Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Accra, Bady a Li-Ly AZAWAKH

Pejskové z českých útulků, týraní a nalezenci, kteří našli nové trvalé domovy.

Re: Accra-fenka AZAWAKH

Příspěvekod Nikola.Mull v 03 srp 2012 15:24

myslím že jí tim nikdo neublížíme když jí na pár minut uvidíme. Já azavaky neznám a proto bych je ráda poznala :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod wild owl v 03 srp 2012 19:34

Také si myslím, že jí to nemůže ublížit, já jsem každého nového adopťáka vždycky někam vzala (na návštěvu, k veterináři), aby přišel na to, že i když někam jedeme, zase se vrátíme "domů", že to patří k našemu životu...
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod TinAkoff v 10 srp 2012 21:32

Zdravím všechny,
také jsem byla trochu zainteresovaná do hledání nového domova pro Accru. Musím se přimluvit za Accru a připojit se k názoru Banny. S azavaky mám nyní více než desetiletou zkušenost (Banny ještě delší) a opravdu nelze srovnávat azavaka s greyi, galgy nebo podenkáči, což jsou běžně u nás adoptovaná plemena. Azavak je výrazně hůř přizpůsobivý a když v tomhle věku změní majitele, potřebuje čas jen pro sebe a novou rodinu, aby si zvykl, že je jinde a že se na nové páníky může spolehnout. Zmateného a vykořeněného azavaka vzít mezi smečku psů během prvních pár dnů bych rozhodně nedoporučovala. Samozřejmě není možné se se psem dlouhodobě izolovat od okolí, ale je nutné dát mu potřebný čas. Ten čas může být různý a je nutné sledovat pejska a jeho reakce. Prosím, všichni jste majitelé psů a dospělí lidé a nedat psovi čas proto, že ho "strašně moc chcete vidět nebo poznat", by mohlo být fatální chybou, za kterou bude platit pes a jeho majitel, ne vy. V případě azavaka se takovou chybu nemusí podařit napravit do konce jeho života.
Ale na druhou stranu, už mám ze spolehlivého zdroje informace, že Accra se adaptuje dobře a je v novém domově spokojená. Tak buďme všichni rádi, že se dobrá věc podařila :-)
TinAkoff

Příspěvekod Badra ginever v 13 srp 2012 13:56

accra se ma opravdu dobre,jeste to porad neni perfektni,a badikem si uz hraje a dovadi ale se mnou se chce jen mazlit,zadne hry,poslechne ale je videt ze z toho nema zatim radost.kdyz to srovnam s badikem ten dela vsechny povely opravdu s radosti.verim ze casem se to zlepsi,nejak na ni netlacim.z ostatnich lidi ma opravdu panickou hruzu,jen projit ji dela problem.je to ale zlaticko a ja ji vypiplam a bude z ni zase stastny pejsek /4§:)
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod akras v 14 srp 2012 05:01

krásné zprávy, určitě chce holčička jen více času ""5-()
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Badra ginever v 14 dub 2013 12:45

Po dlouhe dobe podavam zpravicku jak se ma accra.Mostecaci vedi ze uz to neni uzlicek nervu ale umi byt i pekna potvurka co rada lovi.Na podzim jsme zacali chodit na cvicak aby si holka trochu zvykla,asi tak po 5 tydnech se prestala i trast a zacala trochu s vycvikem.prez zimu jsme moc nechodili,jen jsem zajistila behani s chrtama na cvicaku ale od dubna zase cvicime.Dnes se nam podarilo poprve aby si venku,to byl skoro nemozny ukol a najednou to slo samo.doma kde se neboji to nebyl problem.mam z ni velkou radost.jeste zapracujem na lovu kozesinky,to ji nebere pokud to neni zive.vsechny vas zdravime /4§:)
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod westička v 14 dub 2013 14:45

Je to šikulka :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Johnka v 14 dub 2013 18:20

Šikulka a taky moc krásná a miluje Andýska.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Badra ginever v 15 dub 2013 08:54

opravuji ten muj blabol.ona si venku nechtela lehnout,radeji by se nechala obesit,jeste minuly tyden to nedala.pak jsem to zkousela u sousedky kterou zna a tam to bylo v poho a vcera to udelala sama a i v teto poloze vydrzela.na azavaka skoro nemozne.
Badra ginever

Příspěvekod Nikola.Mull v 15 dub 2013 20:25

to je moc dobrý pokrok, mě přišlo už jak jsme byly v tý oboře, že neni tak příšerně bázlivá jako dřív :-) ""5-()
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní z ČR