Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ANUBIS-pes (2010)

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: ANUBIS-pes (2010)

Příspěvekod Miaa v 25 říj 2013 22:52

Ta fotka těch nebožáků po procházce v dešti je fakt úžasná! {5;24} Čenta, kdybych ji nechala, by mě asi vláčela po břiše za sebou, když začne pršet.
Petí, nejsi v tom sama. Já "v termoprádle" pracuji a zákazníkům omílám dokola, jak je super mít na sobě dvě tři tenké vrstvy a být v teple a sama mám doma pár modelů z dávno prošlých sezón a staleté bundy, které je mi líto vyhodit a pod které oblékám všechno možný, aby nebyla zima. Na sklad přišlo nové zboží, takže jdu do toho. Souhlasím s Verčou. Kdybyste někdo něco potřeboval, ozvěte se mi - logo je někde na fotkách s autem v našem topíku, nechci tu dělat reklamu, protože tohle má být hlavně o psech (doufám, že to někdy nebude číst šéf :lol: ). Taky mě k mému rozhodnutí přiměla scénka v obchodu s látkama, kde jsem kupovala nádhernou prošívanou látku, k tomu stylovou podšívku na kabátky - psí .... Zákaznice za mnou, co si to samé pořizovaly pro sebe mě dost divně pozorovaly, ale paní prodavačka je zvyklá :lol:
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod Petra Juliusová v 07 pro 2013 19:56

Tak za dlouhých zimních večerů, kdy nás to nebaví potmě v lese, se s Nubečkem víc věnujeme cvičení, abychom zaměstnali hlavu :lol: Odkaz na videjko, jakej je to kluk snaživej ;)
http://www.youtube.com/watch?v=0Y5FQb0X ... e=youtu.be
To jsme my: Petra + malá Agátka, čtyřnožci Anubis, Nausinka a Rozárka a dvě ary nobilis Kryštof a Terezka.
Petra Juliusová

Příspěvekod emeli v 07 pro 2013 20:25

To je boží!!! To chcem taky umět! Já nemám nervy, jak je to naučit. Třebas ten povel "mezi", to bych kluky mohla učit týden a výsledek nula...
No ale musím říct, že ti podenci jsou všichni kašpaři do jednoho! :D :D
emeli

Příspěvekod Johnka v 07 pro 2013 21:41

Teda to je neuvěřitelné,nejvíc se mi líbí jak to Anubise baví,je vidět,že si to vyloženě užívá. Fakt super.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Johnka v 07 pro 2013 22:02

Petruš,ještě se chci zeptat co užíváte za pamlsky,spořádá jich teda hafo,mně Andýs jí jedině od caninu takové malé drobné pecičky na výcvik,ale to bych se nedoplatila.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Petra Juliusová v 07 pro 2013 22:09

Anubek je opravdu hodně nadšený, když jdeme něco dělat ... a za ňaminku udělá cokoliv :) Používám nejvíc klasická sušená lámaná střívka, ale ty co se prodávají si ještě štípačkama dělím tak na tři kousky, takže dostává opravdu drobky, protože při cvičení s klikrem se jich vážně použije hodně :D A nebo mu na malinké kostičky nakrájím sýr, ten také miluje. Ale on dlabe úplně cokoliv, což je výhoda :)
To jsme my: Petra + malá Agátka, čtyřnožci Anubis, Nausinka a Rozárka a dvě ary nobilis Kryštof a Terezka.
Petra Juliusová

Příspěvekod Johnka v 07 pro 2013 22:38

Fakt je to super a nenudí se. Od zítřka jdem také něco zkoušet. On jen stále spí.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 07 pro 2013 22:57

Úžasnýýý!! už na tom taky pracujeme :-) Já akorát furt nechápu, k čemu je ten klikr tak dobrý.... :-D jestli jako je to motivuje či co... ??? Jak je to s tím, jak to funguje? Jde to s ním líp?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 07 pro 2013 22:59

Jste šikovní a Anubis je borec největší !!!! Je to pan pes cvičící, je vidět, že to dělá moc rád a je plný energie plnit povely, je moc šťastný s vámi....To je parádička na duši vidět tu laskavou práci páníčků se svými psy a psi, jak jsou spokojení......
Tady je tolik hodných lidí, kteří ty své adopťáčky milují....a je jich spousta, akorát, že tady nepíší, tak se nemůžem kochat ještě víc...ale víme, že jsou..... :3: :54: :3:
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Petra Juliusová v 07 pro 2013 23:45

Jé, děkujeme :) Šikovný je hlavně Nubeček, já mu to broučkovi občas tak kazím :D

Dášo, ono je to s tím klikrem na dlouhé povídání :)
Klikr sám o sobě by nemotivoval, kdyby nebyl pes tzv. "naklikaný" :) ... něco na principu Pavlovových psů .. rozsvítí se, začnou slintat ... klik = okamžitě ňamka = klik je super věc, přijde ňamka = chci ňamku, dělám přesně to, za co přijde klik :D A pak je to o tom, aby klik přišel v přesný okamžik.
Nejdřív jsme pár dní po chvilkách dělali jen klik - ňamka, klik - ňamka ... vznikne ten potřebný reflex na klik a pak už to jde použít při cvičení. Je to hodně o tom, že Nubek sám při cvičení vymýšlí, co po něm vlastně chci a když přijde klik, tak pochopí, že přesně to v tu chvíli bylo ono ... a tak se postupuje krok po kroku, až sám dojde k výsledku. Bylo by to na delší povídání, já taky než ten princip pochopila :D :D
Ale je pravda, že to tímhle způsobem jde Nubkovi mnohem rychleji, protože zrovna on nemá moc rád třeba nucenou manipulaci s tělem. A hodně mu to vymýšlení cviků zaměstná kebulku, padne pak do pelíšku a chrní :D
Petra Juliusová

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní podenco