Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Delga

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: Delga - rezervace

Příspěvekod Janina v 08 dub 2011 03:31

Tak uz jsme s Delgusinou doma. To neni pesa. To je neunavny vedator. Na letisti pri venceni to vypadalo asi takhle {5;36} Je sebevedoma, ale presto jemna, je krasna {5;13} Je to proste nase Delguska. Myslim, ze na letisti zadnej podencik nikdy nestekal, jen Delguska o sobe dala vedet ze dorazila :113: Cesta z letiste probehla OK, po vystoupeni z auta (do auta jsem ji dala a z auta seskocila jak baletka) jsme se lehce probehly venku, kdybych ji "nedotahla" domu, tak tam chodime doted. Je neskutecne vnimava, vsechno ji zajima, vsechno si musi ocuchat a na vsechno musi videt. Pesani se uci do schodu podle jinych psu, ktere videj Delgusce stacil manzel a svihala za nim pusina az do tretiho patra. Samozrejme vsechny tyto aktivity provazely veeeelke pochvaly a hlavne piskotky. Voda ji doma ani tak moc nezajimala za to hamu-papu .... Kdyby zalezelo na ni tak sblajsne totalne vsechno. Zvladli jsme koupel, sice rychlou jen z toho nejhorsiho, ale bylo to potreba. Ted kdyz prosmejdila cely byt, zjistila, ze nejvetsi bomba je televize. Bohuzel nemam fotky, to jsem fakt nestihala. Pelisek ji o pravdu moc nezajimal, takze si hupsla do postele. Fotku snad prilozim zahy. Ona je tak ted unavena privira oci, ale ta jeji zvedavost ji neda ty ocicka zavrit. Samo ze si lehla napric, takze kde budeme spat my, nevim Ale dle slov manzela, to ted neres, to neresim a sedim u PC :21: Uz se mi klizej oci, mam hlad, tak se ted pokusim vlozit tu postelovou fotecku a pujdu si najit nekam misto na spani /§:1) Jinak Delgus spat nebude, protoze dokud bude pustena TV, tak to proste nejde Jo a jeste nakonec - uz vrtankuje ocaskem Tak zatim dobrou :103:
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Re: Delga - rezervace

Příspěvekod Janina v 08 dub 2011 09:35

tak par dalsich novinek ..... Vazeni, to je baba zvedava Ta umet mluvit, tak je to nejvetsi drbna z ulice :24:
Tak samo, ze probehla klasika Sporak, linka, stoly a stolky - vse se musi zkontrolovat a poradne zrevidovat, protoze co kdyby nahodou ... ze ???? Dlabe o sto sest a uz se i radne napila. Od rana jsme byly dvakrat venku, kde udelala vse (nechapu kde se ty hromady berou, kdyz byla chudera o hladu), reaguje zatim perfektne a je strasne premysliva. Doma mela pripravene hracky a kousaci srolovanou hovezi kost Tak s tou si dvakrat pohodila a jako ze teda staci Ostatni hracky nevzala na milost vubec a to mezi nima mela i plysovou kost. To prej jako ze neee ale za pelesti postele mam zastrcenyho plysovyho gremlina (mela jsem). Tak o toho jsem evidentne prisla. Jemne si ho z poza pelesti vytahla a jako ze prej s touhle hrackou jsem uspela No, tak aspon neco ""4-() Mluvit o tom, ze kdyz se nekde necha pytlik s piskotama nebo froliky, tak ze si udela samosku, je asi zbytecne. Jeste ze mame diky kocourum stale v okne site. Je velka pozorovatelka a jsem si jista, ze nebyt tam ty site, pozorovala by deni i za letu :109: Jinak je siiiilene kontaktni, furt je u me, chce hladit a ikdyz lezime v posteli, tak si lehne tak, aby se mne dotykala ... Tak to je pro tuto chvili vse, s fotkama me prosim omluvte, pro me to bude beh na dlouhou trat, tak ted si lehnem na chvili a pak to zkusim Diky vsem za mila slova a zatim :103:
PS: omluvte prosim gramatiku, nepremyslim, nekotroluju si to po sobe neb sem urvana jak boruvka {5;19}
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Delga

Příspěvekod L + L v 08 dub 2011 09:46

Delga

Fenka podenco narozena 2003 skořicové barvy opuštěna majitelem.

Do ČR přilétla z ostrova Lanzarote v pátek 8.4.2011 ve 2.07hod
na letiště Praha - Ruzyně (terminal 2), kde už na ní čekala Janina....

Obrázek

{5;13}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Delga

Příspěvekod akras v 08 dub 2011 10:06

Skvělé ""4-() Úžasně Vám zabrala postel a podle všeho to bude spokojený gaučáček, ještě Vám zabaví ovladač na TV a je to naprostá pohoda {5;24}
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod pupulu v 08 dub 2011 10:39

Skvělé,přejeme krásný společný život!! ""9-()
pupulu

Příspěvekod Kateřina D v 08 dub 2011 10:41

My přejeme hodně radost a spoustu zábavy :53: :)
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Kateřina D v 08 dub 2011 10:42

Teda hodně radosti :D a těšíme se na fotky a povídání z nového domova :)
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod pzlkovanova v 08 dub 2011 10:47

Jani, máš nádhernou holčiku a moc ti přeju, že jsi se konečně dočkal :113: .. mám krásný pocit z tvých prvních příspěvků :) .. je toho hodně předvámi, hodně co učit, ale vše zvládnete .
Moc zdravím a užívejte si ti krásné první společné chvíle :53:

Jen nezapomínat na učení samoty od samého začátku ještě když je tak moc kontaktní a "ocásková" ;)
pzlkovanova

Příspěvekod Lucu v 08 dub 2011 10:55

Jani, děkuju za sms =) , koukala jsem na fotky a video z letiště, Delga je krasavice =) a Horákyně je na ní vidět už po příletu =D =D , piškotky si hned bere to je super =) ...tak hodně štěstí a těším se na další fotky a vyprávění =D pobavila jsem se u rekógnoskování i za letu =D ""5-()
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Další

Zpět na Adoptovaní podenco