Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

SHAGGY azavak

Pejskové z českých útulků, týraní a nalezenci, kteří našli nové trvalé domovy.

SHAGGY azavak

Příspěvekod L + L v 23 črc 2011 18:12

Pro Sahggyho dneska nastal den "D".
Od rána byl nervózní a každou chvíli vybíhal na balkón, jestli už pro něho
náhodou nejedou jeho Ti noví páníčci.
Pokaždé vyskočil na ohrádku a rozhlížel na všechny strany, jakmile uslyšel
nějaký zvuk, připomínající motor auta.
Až to skutečně bylo auto z Hradce Králové. To bylo nervozity a zvědavosti.
Přivítal se se svým novým kamarádem afgánem Texem a neuvěřitelně
si ve svých hrách padli do oka.
Tak jsme jen dlouze popovídali a vyměnili si navzájem zkušenosti a hráli si
a čas neuvěřitelně rychle uběhl.
Přišlo krátké loučení, protože všichni měli nakrajíčku slzy.
TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ Shaggy - supestar - miláčku - játro....

Obrázek
Obrázek

a kousek videa:

Moc děkujeme westovi, který k příspěvku 1 000.-Kč
za Shaggyho, připojil 3 000.-Kč pro pejsky v Dočasných domovech....

{5;16}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Shaggy z útulku

Příspěvekod Mon v 23 črc 2011 19:12

Shaggyne, hodně moc stěstíčka v nové rodině a s novým bráchou!!

"4"-()
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod west v 23 črc 2011 19:16

Jsme na ceste, kluci chvili koukali a predhneli se, ktery z nich bude moct stat na loketni operce a koukat prednim sklem :-) pak ale zalehli, ze je cas spat. Za Prahou jsme se vyvencili, dali neco na zub a blizime se k novemu domovu. Ted uz staci jen koupit vybavicku Shaggymu a veceri panickum :-)
Moc dekujeme Magde a Ladovi, ze nas tak mile privitali a sverili Shaggyho do nasi pece.
west

Příspěvekod Magda v 23 črc 2011 19:27

Já děkuji Vám, za to že mluvíte chrtí řečí, věřím, že si Shaggy řekne "ještě že jsem si na ty páníčky počkal". Hodně trpělivosti s trumberou a lásky a pište, moc na vás myslíme, Shaggy ač raubíř nám bude chybět, zavládne grejí klid. :P
Magda

Příspěvekod Karolina Bob v 23 črc 2011 19:31

Taxem párkrát zamáčkla slzu...doufám,že se bude mít Shaggy suprově a budou s Texem sekat latinu a ne se prát o post šéfa.....Hodně štěstí Shaggynku,máš sympatickou rodinku!
Karolina Bob

Příspěvekod west v 23 črc 2011 19:40

No jsme zvedavi na nas azavacko-afgansko-labradori klid, co nastane u nas doma :-)
west

Příspěvekod Johnka v 23 črc 2011 19:59

Hezký večer,tak jsem přijela z chalupy o den dřív jen kvůli Shagyymu. První cesta vedla k pc a první projev byl takový pláč,že si manžel myslel,že se mi něco stalo.Musím ale přiznat,že Shaggy byl tak šťastný a rodinka vypadá úžasně,tak mi vlastně spadl obrovský kámen ze srdce.U mě by byl na prvním místě a mazlíček,ale on asi potřebuje psího kamaráda a já bych mu ho asi tolik nevynahradila. Tak moc gratuluji a hodně štěstí.
P.s. Asi ta má reakce k něčemu byla,neboť manžel je ze mě už tak zoufalý,že mi řekl ať najdu fotky Joa a Bena a ukáži mu je znova v klidu. Tak jdu na to.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod wild owl v 23 črc 2011 20:04

Magda to vystihla správně - mluvíte chrtí řečí... :113: :41: Tak hodně štěstí a společných pěkně prožitých let! :D
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod west v 23 črc 2011 20:34

Tak jsme doma. Vzali jsme to zkratkou přes Ústí, protože mě navigace zatvrzele posílala na silnice, které buď ještě nikdo nepostavil, nebo je zrovna opravuje :-)

Za Prahou jsme se vyvenčili na tankodromu pro Hummery, posvačili svorně uzený sýr a lidská část smečky řešila první negativní projev psí části smečky.

Okolo zaparkovaného auta prošel kdosi, na koho Tex zavrčel. Vzápětí začal moc ošklivě vrčet Shaggy a koukal na stejného pána moc zle, potom zavrčel na Texe, Tex na něj, my do toho vstoupili. Texík sice pak minutu nebo dvě vypadal, že raději pojede v kufru, ale dál byl klid. Kluci usnuli opření o sebe a po příjezdu domů se Shaggy vrhnul na Texovu misku plnou uzených žeber.

Podělili se, pak si Shaggy prohlédnul byt a našeho labradora ignoruje, protože ten na něj s náhubkem brumlá.

Uvaříme psíkům večeři, já zmenším k publikování nějaké fotky a vyrazíme s Texíkem a Shaggym na seznamování s okolím.
west

Příspěvekod Magda v 23 črc 2011 20:48

Mám vážné obavy že se Shaggy po těch žebrech poposránkuje, tak buďte ve střehu. Tady je nikdy nejedl, uzený nedáváme, psi to nesnesou, i když milují.
Vrčení u Shaggyho jsem nepoznala, spíš hejkal, nebo ustoupil, ale předpokládám, že nějaké vyjasňování co a jak ve smečce bude, ještě proběhne. Ale to zvládneta, jak jsem říkala, Shaggy uznává pravidla, nesmí se mu moc dovolit, dá si říct. Za pár dní budou v pohodě. Nezapoměňte, že vy jste šéfové, pozor aby si Shaggy nechtěl vydobít šéfování. Uznává autority, já pro něj autorira tedy nebyla, ale manžel ano. Respektoval smečku, naučí se to s vaší pomocí i u vás. Držím palce a těším se na fotky.
Magda

Další

Zpět na Adoptovaní z ČR