Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kvapky MMS

Nejčastější zdravotní problémy Vašich chrtů
Pravidla fóra
Zde, prosím, zakládejte Topíčky, ve kterých popište zdravotní problémy, se kterými jste se u Vašich miláčků setkali, včetně postupů a výsledků zvolené léčby vetů. Prosím dodržujte diskuzi pouze ke zvoleným tématům, ať tu máme většinu zdravotních problémů s jejich popisem a řešením pěkně pohromadě. Možná se tím předejde k některým nesprávným záívěrům veterinářů. Děkuji Doně za návrh tématu tohoto fora.

Re: Kvapky MMS

Příspěvekod iiivetka v 14 srp 2011 08:37

Úžasné...presne tými istými vecami sa zaoberám aj ja s maminou.
Je dobré vedieť, že je nás takých viac! Veľmi sa z toho teším.
iiivetka

Příspěvekod west v 14 srp 2011 10:05

Ano, ale musíte plazmový generátor uváděný v odkazu doplnit léčbou koloidním stříbrem a najít léčitele, který vám podle fotografie namichá zaručeně účinnou bylinou směs na léčbu rakoviny.

V odkazu je uvedeno cit : "Ve knize Barry Lynese„Léčba rakoviny, která fungovala“ jsem se dočetla, že po ozáření nádorového ložiska paprsky RTG dochází k téměř 100% nárůstu aktivity růstu nádoru. To mohu potvrdit i ze své zkušenosti. Vždy po RTG vyšetření se (u třech mých psů) najednou nádor zbláznil a obrat ve zhoršeném zdravotním stavu byl velmi markantní".

Tomu může věřit jen člověk, který netuší, že radioaktivní je naprosto všechno ve vesmíru včetně nás i našich psů. V každém okamžiku je každý z nás ozařován různými druhy záření emitovanými přírodními procesy. Dávka záření které obdržíme z přirozeného radioaktivního pozadí se sčítá a udává se hodnota v milisievrtech za rok. Nejnižší dávku obdržíte v Evropě ve Velké Británii 1,7 mSv/rok ), v Finsku vše živé obdrží dávku 7,2 mSv/ rok a v České republice se udává dávka 2,4 mSv/rok.

Jakékoli rentgenové vyšetření zatíží organismus ZLOMKEM této dávky, konkrétně je to 0,05 mSv. Z toho vyplývá, že byste museli jít na rentgen plic asi dvoumiliónkrát, abyste dostali LEHKOU nemoc z ozáření....při vyšetření na CT obdržíte 15 x větší dávku, než u rentgenu plic.

Promiňte že jsem do toho vstoupil, ale snažil jsem se velmi zjednodušeným popisem poukázat na fakt, že v odkazu se jednoduše manipulativně lže. Cítím se povolán vyjádřit se k alternativní léčbě rakoviny. V mojí rodině každý kdo zemřel kam až rodová paměť šahá, tak zemřel na rakovinu. Já sám patřím k těm šťastlivcům, kteří na rakovinou zvítězili a moje přítelkyně rovněž.
west

Příspěvekod iiivetka v 14 srp 2011 10:35

Noo, takto ja zaťiaľ nikoho na rakovinu neliečim, moja mamina áno, ale neviem presne ako, to by vám musela napísať ona...Týmito vecami sa zatiaľ zaoberať až tak nemusím, ale keby môj psík mal tento problém tak sa uberám touto cestou ale tiež nie bezhlavo.
O rakovine a jej liečení je toho na nete spústa...tiež nie som až tak naivná, že by som verila všetkému, ale keď sa v tom človek vŕta, tak zistí, že niečo pravdy na tom celom bude...(Veľmi zaujímavý link na video http://www.celostnimedicina.cz/video-le ... evnitr.htm, no neviem prečo tam teraz to video neni, tak aspoň článok...)
Koloidné striebro mám doma. Je to veľký pomocník.
Ale veľmi ma ten link potešil, pretože je to pani čo chová greyhoundov, rozumie im a dokáže ich liečiť alternatívne. A hlavne má už aj skúsenosti!
Pán Lacina, mám vám dávať ešte tie kontakty? Myslím, že lepší človek ako je pani Havlová (čo sa týka greyhoundov) v mojom okolí neni.
Prípadne kludne sa ozvite mojej mamine, kontakt je na jej stránke a ona vám rada odpovie na všetky vaše otázky...(teda ak chcete).
To s tým RGT žiarením, no je jasné, že veľa ožiarenia škodí, ale to je tak maximum čo o tom viem. Neskúmala som to ešte...Ale ďakujem vám o rozšírenie vedomostí. Oponovať by Vám vedel asi iba pisateľ tej citovanej knihy ;)
Pre všetkých čo to tu čítajú, ja nijako netvrdím, že tieto info sú na 100% pravdivé, a že s nimi plne súhlasím, ale je tam veľa zaujímavých podnetov, informácii, rád, človek si z toho môžete poskladať skladačku aká jemu vyhovuje a ako to nakoniec niekomu (človek, zviera) pomôže, tak budem veľmi rada. A tak isto nechcem aby ste mali pocit, že odsudzujem lekárov, veterinárov. Nie, tiež mám svojho skvelého doktora, ktorého mám rada, lebo je milý a šikovný a preto si ho vážim, ale proste som si musela v niektorých veciach sama pomôcť...A to čo som ponachádzala, tie rady, užitočné informácie, ktoré mi v mnohom pomohli, aj môj 12ročný psík je na tom zdravotne lepšie odkedy ho kurírujeme :) Tak budem rada ak to pomôže aj vám.
:53:
iiivetka

