Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Loran - afgánský chrt

Pejskové z českých útulků, týraní a nalezenci, kteří našli nové trvalé domovy.

Loran - afgánský chrt

Příspěvekod Veronika Křimská v 18 říj 2013 10:51

Loran byl stejně jako Armani včera večer převzat do dočasné péče. Stejně jako Armani je zvyklý být v bytě, ale uvítá klidně i zahradu. Pejsci nejsou z jedné rodiny, každý žil jinde.

Loranek je momentálně ostříhaný úplně nakraťoučko, skočím s ním ještě k Lence, zda by se nás ujala a srst trochu doupravila :-) Stejně jako Armani je milé povahy, určitě by byl rád za psího kámoše, miluje lidi a zatím nepozoruji žádné strachy - spíš takovou jako roztěkanost a působí trošku jako uplakánek :-) :-) :-) Má rád přehled, kde jeho člověk je :-) Uvidíme, co přinesou další dny,zatím se jeví jako bezproblémový, veselý, roztěkaný psík :-)

Specifikace barvy je pro mě trošku težší, nejsem odborník, takže upřesníme po zveřejnění fotek - afgánáři okouknou, ale laicky je takový jako došediva :-) Do smečky zaplul úplně v pohodě, s kočkami také vše ok, ukázali mu, jak umí syčet a on zase, že není žádný lovec :-)

Fota bohužel nemám, domů jsme dorazili ve čtyři ráno. MOC, MOC, MOC bych chtěla poděkovat Péťovi (westovi) za obrovskou pomoc s převozem. Dojel pro Lorana do Ostravy a přiblížil mi ho do Hradce Králové - strávil tak tedy přes pět hodin v autě, a to vše zcela zdarma a ještě v deštivé noci. Moc si toho vážím! Terezce (westičce) moc děkuji za podporu, co se týká péče o srst - dala mi několik typů, co koupit a jak o srst pečovat. I když ta než doroste, tak už bude to ubulené mimino pryč :lol:

Dále moc děkuji Monice Těšíkové za podporu, rady a nabídku rozhození sítě mezi afgánáře. To samé díky patří Magdě Urbíkové a Lucce Poučové za nabídku zveřejnění profilů obou kluků i u nich.

Oba pejci půjdou k adopci přes GACR, ale všichni jsme si vědomi toho, že sehnat domov pro afgána není jednoduché a tudíž spojí všechny os síly.

Láďovi děkuji za finanční zastřešení kastrací obou kluků a za rychlou reakci, co se týká vytvoření smluv jak o převzetí kluků, tak smluv o DO :-)

Snad jsem na nikoho nezapomněla :-(
Veronika Křimská

Re: Loran - afgánský chrt

Příspěvekod west v 18 říj 2013 11:33

A krásně chodí na vodítku :-) A za hrst granulí Taste of the wild by vám ukousl ruku :-D
west

Příspěvekod Veronika Křimská v 22 říj 2013 07:16

ahoj všem, měla jsem teď děsnou honičku, tak dopisuji informace o Lorýsovi, fota budou až zítra, mějte se mnou slitování :-) :-) :-)

Loránka bych popsala shodně jako Peťula (Baby) popisuje Armaniho. Je to mega veselý a pozitivní pejsek, musím naprosto s čistým svědomím říci, že jsem takového psa ještě nepoznala a že jsem se díky němu zamilovala do afgánů celou svou duší :lol: Pořád jsem u nich váhala, jaký na ně vlastně mám názor...no Loránek mi to osvětlil :-) :-) :-) Je vidět, že ho mají rádi i naši psi, on je prostě takový bezva veselý kamarád do nepohody :-)

S dětmi je úplně v pohodě, s dospěláky také. Nemá strach ani z chlapů, jak u psů bývá typické. Na kočičáky je také úplně v pohodě, prostě si jich tak nějak nevšímá :-) Miluje jídlo a je poslušný - chápe NE, místečko a dokonce i sedni :-)

Je to obrovský šikula a tímto dostává označení "pes za odměnu" :-) Tedy... takový ten vysněvý parťák :-) Fota dodám zítra :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Veronika Křimská v 23 říj 2013 07:12

Tak přináším pár Lorýsovo fotek, abyste ho konečně viděli :-) :-) :-) Je to ten neeeejzlatější kluk a až mu doraste srst a nabere x kil, bude to i nebezpečný fešák!!! ""9-()

Lorýs I.jpg
Lorýs I.jpg (123.96 KiB) Zobrazeno 3950 krát

Lorýs II.jpg

Lorýs III.jpg

A i sem dávám všechny tři kluky společně :-) Aneb team k adopci :D

kluci I.jpg
Veronika Křimská

Příspěvekod Baby v 23 říj 2013 13:37

Až mu to doroste, tak bude fakt moc pěknej, něco jako Richie od Zuzky.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod monika v 23 říj 2013 17:06

A ten Jamie, ten je taky k adopci?
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Veronika Křimská v 24 říj 2013 09:00

ano, Moni.
Veronika Křimská

Příspěvekod monika v 24 říj 2013 19:05

Aha, ten je krásný, to je porcelánek, že?
monika

Příspěvekod Veronika Křimská v 25 říj 2013 06:41

jj, spráááávně :-) Jsi první, kdo se sám orientuje :-) Odkud je znáš, Moni?
Veronika Křimská

Příspěvekod monika v 25 říj 2013 08:40

:-D, díky. No, že existují vím už dlouho, moc se mi líbí ,ale viděla jsem je právě na fotkách u jedné paní, ale nevzpomenu si, jestli to bylo tady u někoho, kdo si adoptoval greye, nebo podenka, nebo někdo od galgů....ale řekla bych spíš, že mají podenčici odtud....
monika

Další

Zpět na Adoptovaní z ČR