Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kvapky MMS

Nejčastější zdravotní problémy Vašich chrtů
Pravidla fóra
Zde, prosím, zakládejte Topíčky, ve kterých popište zdravotní problémy, se kterými jste se u Vašich miláčků setkali, včetně postupů a výsledků zvolené léčby vetů. Prosím dodržujte diskuzi pouze ke zvoleným tématům, ať tu máme většinu zdravotních problémů s jejich popisem a řešením pěkně pohromadě. Možná se tím předejde k některým nesprávným záívěrům veterinářů. Děkuji Doně za návrh tématu tohoto fora.

Kvapky MMS

Příspěvekod iiivetka v 13 srp 2011 09:31

Rada by som sa s vami podelila o informáciu o týchto kvapkách.
Narazila som na ne len pred nedávnom. A to dokonca znechuťou. Moja mama sa venuje http://studioina.sk/ A niekedy som mala pocit, že už to preháňa...Kamoška ma poprosila aby som túto knihu dala mame,
http://www.jimhumble-mms.com/mms-an-easy-cure.html, ale samozrejme bola v češtine :) No a ja som ju začala zo zvedavosti čítať, že čo to dokelu je :) http://www.emms.sk/index.html
Ľudia, slzy mi tiekli po tvári, lebo to bolo 2 dni po tom ako Redíkovi amputovali nožičku, a v tej knihe sa písalo o mnohých úspešných vyliečeniach rakoviny...Bolo mi z toho veľmi smutno...
Prešiel nejaký čas, Red behá ako divý koník, čo ma veľmi teší... :53: no a za ten čas tieto kvapky skúšali mnohí známi. Takže mám osobné skúsenosti, toho ako to funguje. Momentálne som ja ochorela po roku, tak to skúšam aj na sebe :) Ale je pravda, že osobne som to na zvieratách ešte neskúšala, aj keď to mám v pláne. V tej knihe sú uvedené príbehy konkrétnych zvierat, a aj dávkovanie ako sa im dá pomôcť. Napr. je tam prípad kobylky ktorá mala chronický zápal kopyta, nevedeli čo s ňou, tak že pôjde na mäso či čo...No začali jej dávať tieto kvapky a zápal zmizol...Sú tam aj príbehy psíkov, ale tie si už nepamätám.
Neni to žiaden šamanizmus...nič také, je to iba o jednej chemickej reakcii, ktorá má také silné účinky v tele. Keď sa dodržuje presné dávkovanie neni čo pokaziť. Ja sa takto chystám spraviť tak Sadie kúru v podstate miesto odčervovania.
Ja som veľmi sklamaná doktormi, celý svoj život sa stretávam s ich neprofesionalitou a veľmi čudnými názormi, žiaľ...keby nebolo sveta byliniek a zdravej výživy, trpela by som v krutých bolestiach aj naďalej...
Ale toto je o psíkoch :) Ale aj veterinári čo hovorili? Nie, nedá sa to, zmierte sa s tým, že bude musieť do narkózy najmenej dva krát ročne...A iba dentálne granule jej pomôžu...Ale oni neboli pri nej keď plakala od bolesti s krvavou pusinou po operácii, a ako jej bolo zle...
Skúšali sme kadečo a nič jej nepomáhalo...Tak som hľadala a našla som spôsob ako zvládať zubný kameň. Netvrdím, že jej už nikdy v živote nebudeme musieť dávať čistiť zuby, ale určite nie 2x ročne.
Svet liekov je jeden veľký biznis a prečo by psy žrali prirodzenú stravu keď granule sú síce jednoduchšie s prípravou, ale je to tiež mega marketing...
To by bolo na dlhú debatu :)
Ale, budem rada, ak niekomu MMS kvapky a podobné rady pomôžu.
:53:
iiivetka

Re: Kvapky MMS

Příspěvekod L + L v 13 srp 2011 10:32

Velmi varuji před jednoduchými řešeními! Farmacie - svět léků je skutečně asi jeden z nejvýnosnějších byznysů (po pojišťovnictví a bankovnictví nepočítaje zblbnutí lidí před volbami politicky a převzetí moci ekonomické).
Tento topíček neodstraním pouze z důvodu, že věřím v zachování logického uvažování čtenářů.
Každý lék, než je zařazen na trh, musí projít velmi přísnými testy ve zkušebnách pod dozorem odborníků. Cokoli jiného není označováno za lék z důvodu, aby se těmto testům vyhnuli a jsou proklamovány jako podpůrné léky či doplňky stravy (na které se vztahují pouze kriteria, že zdraví neohrožují - tedy nedokládají, že skutečně léčí)
V mnohých případe jde o placebo, tedy spíše o léčbu Vaší vírou v uzdravení pomocí předloženého léku než jeho účinnost. Pejskovi takovou víru v účinnost léku nevsugerujete.
Možná MMS je právě ukázkou super super byznysu se zdarvím lidí a zvířat a využitím mezer v zákonech s léčivy.
Kde selhává odborná zdravotní pomoc - hlavně u nejzákeřnějších a těžko léčitelných či nevyléčitelných nemocí - přichází vždy protstor, pro jednoduchá řešení.
Jsem už dost odrostlý kluk a takových zázraků jsem v životě dost zažil.....
Česká verze:
http://www.emms.cz/

Na MMS - prosím, zagooglujte si - se názory zcela diametrálně liší.
Kromě popisovaných zážitků samotných autorů knihy či jejich předložených zázračných uzdravení z pro Vás neověřitelných zdrojů či z doslechu, není účinnost nikde prokázána a silný odpor odborné veřejnosti je výmluvný.

