Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Adopce na Slovensko ANO nebo NE !?

Otevíráme velkou diskuzi k možnosti adopcí chrtů na Slovensko... Adopce ANO nebo Adopce NE !!??
Pravidla fóra
Tuto diskuzi otevíráme z důvodu množících se přání Slováků pomoci zachránit životy chrtům. Naše zásadní NE! adopcím pro Slovensko je na vážkách, protože legislativa je jedna věc a házet lidi do jednoho pytle a trestat je za chování jejich politiků? - necháme to k Vaší diskuzi... Je pravda, že by jim to měli spočítat ve volbách a bombardovat je peticemi !

Re: Adopce na Slovensko ANO nebo NE !?

Příspěvekod Magda v 11 čer 2011 14:18

Jsem unavená ale spadl mi kámen ze srdce, neb Matt je doma, před chvílí jsme se vrátili z Německa, takže jen stručně, to co mně teď napadlo, nedovedu si představit třeba to co se stalo nyní a párkrát předtím, že se ztratí pes, všichni kdo mohl se zapojili do hledání a pomoci ho najít, my byli v terénu tři dny a pak u pc a telefonu. Prostě za ty psy cítíme zoodpovědnost a já nevím jak bych jela třeba do Košic pomáhat hledat. Navíc ze mě mluví osobní zkušenost, v dočasném domově jsem měla tři psy z ks na slovensku, Dusty je ještě tady, já prostě myslím, že by si Slovensko nejprve mělo udělat zákon na ochranu a proti týrání, pak je možné že já názor změním. Do té doby určitě ne.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 11 čer 2011 14:30

tak nějak to cítím i já :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod vertragus v 13 čer 2011 21:20

Takže asi zostanem pri vipetoch... alebo podporím nejakého chovateľa greyov...
vipeti Bony a Dipsy

Stačí chvíle k tomu, abychom se zamilovali. Někdy však nestačí celý život, abychom zapomněli.
vertragus

Předchozí

Zpět na Chrti na Slovensku