Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Benjamin

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Benjamin

Příspěvekod lanzpodenco v 09 srp 2011 17:28

Benjamin odletel tusim 28/04 do domecku nekde v okoli Prahy. Je pravda, ze jste si nikdy neprecelti, jak se pejsek ma a co vyvadi, duvodem je, ze pani majitelka neovlada internet, nebo ho vubec nepouziva. To ale neznamena, ze o pejskovi nevime. Ja osobne jsem pozadala Magdu, zda by ji nezavolala, ta to udelala a zpravy byly pozitivni. Benji dela blbiny, je to mladoch, ale ma se dobre. Uziva si zahrady a svoji "smecky". Az bude mit Magda chvilk, mozna nam i pripise najaky ten detail:-)
My a psi:D
lanzpodenco

Re: Benjamin

Příspěvekod stana v 09 srp 2011 17:41

Diky Jani.
stana

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 srp 2011 17:57

jehehe, zrovna jsme si o něm psaly, jak se kluk asi má :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Návštěvník v 16 srp 2011 21:49

On je ale galgo, ne podengo. Víte o něm něco jak se má?
Návštěvník

Příspěvekod lanzpodenco v 16 srp 2011 22:56

To Navstevnik: Benji je podenco z ostrova Lanzarote. Nikdy nepostavil spravne usi, ale galgo neni. A ano, ma se dobre, majitele informuji telefonicky.
lanzpodenco

Příspěvekod Veronika Křimská v 17 srp 2011 09:09

jehehe, možná to chce číst i předešlé příspěvky. V tomto měsíci Jana informovala o tom, jak se Benjik má :-) No, stane se. Já též někdy dříve mluvím / píšu než čtu :-) To je tím, že člověk přeci jenom nemá moc času :-S
Veronika Křimská

Příspěvekod Martina v 17 srp 2011 20:46

Teda já už to také nestíhám sledovat, ale pokud mluvíme o stejném Benjaminovi, brala si ho má bývalá kolegyně zdravotní sestra, která se na stránky adopce podívala na můj popud a očekávala Bena jakožto g a l g o, jak byl prezentován. Bydlí v Praze, ale zatím jsme se kvůli pracovní vytíženosti nesešly.
Martina

Příspěvekod L + L v 17 srp 2011 21:44

Benjamin nikdy nebyl prezentován jako galgo viz. topík
http://www.adopcechrtuforum.cz/viewtopic.php?f=156&t=2487
Je v Praze, panička je ruska, dlouhodobě žijící v ČR. Jsem s ní v tel. kontaktu, pesan je šídlo, mladý, akční, ale ona s tím počítala. Říkala že mu hodně kupují žvýkací kosti aby se zabavil, jeho akčnost jim vyhovuje.
Nemá s ním žádný problém, jen prostě není na pc.
Magda
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod lanzpodenco v 18 srp 2011 10:35

Magdi, tys me predbehla:D Zrovna jsem sem sla nakopirovat odkaz na ten topic...ze jsme nikdy pejska jako g a l g a naprezentovali. Pokud mu tak pani majitelka rika...inu, at mu rika treba civava, kdyz ho bude mit rada...Mam ten pocit, nebo nas nekdo kontroluje? Pokud je to Vase byvala kolegyne z prace...az budete mene vytizena a s pani se sejdete, treba by jste nam mohla dodat fotografie...Predem dekuji!
lanzpodenco

Příspěvekod Martina v 18 srp 2011 14:16

Tak to koukám, je to on, máte pravdu. Asi mě zmátla ta jeho šik postavička, vůbec mi nepřipadal na podenga. Paní je z Ukrajiny a moc milá, má i manžela a dceru, určitě se stal jejich miláčkem. Nějak jí ale nevychází čas, má prostě toho moc pracovně. Já se samozřejmě snažím, abychom se sešly abych Benjaminka pomazlila a udělala fotky, snad to vyjde a pak je sem vložím B-))
Martina

Další

Zpět na Adoptovaní podenco