Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Leroy

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: Leroy

Příspěvekod jerhotova jana v 24 říj 2012 19:59

leroy moc ti to přeji konečně budeš mít hodné lidi. s tím jak chodí na volno to jsem také koukala je to takový mazel. jednou o víkendu jsme se sešli s jančou leroyem a holkama a samozřejmě jsme sebou vzali i našeho woofíka. byly jsme ve stromovce leroy byl celou tu dobu na volno vždy přišel na piškotek. no a janča se mě takhle ptá jestli jsme už zkoušeli woofa pouštět říkala jsem že ještě ne a nevím že mám docela strach ho ještě pouštět že nevím jestli neuteče atak. dotoho přišel manžel a povídá bud potichu já ho pomalu odepnu z vodítka on si toho určitě nevšimne samozřejmě náš woofínek má uši všude a jen co jsme ho odepli tak už byl pryč. volali jsme na něj a on pořád nic začala jsem mít už strach protože jsem ho viděla kousek od silnice. nakonec se zaním rozběhl manžel tak si dal pořádnou běhačku a dokonce říkal že nemusel běhat ani na tom pásu v posilovně. jinak náš woof si udělal veliké kolečko pak hodil bobík za keřem no a nakonec se vrátil za svoji paničkou. tak jsme měli všichni radost já ho pochválila že se zamnou vrátil a už mi bylo dobře manžel doběhl celý uřícený a celou cestu do auta mluvil s woofákem že se to nedělá a že měl strach že je neposlušný atak.
nejlepší co se nám s jančou líbilo bylo to že woof doběhl a naše lucinka mu povídá ahoj woofíku.
takže já mám takovou skušenost a určitě bych ho ted a vůbec dlouhou dobu už ho nepustím z vodítka jedině na oplocené zahradě. ale hlavní je že si uvědomuje kdo je páníčka a vrátil se zpět jen co se vyběhal.

a lerýsek je v tomhle opravdu takový nunýsek přeji mu at je štastný a hlavně at novým majitelům dělá samou radost :)
jerhotova jana

Příspěvekod Johnka v 24 říj 2012 20:06

Jani nedivím se Vám,také závidím,že je Leroy na volno. Já se Andýse stále bojím pustit i když by to tak potřeboval. 2x se mi vyvlékl z obojku ,zaběhal si mezi barákama a přišel,ale ještě mu nevěřím. Buďte za Leroye moc rádi.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod lanzpodenco v 24 říj 2012 21:48

Jo, jo...ten pozdrav byl super sladky. Woof si udelal okruh, Martin si zabehal ve stromovce (to asi mozna par let nedelal:) a kdyz se po par minutach Woof vratil, tak mala Lucinka rozzarene volala: "Woofe, ahoj!!" :D No, dost me tim pobavila:)
Leroy je v tomhle fakt vyjimka, znam podenčáky a sama svoje holky takhle pustit nemůžu...
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod jerhotova jana v 25 říj 2012 17:27

ano leroy je v tomhle úplně úžasný lucinka pobavila moc :21:
jerhotova jana

Příspěvekod Jája v 26 říj 2012 19:57

Leroy je šikulka....Myslím, že ta dovolená se mi opravdu vyplatila, ukázali jsme Lerýskovi jak to u nás chodí, nedostal žádné výjimky ( i když jsem měla občas cukání :D ) a vyplatilo se.
Akorát to jeho žumpálství :lol: , je samozřejmě beze změn....
Mám sestru, která má 1,5 chlapečka a s tím je Lerýsek také úplně v pohodičce, což je pro nás důležité, takže nějaké ty jeho prasečinky :49: , jsou mu odpuštěny. Také to pro nás není až tak zvláštní, protože Iry je o něco menší prasátko....
Přivolání má Leroy čím dál lepší, jelikož ví, že mlsky jsou samozřejmostí! Nádherně dávají s Irym kolečka, už jich je nepočítaně a ze začátku ho musel vyprovokovat ke běhu Iry a teď je to dost často obráceně ;) .
Dnes jsme potkali jacka russela a Leroy z něj byl úplně mimo, nevěděl co s ním, začal si sedat a pak rychle raději pryč {5;36} .
Včera jsem oba vzala na návštěvu, byli moc vzorní a to asi i díky tomu, že tam dostali morkové kosti a byli blahem bez sebe. Pro Leroyho není nic velký problém, vše zvládá s klidem.
Jája

Příspěvekod Johnka v 26 říj 2012 20:01

To se krásně čte,já jsem vždycky říkala Andýskovi,že měl štěstí,že byl Leroy až po něm. Že je hodnější,ale zase si užívám. Tak mu posíláme velkého černého hubana.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Jája v 26 říj 2012 20:05

:) děkuje za hubana, teď tu chrápe vedle PC na sedačce! Jsou si krásně podobní, chodím na Vaše fota vždycky koukat ;) a hlavně jsem sledovala to Vaše noční vstávání.....
Jája

Příspěvekod lanzpodenco v 26 říj 2012 20:28

Jarko, morkovou kostí jste ho museli fakt potěši...ty on totálně miluje....vydrží u nich dýl než moje holky hryže a hryže a hryže:) Je vidět, že si kluci sedli...Leroy opravdu na malé psy ze začátku reagoval až panickým strachem...pak už byl víc v pohodě, ale každopádně mu líp sedí velikostně Iry nebo jiní podenkáči. Mám z toho radost, hlavně když si vzpomenu, jak jste měla obavy, jak si sednou. :)
Marti, Andýs je taky zlatíčko:) Jestli ty ho trošku nepomlouváš:) Oba černý chlapečci mi dělají radost...
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Jája v 28 říj 2012 09:01

Jani, fakt jsem nečekala, že Lerýska Iry takhle dobře přijme. Přece jenom to byl trošičku rozmazlený jedináček :65: .
Včera byl sníh pro Leroyho opravdu zážitek! Půjčila jsem mu obleček od Iryho, jelikož ten je ve sněhu v poho a to bylo něco. Oblékání v pohodě, jen venku si pořád sedal a já po něm chtěla aby se vyčůral, no to jsem si dovolila dost :o .
Dnes už to bylo lepší, ale ze dveří jsem musela trochu popotáhnout..... a den bude asi zase probíhat ve stylu, najíst a zalézt pod deku ;) .
Jája

Příspěvekod Verda v 28 říj 2012 10:50

včera byl šokující den pro mnoho chrtů :) Sníh :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní podenco