Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

APTOFLEX ZDARMA

Nejčastější zdravotní problémy Vašich chrtů
Pravidla fóra
Zde, prosím, zakládejte Topíčky, ve kterých popište zdravotní problémy, se kterými jste se u Vašich miláčků setkali, včetně postupů a výsledků zvolené léčby vetů. Prosím dodržujte diskuzi pouze ke zvoleným tématům, ať tu máme většinu zdravotních problémů s jejich popisem a řešením pěkně pohromadě. Možná se tím předejde k některým nesprávným záívěrům veterinářů. Děkuji Doně za návrh tématu tohoto fora.

APTOFLEX ZDARMA

Příspěvekod L + L v 06 dub 2016 09:57

APTOFLEX – kloubní výživa
Dočetli jsme se:
Svým složením je naprosto komplexní a jeho tekutá forma zajišťuje maximální vstřebatelnost/využitelnost všech jeho složek. V tom je unikátní. Je sestaven tak, aby pečoval jak o klouby, vazy, chrupavky i kloubní synovii a to jak preventivně, tak i v případě jakýchkoliv pohybových obtíží spojené s věkem či předchozím úrazem apod.
U vysloužilých dostihových greyů se velmi často ke stáří objevují příznaky postižení pohybového ústrojí. Artroza, artritida - kdy je velmi potřebné podpořit regeneraci chrupavek a vazů v kloubech, zlepšit pohyblivost, pomoci při osteoarthritidě, při bolestivosti celého pohybového systému, snížit bolestivosti při pohybu, usnadnit pohyblivosti kloubů, zpomalit progrese artrózy.

Po konzultaci s naším veterinářem, který přípravek doporučil a dohodě s Orion Pharma s.r.o., který přípravek k vyzkoušení poskytl, jsme přípravek podávali dlouhodobě našim dvěma vysloužilých dostihových chrtům.
Starší bílá 13-letá ABBEY (27kg), má už velké potíže s pohybem a vypadalo to, že svůj seniorský věk prožije jen v přízemí, převážně v kuchyni a do této chvíle užívala jiný přípravek a černý BRETT (devět let - 40kg) , který po úraze před několika lety má problémy s pohybem, zvlášť zadních nohou, kde bolestivě reagoval už jen při pohlazení zadní části těla.

Po měsíčním podávání APTOFLEX můžeme prohlásit, že BRETT se velmi zlepšil, zadní část těla včetně nohou nevykazuje žádnou bolestivost a ABBEY, která APTOFLEX užívá spolu s léky tlumící následky degenerativních změn na páteři, po delší době opět laškuje na zahradě, proběhne se a bez problémů zase chodí po schodech.

V každém případě přípravek APTOFLEX pomáhá zkvalitnit seniorský věk života chrtů.

Využijte mimořádné příležitosti získat vzorek přípravku na vyzkoušení jeho chutnosti pro psy ZDARMA na adrese:

LINK:
http://aptuspet.com/contact-us-cz/contact-form-cz-email

{5;34}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
Uživatelský avatar
L + L
Administrátor
 
Příspěvky: 3109
Registrován: 23 pro 2008 00:05
Bydliště: Ústí nad Labem

Zpět na ZDRAVÍ -- a Vaši chrti a -- ZDRAVÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků