Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Bákalářská práce: měřené EKG pomocí holteru, samozřejmě chrů

Nejčastější zdravotní problémy Vašich chrtů
Pravidla fóra
Zde, prosím, zakládejte Topíčky, ve kterých popište zdravotní problémy, se kterými jste se u Vašich miláčků setkali, včetně postupů a výsledků zvolené léčby vetů. Prosím dodržujte diskuzi pouze ke zvoleným tématům, ať tu máme většinu zdravotních problémů s jejich popisem a řešením pěkně pohromadě. Možná se tím předejde k některým nesprávným záívěrům veterinářů. Děkuji Doně za návrh tématu tohoto fora.

Re: Bákalářská práce: měřené EKG pomocí holteru, samozřejmě

Příspěvekod Zuzcha v 05 dub 2011 17:25

já bych se s dovolením také nabídla na košilku, mám většinou Mko a kdykoliv toto fórum otevřu, hodnoty se rozhodně zběsile mění :lol:
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod baudischova v 05 dub 2011 17:45

Posílám fotečku košilky, není to nic složitého:-) My bydlime mezi kladnem a Lounama, takže Most a Chomutov vůbec není daleko :-) Ještě jenom přesně nevím, jestli budu psát porovnáni EKG greyhoundů s ostatními psy, nebo EKg Greyhoundů, které rozdělím do různých věkových kategoríí a budu zjišťovat, jaké má následky závodění na jejich srdíčko. Spís to vypadá na tuhle možnost, bude to jednodušší na psaní a hlavně na organizaci :-D Jinak děkuji za velký zájem, netušila jsem, že to tolik lidí zaujme :-)
Přílohy

holter picnik.jpg
holter picnik.jpg (20.98 KiB) Zobrazeno 4127 krát
baudischova

Příspěvekod L + L v 05 dub 2011 17:47

Půjčil jsem si foto, snad se na mne nebudou zlobit. Takhle vypadá
košilka na dobrmanovi.

Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod baudischova v 05 dub 2011 19:28

Zlobit se rozhodně nebudu, mám ho také jenom přeposlané:-)
baudischova

Příspěvekod Rosťa-OV v 06 dub 2011 11:01

no tak tento "krám" na měření EKG a ještě tlakový HOLTR,to sem měl na sobě několikrát ! pro člověka nic moc příjemného....samé dráty,kabliky a hadičky....nedá se s tím nic dělat a spát už taky skoro né.....je to děsně drahé,člověk musí dávat bacha aby to ve spánku nezničil......vůbec to tomu pesanovi nezávidím a ještě k tomu mu v té košilce bude fajn horko .... :109:
Rosťa-OV

Příspěvekod Dona v 06 dub 2011 12:23

Rosťo, i z obrázků je vidět, že na psy se to dělá festovnější, páč se předpokládá, že psa neuhlídáš, jestli se podrbá nebo nee :lol: , ale je jasný, že to bude trochu nezvyk (možná míň pro ty, kteří jsou často oblíkaní). Jinak by to určitě stálo za to právě na grejích - určitě by ty výsledky pak mohly pomáhat při nějakých zdravotních problémech a tak..
Dona

Příspěvekod pzlkovanova v 06 dub 2011 12:40

Barča říkala, že na to má dost času, takže by se to mohlo udělat třeba v zimě, aby to pesanům přineslo i "užitek" a nebyla jim ziminka ;)
pzlkovanova

Příspěvekod Eva Reková v 06 dub 2011 17:51

Jestlipak je i košilka Holter na Italáčky ? Náš Ivorek má tak nemocné stdíčko, to by bylo něoc ho tak hezky vyšetřit ! Ale holt jsme daleko. Mě samotnou by to moc zajímalo, je to moc dobré téma na bakalářkou práci a ta košilka je senzační nápad. {5;19}
Eva Reková

Příspěvekod baudischova v 19 dub 2011 13:16

Věřím, že to pejskům nebude zrovna příjemné, ale chtěla jsem za každou cenu dělat BP o chrtech a tohle bylo jediné možné řešení, s ostatními nápady me poslali víte kam. No a paní profesorka postupem času přetvořila můj nápad ke své podobě a vzniklo tohle :-D ale každá prezentace dobrá :-) Zrovna nedávno jsem měla obhajobu BP před pár profesory a nakonec skončila řeč ne u holteru, ale u dostihových chrtů a adopcí :-) a to je hlavní účel téhle práce :-) Na itlské chrtíky nevím nevím, jestli nějaká košilka existuje, asi by nejdřív museli zminimalizovat ten měřič :-) Jinak u té obhajoby mě navedli na nápad, že by byléo dobré jěště sehnat skupinku chrtů nedostihových, co nikdy neprošli zátěží. Ty pak porovnat s našimi adopťáky, tak kdyby jste věděli o někom, kdo takové greyhoundy má, tak se s nimi.
baudischova

Příspěvekod Verda v 19 dub 2011 13:21

No i pár adopťáků nikdy neběhalo - například segry Lass, Biddy a Molly - přijedou teď 30.4.
Verda

PředchozíDalší

Zpět na ZDRAVÍ -- a Vaši chrti a -- ZDRAVÍ