardubicích a jakmile bude moct, ak přiletí do svého nového domova. Blahopřejeme Burbi!!!
Přílohy

091220121563.jpg

734644_1695749007230384_1043009253_n.jpg
(51.84 KiB) Zatím nestaženo
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod akras v 15 led 2013 05:38

To je naprosto skvělá zpráva. Bublinko, holčičko,bude to tedy šok z toho teplíčka se přesunout do místních mrazů,ale budeš mít svou rodinku a to je úžasné !!!!! ""4-()
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Veronika Křimská v 15 led 2013 07:45

teda vyrostla z ní krásná fenka!!!
Veronika Křimská

Re: Burbujita - Bublinka (REZERVACE)

Příspěvekod Johnka v 15 led 2013 11:39

To je super,třeba se někomu tak zalíbí z okolí,že si vezmou Gaspara. A bude v pardubicích krásná dvojka.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Marta z Tenerife v 22 led 2013 03:32

Veroniko,
snad jsi videla fotky po dvou mesicich po odebrani pejsku z utulku,jsou na me zdi na facebooku.
Je to jen trochu pozornosti.V utulku nemohou zaradit psi podle velikosti do skupin.Prisla jsem na to,proc byli na umreni.Moc hodni a mladi,takze ani nepili ani nejedli.
Jsem rada,ze alespoñ tito dva ze vsech sourozencu prezili.Novy panicek se mi zda super osoba.Burbi ma nastavenou latku vysoko.Ale je vnimava a uci se rychle,co potrebuje,je osoba zkusena ve vycviku,protoze je to chytra opice !!!!!!!!!!!!
Marta z Tenerife

Příspěvekod Veronika Křimská v 22 led 2013 07:31

hehe, jako každý podenčák, Marti :-) Oni jsou fakt jako zmutovaní s opicema :lol:
Veronika Křimská

Příspěvekod L + L v 02 úno 2013 00:58

Bublinka dnes ve 21.42hod přilétla na ruzyňské letiště a odjela do Pardubic domů !!
Krátké videjko bude až v pondělí, protože nemám s sebou kabel do PC....
Vítej doma !!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
(::/
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor