Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

KATY - pražský krysařík

Pejskové z českých útulků, týraní a nalezenci, kteří našli nové trvalé domovy.

KATY - pražský krysařík

Příspěvekod L + L v 01 srp 2011 21:59

Dnes ve 22.45hod jsme přijali do naší péče drobného pejska,
nalezeného u hotelu v Dřevčicích u Prahy. Jedná se o fenku pravděpodobně
pražského krysaříka. Přišla o jedno očičko a kulhá na přední nožku.
Máme podezření, že je nakrytá. Zítra se dozvíme více u veta, protože její stav
nutně vyžaduje pohled odborníka....
Děkujeme Kateřině Turkové a Kateřině Šimkové za její záchranu a příteli
Kateřiny Šimkové s kamarádem za její přepravu do Dočasného domova
a příspěvek na zakladní veterinární péči ve výši 600.-Kč.

Fenka zatím nemá jméno, pomožte nám ho najít...?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Nalezenec z Dřevčic u Prahy

Příspěvekod Karolina Bob v 01 srp 2011 22:06

Magdi,to bude krysařík.....co takhle Katy,Kačenka?po zachránkyních....pokud je,chuděrka,nakrytá....aspoň víme,proč ji Ti....bývalý páníčci....kreténi to jsou!!!!vyhodili....pusinku prdelko,už bude snad jenom dobře!!!!!
Karolina Bob

Příspěvekod hrdlička v 01 srp 2011 22:08

Aááách jo, holčička maličká...ty "lidi" jsou bestie...
Veliké díky nálezcům a také do Proboštova, ještě že Vás pejsci mají "1"-() ""4-() :53:
Tak čubinko, neboj se ničeho, teď už jsi v bezpečí a už bude jen dobře :54: :113:
A jméno? Třeba Lucky, Luckynka nebo Happynka...zkrátka šťastná či veselá... :54:
A nebo hezky česky, třeba Anička ;) .
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Příspěvekod Lex v 01 srp 2011 22:10

chudák holka tá vypadá... není to spíše krysařík? snad to zítra na veterine dopadne dobře a nečeká jí moc trápení...
Lex

Příspěvekod Magda v 01 srp 2011 22:14

Jj, krysařík, už opraveno. Více zítra u veta, to očičko je zlé, no a snad se nám nerozsype, doufejme, že je jenom vypapaná jak ji krmili zaměstnanci hotelu. Že kulhá by mohlo být přerostlými drápy, stěnda jsem nenahmátla, ale nechtěla jsem ji hned trápit. Vyspí se a zítra uvidíme.
Magda

Příspěvekod Monča v 01 srp 2011 22:41

Chuděrka, ta je zřízená ((4:)) já nějak ani nemám slov, taková malinkatá holčička má být doma ve svém pelíšku a ne se někde toulat, nevíme, jestli se zaběhla nebo jí někdo vyhodil, pokud je to ten druhý případ, tak lidi jsou fakt bestie! ""-(9) Tak držím pěsti, ať to zítra u veta proběhne dobře a teď už bude jen líp, Magdo moc díky Tobě i všem zachráncům! :53: :54:
Monča

Příspěvekod Kateřina Turková v 01 srp 2011 23:34

Díky moc za to,že jste ji přijali...dejte mi prosím vědět,jak na tom malá je...Pochybuji o tom,že by měla dobré páníčky..už cca měsíc chodila pravidelně k hotelu se najíst..ale nepovedlo se ji dlouho chytit...vzhledem k tomu,že když přišla k hotelu poprvé,byla prý vychrtlá na kost...tak se mi nezdá,že by tak rychle zase nabrala...tuk :( obáván se toho,že je nakrytá :( Mezi hotelovými zaměstnanci se proslýchalo,že ,,patří" místním kolotočářům,co tam bydlí...ale nevím nevím...podle mne mohla klidně utéci nějakému množiteli :( vzhledem k jejímu stavu.Jinak zaměstnanci hotelu se ji pokoušeli udat do útulku v Neratovicích a do útulku v Troji..všude jim ji prý odmítli.. :( no,radši to nebudu komentovat... Doufám,že se maličká bude mít dobře a brzy se vzpamatuje ze svého strachu...Jinak..říkali jsme ji v autě Amálka..ale pokud ji vyberete jiné jméno,je to úplně jedno..hlavně aby byla malá v pořádku...Bohužel jsem ji nemohla nechat u sebe v DO,ptz mám už dvě feny,z toho je jedna pubertální maliňačka,co po všem skáče...S Kačkou jsme se shodly,že by ji bylo lépe asi jako jedináčkovi..přítomnost ostatních psů ji znervózňuje,až děsí..
No,ještě jednou díky moc za pomoc!!
Kačka
Kateřina Turková

Příspěvekod Magda v 02 srp 2011 06:42

To mně velmi překvapuje že ji v útulku odmítli, no ale tady nebude za mřížemi, takže je na tom vlastně lépe. Měla jsem za to, že útulky se starají o psi opuštěné, nechápu co je vedlo k tomu že jí nepomohli. Mají stop stav?
Uvidíme dnes co se dovíme u veta, jedeme odpoledne, pokud to půjde tak naočkujeme, odčervíme a pokud se dovíme, že je nakrytá tak holt odchováme štěnda. Nebude to poprvé :P Hlavně aby byla v pořádku, protože na druhou stranu jestli je nakrytá, nebudeme moci nic dělat s tím očičkem, které opravdu vypadá ošklivě. Každopádně pokud bude v pořádku zařadím ji do mé smečky, naši psi jsou zvyklí na dočásky a neprudějí, oni si chrti hrajou s chrtama a naháči s naháčema, ale většinu dne prochrápou, nebo se zabývají kradením jídla. :lol: Foto odpoledne z veteriny dodáme :P
Magda

Příspěvekod jesi v 02 srp 2011 06:44

Ta je kouzelná, držím holčičce pěsti aby vše dobře dopadlo. :54:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod wild owl v 02 srp 2011 06:49

Chudák holka mrňavá...
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Další

Zpět na Adoptovaní z ČR