Tento topíček je zcela v rukou IIIVETKY - my ho nebudeme v žádném případě propagovat ani doporučovat, ale také ho neodstraníme. Jak se s informacemi vyrovnáte a jak je využijete je zcela na Vás a případný výsledek nebo následek pouze ve vašich rukou.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod iiivetka v 13 srp 2011 10:54

že ja som sem vôbec písala....
Po všetkom tom čo sa tu deje...ako ma tu všetci "máte radi"...
Keď boli problémy s Lashenkou som o tom písala p.Magde a ona ma poprosila nech to napíšem na fórum...
Kludne to môžete celé zmazať....je mi to jedno...Keby nemám MMS vyskúšané, tak nepíšem...ano viem, na MMS je vela roznych názorov, ale ja mám iba osobné a pozitívne skusenosti, a nechce sa mi tu viesť debatu o liečbach a o byznise aký vládne svetom....Tak ako píšete, nech si spraví každý názor sám...
Chcela som iba ľudí informovať o ďalšej možnosti liečby..viem čo je placebo a čo neni, viem ako tieto veci fungujú, a keď tým pomôžem čo i len jednému psovi, ktorému sa nedá nič vsugerovať, tak potom som zvedavá čo na to poviete...
Pán Lacina, videl Ste MMS na vlastné oči??? Ja áno, práve ho užívam a účinky sú nezvratné...ale čo už...Tie kvapky robia "zázraky", liečia sa tým moje kolegine, naši známi a VŠETCI híkajú od toho akí sú tým nadšení, že im je lepšie...A ako rýchlo je choroba preč...(klasika - zápal priedušiek, hrtana...zápal dutín...suchý kašel...)
Chcela som iba pomôcť...
:(
iiivetka

Příspěvekod L + L v 13 srp 2011 10:57

Já to tak taky beru a proto máte prostor.
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod iiivetka v 13 srp 2011 11:00

A k tomu biznisu, balenie kvapiek MMS, ktoré vám ako rodine vydrží možno aj viac ako rok stojí 13€!!!
Ja netvrdím, že sa človek i zviera zátračne uzdraví a nikdy mu už nič nebude...ale keby niekto môj známi alebo nejaké zviera vidím trpieť zákernou chorobou (aj rakovinou, tam už neni čo stratiť), určite by som radšej miesto sprostej chemoterapie, ktorá vás iba zvnútra rozožiera, skúsila všetky rozumné alternatívy...(nemyslím lud. liečitelov)
:(
iiivetka

Příspěvekod Maceska v 13 srp 2011 11:09

Já se věnuji přírodní medicíně JOALIS. Tyto kapky také znám. Je to jako vždy věc hodně diskutovaná. Někomu pomohla někomu ne a jsou i známé případy kdy se stav zhoršil. U těchto věcí vždy záleží na jedinci, stavu onemocnění a ještě jako vždy , za vším hledej psychiku. Pokud by to bylo opravdu stoprocentní , mělo by obyvatelstvo vyřešenu tuto zhoubnou chorobu, ale bohužel tomu tak není. Právě stejně jako u kapek Joalis je působení individální nikoliv plošné. Držím pěstě všem kteří to zkoušejí, at patříte do té štastnější skupinky.
Maceska

Příspěvekod L + L v 13 srp 2011 11:11

Já Vám Vaše názory neberu, tak zkuste zase nebrat názory mně a všechno ostatní nechte na čtenářích. Mým postupem je projet internet a zvednout telefon a pokusit se získat více informací. Máme v naší rodině adopťáčků i odborné lékaře. Jejich názor je jednoznačný. Tak to, prosím, neberte osobně, ale jako názor lékařů. Velmi rád se seznámím i s názory lidí, kterým tato léčba (jedná se o léčbu?) pomohla a rád se s jejich zkušenotmi s MMS podělím stejně jako s názory odborných lékřů. Pošlete mi, prosím, v SZ, kontakty na některé pacienty, kterým MMS pomohla a já to skutečně rád zvěřejním.
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Magda v 13 srp 2011 11:11

Iveto, prosím, co se zase čílíte, ano řekla jsem vám at to sem dáte, však je to váš názor a vám to pomáhá, tak proč by to tu nemohlo být. Ale já také jdu vždy když mám problém na radu více vetů, řeším s více lidmi, no a nevidím důvod proč se rozčilovat, když má někdo názor jiný. Je to do diskuze, nic víc nic míň. Třeba nám napíše další kdo to zkusil a zdá se mu to super. No manžel jen zvedl telefon a zeptal se na názory odborníků. A trošku si zjistil další názory. Tím nikdo nechce říct, že je to špatné, jen nás vždy zajímá pokud někdo nějak léčí názor dalších lidí.
Magda

Příspěvekod iiivetka v 13 srp 2011 11:43

Tak asi som mala hneď napísať, že doktori tú liečbu neuznávajú...:(
Asi by som vám ušetrila robotu...
Popremýšlam koho kontakt vám dám...Aby sa náhodou niekto nenahneval, že jeho kontakt dávam kade tade... ;)
A kvapky Joalis tiež dobre poznám.
iiivetka

Příspěvekod Vlasta.Plzeň v 13 srp 2011 20:03

Jestli hledáte kontakt na někoho kdo zkoušel kapky MMS přímo u greyů ta zde níže udávám kontakt :
Jana Havlová, tel : 318 692 366 e-mail grefina@grefina.net
A kdo má zájem může si přečíst více co píše na svých stránkách
http://www.grefina.net/clanky.html#13
Vlasta.Plzeň

Další

Zpět na ZDRAVÍ -- a Vaši chrti a -- ZDRAVÍ