Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Anubis - afgánský chrt

Pejskové z českých útulků, týraní a nalezenci, kteří našli nové trvalé domovy.

Anubis - afgánský chrt

Příspěvekod L + L v 19 bře 2011 09:24

ANUBIS
afgánský chrt
pes
narozen:27.3. 2009
Oba rodiče s PP on se však svého PP nikdy nedočkal...
Anýsek odjel do trvalého domova v PARDUBICÍCH.
Tady bude bydlet s kámoškou v hezkém baráčku se zahradou.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

{5;13}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Anubis - afgánský chrt

Příspěvekod Katka-Temnotka v 19 bře 2011 10:12

Ahoj Anýsku přeji Ti hodně štěstí a zdraví :) Spokojenosti... Brzo se na Tebe dojedu podívat a dát Ti pusu :)))
Katka +Martin + děti Kačenka +Péťa+ voříšek Kirí + CC Abrinka + Grey Beníček :) http://abraka-red-witch.estranky.cz
Katka-Temnotka

Bydliště: Kladina u Sezemic-9,8km od Pardubic, 22,5km od HK, 11,6km od Holic

Příspěvekod Kateřina D v 19 bře 2011 10:29

Anýsku, dneska je tvůj velký den. Jsem moc ráda, že jsi doma a přeji spoustu zábavy a hodně štěstí :103:
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Vlasta v 19 bře 2011 14:10

Anísku i mi ti přejem jen to nej v nové rodině vzpomínám na tebe se zlazama v očích a všem nám moc chybíš za těch půl roku jsme si na tebe hodně zvikly,ale víme,že nejsi pes do paneláku ale na zahradu proto jsme pro tebe udělali to nejlepší co jsme mohli! {5;19}
Vlasta,Děti,Tizzy,Ketty,Míša
Vlasta

Příspěvekod pupulu v 19 bře 2011 15:08

Anýsku hodně štěstí!!! {5;17}
pupulu

Příspěvekod Magda v 19 bře 2011 15:47

Anýsek je v pohodě, s fenečkou byl okamžitě kamarád, zahrada jim byla malá :P Večer se můžete těšit na fotky z nového domova.
Magda

Příspěvekod bachroc v 19 bře 2011 15:51

Tak to je super na fotky se moc těším to bude super dvojka ""5-()
bachroc

Příspěvekod MachalMachal v 19 bře 2011 16:29

Zdravím všechny, kdo mi fandli, abych našel novou rodinu, kde mě budou mít rádi. Myslím, že jsem ji už našel, jen se musíme spolu všichni naučit žít a že se toho máme hodně co učit.
Cesta do mého nového domova byla dlouhá a vyčerpávající, ale zvládli jsem ji všichni dobře (co vám budu povídat 170 km je docela kus cesty) . Na protažení po této dlouhé cestě jsme s mou novou rodinou vyrazili na kratší procházku po okolí, abych to tady trochu okouknul.
Potom následovala prohlídka mého nového příbytku. Celý jsem si ho prošel, všude se porozhlédl a můžu Vám říci, že se mi tady bude asi líbít. Za odměnu jsem se na svého nového pánečka s paničkou přestal tvářit tak vystrašeně a dokonce jsem si od nich vzal i rohlík. Bylo vidět, že jim to udělalo radost. Nejvíc jsem se ale těšil na svou novou kamarádku Bowie. Viděli jsme se už přes plot při mém příjezdu a docela se mi zamlouvala. Když už mě konečně z Bowie pustili, tak jsem se tak letmo pozdravili a začali řádit. Před chvílí jsme skončily, už jsem byl pořádně unavený a tak jsem si šel domů odpočinout. Celý den byl moc náročný a tak si už dneska dám vorazík at načerpám sílu na zbytek rodiny. Děti přijedou v pondělí odpoledne a tak mě bude čekat ještě jedna fáze seznamování . Rodinka říkala , že se na mě moc těsí a nemužou se dočkat až mě uvidí
Všem děkuje a zdraví Váš Anísek a samozřejmě i celá nová rodina {5;17}
Anubis - afgán, Bouwie - labradorka
MachalMachal

Příspěvekod Katka-Temnotka v 19 bře 2011 16:59

Jůů ahoj tak to je super !!! Tak šup foto ať máme na co koukat :) Jsem moc ráda, že jste Všichni rádi , že se Všichni máte :D Posílám poz ""9-() "1"-() drav z Brna
Katka +Martin + děti Kačenka +Péťa+ voříšek Kirí + CC Abrinka + Grey Beníček :) http://abraka-red-witch.estranky.cz
Katka-Temnotka

Bydliště: Kladina u Sezemic-9,8km od Pardubic, 22,5km od HK, 11,6km od Holic

Příspěvekod Lenka Č v 19 bře 2011 17:13

mám slzu v oku,tak ses konečně dočkal :105: ,konečně vytouženou záhrádku s kámoškou a počkej jak dětičky tě budou určitě mooooc mazlinkovat a podstrojovat a taky semtam nějakou lumpárničku vymyslíte(však to mám taky doma,naši pesani ty moje holky milujou :8: )moc moc ,moc štěstíčka :54: v nové rodince ti přejem,měj se krásně broučku a hlavně piš a posílej fotky :11: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Další

Zpět na Adoptovaní z ČR