Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Armani - afgánský chrt

Pejskové z českých útulků, týraní a nalezenci, kteří našli nové trvalé domovy.

Re: Armani - afgánský chrt

Příspěvekod Lenka Č v 07 lis 2013 11:01

dnes máme kontrolu u veta za sebou,dostal dneska ještě jednu včelu...příští týden jdeme na vyndání stehů.. :3:
Péťo broučka jsem pozdravovala a dala jsem mu za tebe pusu na čumáček :11:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 08 lis 2013 12:38

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Baby v 08 lis 2013 12:51

No krasavec největší {5;35} a zlatíčko nejkrásnější ;) . Pořád se mi stýská, ale jsem ráda, že se má dobře a je vidět, jak je v pohodě. Pusinku na čumáček.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Petula v 08 lis 2013 16:53

Je nádhernej ... s tou ofinou v culíku:-)
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Lenka Č v 11 lis 2013 23:23

hádanka dne:
je to pěkný neposeda,zvědavý jako opička,ale Rákosníček to není..... :25: :lol:

Péťo měla si pravdu,jak si psala,že využívá k běhání celou zahradu,venku je moc rád a domů ho dostat je nadlidskej ůkol :25: nejdřív si s nim musim zahrát na honěnou okolo baráku(sousedi si už myslí,že jsem praštěná :21: )pak vytáhnu rohlík a jak zjistí že mam rohlík,teprve pak jde domů.... :3:

v době když jsem v práci,hraje si s ním na honěnou okolo baráku moje mamka {5;24} Armánek dbá na naší linii {5;26}

jinak je velice šikovnej,chápavej a učenlivej,už umí sedni(jak vidí žrádlo nebo piškot už si sedá sám),pac a už se nám asi dvakrát povedlo zaštěkat na povel,prostě za žrádlo a ňaminky cokoliv {5;22}

už se těšim na čtvrtek,kdy mu vet vyndá stehy,dnes jsem mu sundala tu hroznou věc z krku( límec),ale pro jistotu dala ještě košík,tak snad to do čtvrtka brouček vydrží a stehy taky {5;13}
Lenka Č

Příspěvekod Baby v 12 lis 2013 17:33

Asi měla jeho bývalá majitelka pravdu v tom, že nikdy nebyl na volno. Teď si to chce vynahradit. Leni a je dobře, že máš pohyb s maminkou, aspoň budete zdravé a krásné. Broučka pozdravuj a dej mu za mě mňamku.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Lenka Č v 12 lis 2013 19:30

..asi jo,ale chtěla bych ho to naučit,až se drobet sklidní,v Dobřanech jsou krásný procházky...tak když se nemůže vylítat Boban,tak by mohl aspoň Armani,ale to bude ještě dlouho trvat než ho budu moct vypustit na louce na volno,tedy jestli to bude vůbec někdy reálný,ale to ukáže čas...zatim budem pilně trénovat na zahradě přivolání a poslušnost za Ňaminky :3:
Lenka Č

Předchozí

Zpět na Adoptovaní z ČR