Příspěvekod L + L v 14 srp 2011 10:48

Nemusíte mi posílat. Paní Janu Havlovou znám osobně a vedli jsme spolu už plemiku
v časopise Psí sporty:
http://www.adopcechrtuforum.cz/viewtopic.php?f=116&t=889

Nechci tu rozvíjet debatu, na kterou v této chvíli nemám ani čas ani pomyšlení.
Jen upozorňuji, že dle mne, neexistují jednoduchá obecně platná řešení. Jinak rád
budu tuhle diskuzi dál sledovat.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod iiivetka v 14 srp 2011 10:52

Verím Vám, že máte toho dosť. Ja mám tento víkend výnimočne čas písať, inokedy nestíham si cez deň ani poriadne sadnúť....
Som zvedavá aké ďalšie rozumné rady časom pribudnú. :67:
iiivetka

Příspěvekod L + L v 14 srp 2011 11:27

:67:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod ordeel v 14 srp 2011 11:36

Ivetko, píšete že nejednomu psovi kapky MMS pomohly, ale nikde jsem o tomto zmínku nenašla?!
ordeel

Příspěvekod west v 14 srp 2011 11:40

Nejsem si jist, že by mi mohli autor knihy a autorka webu oponovat. Nemluvíme totiž totožným sémantickým diskursem.

To co říkám já, má oporu v exaktní vědě, kterou jaderná fyzika je. Exaktní věda je to, co lze změřit, spočítat a měření a počítání je možné libovolně opakovat s tím, že výsledek bude totožný. Jednoduše řečeno.

Oproti tomu mnou zmiňovaní lidé postavili myšlenkový konstrukt opřený o doměnky a ten jeden zde uváděný důkaz na podporu jejich myšlenkového konstruktu je z hlediska exaktní vědy tak chybný, že je vyloučený.

Na jedné straně je věda a na druhé báje a pohádky. A prostě platí, že má li hypotéza chybný důkaz, je chybná celá hypotéza. Ti lidé by mi mohli oporovat jen svou vírou a víra je něco, co se důkazy nezabývá.

Nic není černobílé. Je mnoho věcí mezi nebem a zemí, které leží za hranicí současného poznání. Přírodní medicína je něco, co tady existovalo určitě už před tím, než předchůdce člověka slezl ze stromu. Byliny byly základem medikace po prakticky celou historii lidstva s vyjímkou tak posledního století.

Praxe farmaceutických firem, jejichž cílem je léčit a pokud možno co nejdéle a nejdráže, je jasně srozumitelná. Na druhou stranu existuje nespočetné množství lidí, kterým současná lékařská věda a farmaceutická věda život prodloužila nebo zachránila. Ale za posledních padesát let se neobjevil žádný nový převratný lék.

Stejně srozumitelné a pochopitelné je, že člověk hledá jakoukoli pomoc pro toho koho má rád, bez ohledu na to kolik nohou má ten milovaný blízký, pokud selhává lékařská věda a oficiální farmacie.

Ovšem tvrzení, že rentgenové vyšetření zaktivuje zhoubný nádor je čirý nesmysl a to je něco, za čím si musím stát. Neříkám, že ten lék nemůže učínkovat. Za specifických okolností ano. Jsem také přesvědčený, že třeba olejíček který zde na fóru nabízí paní Lída, je zcela funkční lék a mám v úmyslu ho pořídit. Moje přítelkyně měla po ozařování ošklivou radiační spáleninu, u níž hojivý proces nejlépe ze všech předepsaných léků stimulovala mastička z domácího sádla a konopného semínka, kterou jí namíchala její babička.

Takže jak říkám, je mnoho věcí mezi nebem a zemí, ale autoři knihy i webu by neměli zcela nesmyslně vyslovovat argumenty, které pravdivé být prostě nemohou a kterými úplně deklasují to, co chtějí říci.
west

Příspěvekod west v 14 srp 2011 12:09

Celé to pak připomíná v Rakousku oblíbený "neutrinový filtr" Který koupíte za pakatel asi 100 Euro, strčíte do zásuvky a to zázračná zařízení odfiltruje zlou elektrickou energii z JE Temelín a pustí vám do televize tu hodnou elektrickou energii vyrobenou ekolodicky pomocí fotovoltaiky a větrníků :-)
west

Příspěvekod iiivetka v 14 srp 2011 14:02

Pre ordeel
No, čítala som si to tu celé po sebe 2x a nenašla som zmienku o tom, že by som ja tvrdila, že poznám psíkov ktorým to pomáha. Písala som, že som čítala príbehy psov, ktorým to pomohlo, ale to bolo v knihe o MMS. (Ak chcete môžem si tú knihu od maminy požičať a prípadne tú časť o zvieratách naskenovať a poslať). Potom som písala o tom, že to chcem vyskúšať na Sadie, na odčervenie...takú kúru. Osobne to mám vyskúšané na sebe a príbuzných, známych, ale psom som to ja ešte nedávala.Nebol dôvod. A môj starý border terier užíva bylinkové kvapky od firmy Energy na ladviny, lebo mal vážne problémy a je mu lepšie. (ale mms ešte neužíval)
Ale keby sa Sadie alebo nejaký iný psík čo poznám dostal do podobných problémov ako Ste mali napr. Vy s Redíkom....tak by som to určite vyskúšala ako liečbu. Podávanie MMS kvapiek + aj iné bylinné preparáty a samozrejme by som to riešila aj s doktormi, ale ťažko sa dopredu píše ako by som presne postupovala...Iba som to tu chcela prezentovať ako jednu z ďalších možností...
iiivetka

PředchozíDalší

Zpět na ZDRAVÍ -- a Vaši chrti a -- ZDRAVÍ