Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Luisinka :-)

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: Luisinka :-)

Příspěvekod catchie v 22 zář 2011 12:19

Budeme muset poprosit Jancu nebo Vercu o pridani fotek na forum - staci jenom takova mala ochutnavka :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Veronika Křimská v 22 zář 2011 18:21

holky, až uložím Nelouše, tak je stáhnu, to musíte vidět :-) Udělám takový výběr z toho všeho, co Marcelka fotí, oke?
Veronika Křimská

Příspěvekod lanzpodenco v 22 zář 2011 19:14

Veru, to by bylo super!!! To uvidite, kralovnu:-)
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Emir v 30 zář 2011 07:05

Dobré ráno :57: právě koukám jak tady o nás krásně píšete a chtěla jsem vložit pár fotek,ale nevím jako na to :39: Snad mi někdo poradí ? Luisinka-Loizička se má perfektně a je opravdu bezvadná parťačka.Už i naše Kája je v pohodě a to je nejdůležitější!Prostě si jen hlídala Emira a Elvise.Luisince stačili jen dva dny na to aby vysvětlila Elvisovi,že jí nebude očuchávat kdy jemu se zachce a když je potřeba tak na něj vycení svoje zuby a Elvis si odkráčí pryč.Už i Emča pochopil,že tady s náma bude Luisa bydlet,přestal žárlit,já se uklidnila a dokázala mu že ho pořád miluju :8: :8: tak jako do teď a už je taky klid.Emir byl muj vysněnej,přišel k nám když mu bylo 7 tejdnů přesně 24.prosince 2009,vždycky jsem si přála aby mě měl strašně rád,ale že mě bude mijovat na život a na smrt to jsem nikdy nečekala :113: Proto jsem mu musela vysvětlit,že je pořád můj,že ho nikdy neopouštím!!! No a teď už si s Luisou i hraje,včera se tahali o tričko :) ,číhaj kdo nechá kostičku a šup už si je kradou.Emirek venku i Luisinku brání a ona když se necejtí tak se k němu jde schovat.Všechno je teda tak jak má bejt a to je důležitý ! Spokojenost na všech stranách ! {5;35} {5;32} {5;36} :54: P.S. máte tady super smajlíky :41: A až zjistím jak se vkládají fotky,tak určitě vložím. Marcela,Luisa,Kája,Elvis a Emir {5;36}
Emir

Příspěvekod Verda v 30 zář 2011 08:41

tady zkopíruju návod na ty fotky...psala jsem ho někde v jiném topiku..
Fotka před vložením musí být zmenšena, já to dělám, že otevřu fotku v Microsoft office picture manager, tam kliknu na upravit obrázky - změnit velikost (vpravo dole) - předdefinovaná šířka a výšky (vpravo nahoře) a vyberu web malý. dám uložit a pak se sem hezky vejde.
Pod psaním příspěvku, pod "uložit, odeslat, náhled" je karta přílohy, na ní kliknu, v procházet najdu fotku a pak dám přiložit. pak se ten postup zase zopakuje s další.

doufám, že návod pomůže
Verda

Příspěvekod Lucu v 30 zář 2011 08:46

to by si Veru byla zlatá, neboť já se to ještě za ten rok co tady prudím nenaučila :lol:
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Veronika Křimská v 30 zář 2011 08:56

Marci, nebo hoďte fota na rajče a sem dejte jen link :-) To stačí :-) A já vám příští víkend můžu ukázat, jak na to, vložit to sem přímo, ju?
Veronika Křimská

Příspěvekod catchie v 30 zář 2011 08:58

To je skvele, ze si tak rozumi! :41: Tady je takove know-how, jak vkladat fotky: http://adopcechrtuforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=2926
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Emir v 30 zář 2011 11:31

Přátelé na FB jsem kdyžtak Batal Emir -fotka můj a Emirka ksichtíček.Všichni kdo mi pošlete žádost,tak vám to odsouhlasím a můžete čučet na naše fotky :113: ""5-() Marcela.P.S a díky za návody jak sem vložit fotky,snad se s tim nějak poperu.
Emir

Příspěvekod Emir v 30 zář 2011 19:04

A ještě můžete juknout na www.excaliburbohemia.estranky.cz {5;32}
Emir

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní podenco